Menu

Sc Paderborn 07 vs Fortuna Dusseldorf

Home Deluxe Arena, Paderborn4. februára 2024 o 13:30
Rozhodca: T. Welz

Udalosti zápasu

SC Paderborn 07
Fortuna Dusseldorf
Výkop
D. Kinsombi

asistencia: R. Obermair

19′
M. Hansen
34′
F. Bilbija

asistencia: K. Kostons

37′
Polčas
46′
J. de WijsJ. Quarshie
46′
N. GavoryD. Jastrzembski
46′
C. TzolisM. Mustapha
49′
Y. Engelhardt

asistencia: Í. Bergmann Jóhannesson

55′
M. Mustapha
C. BrackelmannJ. Heuer
65′
M. HansenM. Schuster
65′
76′
C. DafernerV. Vermeij
K. Kostons

asistencia: I. Ansah

82′
F. BilbijaF. Platte
84′
K. KostonsS. Conteh
85′
87′
M. ZimmermannK. Manu
90+4′Dennis Jastrzembski
I. AnsahR. Leipertz
90+3′
90′
D. Jastrzembski

asistencia: J. Niemiec

Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal6
3Shots off Goal5
11Total Shots13
4Blocked Shots2
7Shots insidebox9
4Shots outsidebox4
8Fouls10
5Corner Kicks7
3Offsides4
48%Ball Possession52%
1Yellow Cards1
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves0
415Total passes444
335Passes accurate362
81%Passes %82%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy SC Paderborn 07 je 6.94, v porovnaní s 6.85 u Fortuna Dusseldorf. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč SC Paderborn 07 je R. Obermair (7.27), u Fortuna Dusseldorf je to F. Kastenmeier (7.27).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky SC Paderborn 07 prispeli v tejto sezóne 29 gólmi a 21 asistenciami, na čele s F. Bilbija (14G). U Fortuna Dusseldorf je to 1 gólov a 1 asistencií s lídrom J. de Wijs (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

SC Paderborn 07 nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 7.14, zatiaľ čo Fortuna Dusseldorf má 4 obrancov s priemerom 6.64. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

SC Paderborn 07 nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.83, oproti 5 u Fortuna Dusseldorf s hodnotením —. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

SC Paderborn 07 nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.00, v porovnaní s 1 u Fortuna Dusseldorf s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 77% u SC Paderborn 07 a 72% u Fortuna Dusseldorf. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu SC Paderborn 07 nazbierali v tejto sezóne 25 žltých kariet, v porovnaní s 7 u Fortuna Dusseldorf. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky SC Paderborn 07 je 26.0 (najmladší: M. Hansen (21), najstarší: D. Kinsombi (30)), zatiaľ čo Fortuna Dusseldorf má priemer 28.8 (najmladší: J. Niemiec (24), najstarší: M. Zimmermann (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu SC Paderborn 07 majú priemerne 23 ligových štartov, oproti 15 u Fortuna Dusseldorf. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

SC Paderborn 073-4-34-5-1Fortuna Dusseldorf
GKDEFMIDFWD
1Boevink17Curda16Musliu4Brackel.23Obermair8Kinsombi22Hansen26Klaas7Bilbija10Kostons29Ansah33Kastenm.25Zimmerm.3Hoffmann30Wijs34Gavory18Niemiec4Tanaka6Engelha.8Jóhanne.7Tzolis22Daferner

Náhradníci

Tréner: L. Kwasniok

Náhradníci

Tréner: D. Thioune

SC Paderborn 07Sila pozíciíFortuna Dusseldorf
6.94
Ø Hodnotenie
6.85
Brankár (1 v 1)7.27
0G 0A0G 1A
7.14Obranca (3 v 4)6.64
9G 9A1G 0A
6.83Záložník (4 v 5)
6G 10A0G 0A
7.00Útočník (3 v 1)
14G 2A0G 0A
SC Paderborn 073-4-3
1BrankárP. Boevink
17ObrancaL. Curda7.27G7A
16ObrancaV. Musliu
4ObrancaC. Brackelmann7.02G2A
23ZáložníkR. Obermair7.32G7A
8ZáložníkD. Kinsombi6.5
22ZáložníkM. Hansen6.8
26ZáložníkS. Klaas6.74G3A
7ÚtočníkF. Bilbija7.014G2A
10ÚtočníkK. Kostons
29ÚtočníkI. Ansah
Fortuna Dusseldorf4-5-1
33BrankárF. Kastenmeier7.31A
25ObrancaM. Zimmermann6.6
3ObrancaA. Hoffmann
30ObrancaJ. de Wijs6.71G
34ObrancaN. Gavory
18ZáložníkJ. Niemiec
4ZáložníkA. Tanaka
6ZáložníkY. Engelhardt
8ZáložníkÍ. Bergmann Jóhannesson
7ZáložníkC. Tzolis
22ÚtočníkC. Daferner

Prehľad zápasu

SC Paderborn 07 zdolal Fortuna Dusseldorf 4:3. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2023. Góly strelili: D. Kinsombi 19′, M. Hansen 34′, F. Bilbija 37′, Y. Engelhardt 49′, M. Mustapha 55′, K. Kostons 82′, D. Jastrzembski 90′. Bolo udelených 2 žltých kariet. SC Paderborn 07 mal 48% držanie lopty, Fortuna Dusseldorf mal 52%. SC Paderborn 07 mal 11 striel (4 na bránu), Fortuna Dusseldorf mal 13 (6 na bránu). SC Paderborn 07 urobil 5 striedaní, Fortuna Dusseldorf urobil 5.

Rivalita od 2011

SC Paderborn 07 vs Fortuna Dusseldorf vzájomné výsledky

20 stretnutí
SC Paderborn 07
8
výhier
Remízy
5
Fortuna Dusseldorf
7
výhier
Góly spolu
58 · 2.9/zápas
Obaja skórovali
16/20 · 80%
Nad 2,5
13/20 · 65%

Aktuálna forma

SC Paderborn 07

LLDWWW

Fortuna Dusseldorf

LWLLLL

Predpoveď zápasu

SC Paderborn 07

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Fortuna Dusseldorf

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : SC Paderborn 07 or draw

59%Forma41%
35%Útok65%
78%Obrana22%
71%Vzájomné zápasy29%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

SC Paderborn 074výhry
2remízy10 stretnutí
Fortuna Dusseldorf4výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3.6

Priemerný počet gólov na zápas

80%

Zápasy s 3+ gólmi

100%

Oba tímy skórovali

Trhové zhrnutie

Marža: 5.6%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 39.1%Remíza 27.3%Hostia 39.1%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.453.602.40
Max2.623.702.68
Nad 2,5: 63.7%Pod 2,5: 42.6%
Trhový favorit: · Vyrovnaný zápas

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh37.2%26.5%36.3%
Verejný trh36.7%26.5%36.7%

SC Paderborn 07 vs Fortuna Dusseldorf — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

SC Paderborn 07
Výsledok vs. Trh: SC Paderborn 07 (39%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

SC Paderborn 07Polčas:30Fortuna Dusseldorf
11Strely13
4Strely na bránu6

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
01/02/26Fortuna Düsseldorf2–1SC Paderborn 073.10/3.60/2.15
23/08/25SC Paderborn 071–2Fortuna Düsseldorf1.81/3.81/4.13
13/04/25SC Paderborn 071–2Fortuna Düsseldorf1.75/3.96/4.35
09/11/24Fortuna Düsseldorf1–1SC Paderborn 072.20/3.51/3.11
04/02/24SC Paderborn 074–3Fortuna Düsseldorf2.56/3.66/2.56
19/08/23Fortuna Düsseldorf1–2SC Paderborn 072.09/3.65/3.21
03/02/23SC Paderborn 074–1Fortuna Düsseldorf2.45/3.41/2.83
22/07/22Fortuna Düsseldorf2–1SC Paderborn 072.38/3.63/2.79
12/03/22SC Paderborn 071–1Fortuna Düsseldorf1.96/3.69/3.55
02/10/21Fortuna Düsseldorf2–3SC Paderborn 072.33/3.49/2.98

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: SC Paderborn 07

V 210R 147P 185
Nad 2,555
Goals scored797

Vonkajšia bilancia: Fortuna Dusseldorf

V 197R 125P 152
Nad 2,553
Goals scored699

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026