Menu

Fc St Pauli vs Fc Kaiserslautern

Millerntor-Stadion, Hamburg20. januára 2024 o 13:00
Rozhodca: T. Welz
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

FC St. Pauli
FC Kaiserslautern
Výkop
E. Saad

asistencia: M. Hartel

34′
Philipp Treu43′
Polčas
Hauke Wahl50′
55′Boris Tomiak
63′
D. HanslikR. Ache
64′
T. RaschlB. Simakala
M. Hartel
64′
Eric Smith73′
73′Marlon Ritter
81′
T. PuchaczK. Redondo
81′
M. RitterA. Opoku
J. EggesteinMaurides
84′
O. AfolayanE. Amenyido
84′
E. SaadC. Boukhalfa
90+1′
M. SaliakasL. Ritzka
90+1′
A. KemleinA. Dźwigała
90+3′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

9Shots on Goal4
10Shots off Goal6
20Total Shots13
1Blocked Shots3
14Shots insidebox9
6Shots outsidebox4
7Fouls10
4Corner Kicks4
4Offsides0
57%Ball Possession43%
3Yellow Cards2
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves7
523Total passes385
441Passes accurate294
84%Passes %76%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC St. Pauli je 6.81, v porovnaní s 6.83 u FC Kaiserslautern. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC St. Pauli je N. Vasilj (7.08), u FC Kaiserslautern je to J. Krahl (7.11).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC St. Pauli prispeli v tejto sezóne 6 gólmi a 6 asistenciami, na čele s H. Wahl (2G). U FC Kaiserslautern je to 12 gólov a 6 asistencií s lídrom M. Ritter (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC St. Pauli nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.79, zatiaľ čo FC Kaiserslautern má 3 obrancov s priemerom 6.65. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC St. Pauli nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.88, oproti 4 u FC Kaiserslautern s hodnotením 7.10. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC St. Pauli nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.50, v porovnaní s 3 u FC Kaiserslautern s priemerom 6.70. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u FC St. Pauli a 70% u FC Kaiserslautern. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC St. Pauli nazbierali v tejto sezóne 12 žltých kariet, v porovnaní s 12 u FC Kaiserslautern. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC St. Pauli je 29.7 (najmladší: E. Smith (28), najstarší: K. Mets (32)), zatiaľ čo FC Kaiserslautern má priemer 27.5 (najmladší: J. Krahl (25), najstarší: M. Ritter (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC St. Pauli majú priemerne 23 ligových štartov, oproti 19 u FC Kaiserslautern. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC St. Pauli4-3-33-4-2-1FC Kaiserslautern
GKDEFMIDFWD
22Vasilj2Saliakas5Wahl3Mets23Treu36Kemlein8Smith10Hartel17Afolayan11Eggeste.26Saad18Krahl6Touré2Tomiak33Elvedi8Zimmer26Kaloč20Raschl15Puchacz29Tachie7Ritter19Hanslik

Náhradníci

Tréner: F. Hürzeler

Náhradníci

Tréner: D. Grammozis

FC St. PauliSila pozíciíFC Kaiserslautern
6.81
Ø Hodnotenie
6.83
7.08Brankár (1 v 1)7.11
0G 0A0G 0A
6.79Obranca (4 v 3)6.65
4G 4A0G 0A
6.88Záložník (3 v 4)7.10
2G 2A1G 0A
6.50Útočník (3 v 3)6.70
0G 0A11G 6A
FC St. Pauli4-3-3
22BrankárN. Vasilj7.1
2ObrancaM. Saliakas7.01G3A
5ObrancaH. Wahl6.82G1A
3ObrancaK. Mets6.61G
23ObrancaP. Treu
36ZáložníkA. Kemlein
8ZáložníkE. Smith6.92G2A
10ZáložníkM. Hartel
17ÚtočníkO. Afolayan6.5
11ÚtočníkJ. Eggestein
26ÚtočníkE. Saad
FC Kaiserslautern3-4-2-1
18BrankárJ. Krahl7.1
6ObrancaA. Touré
2ObrancaB. Tomiak
33ObrancaJ. Elvedi6.7
8ZáložníkJ. Zimmer
26ZáložníkF. Kaloč
20ZáložníkT. Raschl7.11G
15ZáložníkT. Puchacz
29ÚtočníkR. Tachie6.31G
7ÚtočníkM. Ritter7.07G2A
19ÚtočníkD. Hanslik6.73G4A

Prehľad zápasu

FC St. Pauli zdolal FC Kaiserslautern 2:0. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2023. Góly strelili: E. Saad 34′, M. Hartel 64′. Bolo udelených 5 žltých kariet. FC St. Pauli mal 57% držanie lopty, FC Kaiserslautern mal 43%. FC St. Pauli mal 20 striel (9 na bránu), FC Kaiserslautern mal 13 (4 na bránu). FC St. Pauli urobil 5 striedaní, FC Kaiserslautern urobil 4.

Rivalita od 2010

FC St. Pauli vs FC Kaiserslautern vzájomné výsledky

17 stretnutí
FC St. Pauli
9
výhier
Remízy
3
FC Kaiserslautern
5
výhier
Góly spolu
47 · 2.8/zápas
Obaja skórovali
11/17 · 65%
Nad 2,5
9/17 · 53%

Aktuálna forma

FC St. Pauli

LLLDLD

FC Kaiserslautern

LLLWWL

Predpoveď zápasu

FC St. Pauli

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

FC Kaiserslautern

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Winner : FC St. Pauli

100%Forma0%
64%Útok36%
68%Obrana32%
62%Vzájomné zápasy38%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: FC St. Pauli

V 313R 217P 256
Nad 2,553
Goals scored1145

Vonkajšia bilancia: FC Kaiserslautern

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026