Menu

Fc Schalke 04 vs Sc Paderborn 07

Arena AufSchalke, Gelsenkirchen9. marca 2024 o 13:00
Rozhodca: R. Kampka
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

FC Schalke 04
SC Paderborn 07
Výkop
K. Karaman

Penalty

32′
Tomáš Kalas40′
Polčas
Paul Seguin46′
B. Lasme

asistencia: D. Murkin

50′
60′
A. Zehnter
B. SoppyH. Matriciani
63′
66′
L. CurdaA. Grimaldi
Penalty cancelled73′
VAR
Y. KabadayıB. Idrizi
78′
78′
D. Kinsombi

Penalty

B. LasmeK. Topp
79′
T. OuwejanD. Latza
79′
80′
I. AnsahS. Klaas
80′
K. KlefischM. Hansen
80′
F. BilbijaR. Leipertz
80′
K. KostonsS. Conteh
S. TeroddeD. Churlinov
85′
86′
S. Klaas

asistencia: R. Leipertz

K. Topp

asistencia: K. Karaman

90+2′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal6
8Shots off Goal5
17Total Shots14
4Blocked Shots3
13Shots insidebox9
4Shots outsidebox5
16Fouls8
7Corner Kicks4
2Offsides2
42%Ball Possession58%
2Yellow Cards1
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves2
265Total passes381
174Passes accurate277
66%Passes %73%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Schalke 04 je 6.84, v porovnaní s 7.11 u SC Paderborn 07. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Schalke 04 je K. Karaman (7.00), u SC Paderborn 07 je to M. Hoffmeier (7.55).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Schalke 04 prispeli v tejto sezóne 16 gólmi a 6 asistenciami, na čele s K. Karaman (14G). U SC Paderborn 07 je to 24 gólov a 16 asistencií s lídrom F. Bilbija (14G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Schalke 04 nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.87, zatiaľ čo SC Paderborn 07 má 3 obrancov s priemerom 7.39. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Schalke 04 nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.00, oproti 4 u SC Paderborn 07 s hodnotením 6.88. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Schalke 04 nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.64, v porovnaní s 3 u SC Paderborn 07 s priemerom 7.00. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 69% u FC Schalke 04 a 76% u SC Paderborn 07. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Schalke 04 nazbierali v tejto sezóne 9 žltých kariet, v porovnaní s 16 u SC Paderborn 07. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Schalke 04 je 29.3 (najmladší: R. Schallenberg (27), najstarší: T. Kalas (32)), zatiaľ čo SC Paderborn 07 má priemer 26.8 (najmladší: L. Curda (24), najstarší: D. Kinsombi (30)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Schalke 04 majú priemerne 24 ligových štartov, oproti 18 u SC Paderborn 07. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Schalke 044-3-1-23-4-2-1SC Paderborn 07
GKDEFMIDFWD
32Müller21Soppy26Kalas6Schalle.5Murkin17Kabadayı7Seguin2Ouwejan19Karaman11Lasme9Terodde1Boevink17Curda16Musliu33Hoffmei.23Obermair8Kinsombi27Klefisch32Zehnter7Bilbija29Ansah10Kostons

Náhradníci

Tréner: K. Geraerts

Náhradníci

Tréner: L. Kwasniok

FC Schalke 04Sila pozíciíSC Paderborn 07
6.84
Ø Hodnotenie
7.11
6.87Obranca (4 v 3)7.39
0G 1A8G 7A
7.00Záložník (4 v 4)6.88
14G 5A2G 7A
6.64Útočník (2 v 3)7.00
2G 0A14G 2A
FC Schalke 044-3-1-2
32BrankárM. Müller
21ObrancaB. Soppy
26ObrancaT. Kalas
6ObrancaR. Schallenberg6.91A
5ObrancaD. Murkin
17ZáložníkY. Kabadayı
7ZáložníkP. Seguin
2ZáložníkT. Ouwejan
19ZáložníkK. Karaman7.014G5A
11ÚtočníkB. Lasme6.62G
9ÚtočníkS. Terodde
SC Paderborn 073-4-2-1
1BrankárP. Boevink
17ObrancaL. Curda7.27G7A
16ObrancaV. Musliu
33ObrancaM. Hoffmeier7.51G
23ZáložníkR. Obermair7.32G7A
8ZáložníkD. Kinsombi6.5
27ZáložníkK. Klefisch
32ZáložníkA. Zehnter
7ÚtočníkF. Bilbija7.014G2A
29ÚtočníkI. Ansah
10ÚtočníkK. Kostons

Prehľad zápasu

FC Schalke 04 a SC Paderborn 07 remizovali 3:3. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2023. Góly strelili: K. Karaman 32′ (pen.), B. Lasme 50′, A. Zehnter 60′, D. Kinsombi 78′ (pen.), S. Klaas 86′, K. Topp 90′. Bolo udelených 3 žltých kariet. FC Schalke 04 mal 42% držanie lopty, SC Paderborn 07 mal 58%. FC Schalke 04 mal 17 striel (5 na bránu), SC Paderborn 07 mal 14 (6 na bránu). FC Schalke 04 urobil 5 striedaní, SC Paderborn 07 urobil 5. VAR zasiahol: Penalty cancelled (Simon Terodde 73′).

Rivalita od 2014

FC Schalke 04 vs SC Paderborn 07 vzájomné výsledky

11 stretnutí
FC Schalke 04
8
výhier
Remízy
1
SC Paderborn 07
2
výhier
Góly spolu
35 · 3.2/zápas
Obaja skórovali
7/11 · 64%
Nad 2,5
6/11 · 55%

Aktuálna forma

FC Schalke 04

WWWWWD

SC Paderborn 07

LLDWWW

Predpoveď zápasu

FC Schalke 04

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

SC Paderborn 07

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : FC Schalke 04 or draw

47%Forma53%
38%Útok62%
64%Obrana36%
71%Vzájomné zápasy29%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

FC Schalke 04 dominuje

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

FC Schalke 045výhry
1remízy8 stretnutí
SC Paderborn 072výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3.6

Priemerný počet gólov na zápas

63%

Zápasy s 3+ gólmi

63%

Oba tímy skórovali

Trhové zhrnutie

Marža: 5.3%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 45.5%Remíza 26.9%Hostia 32.8%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.103.502.88
Max2.253.903.16
Nad 2,5: 62.5%Pod 2,5: 43.5%
Trhový favorit:FC Schalke 04 · Slabý favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh43.3%26.0%30.8%
Verejný trh42.2%27.1%30.6%
Δ1.0%1.2%0.2%

FC Schalke 04 vs SC Paderborn 07 — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Remíza
Výsledok vs. Trh: FC Schalke 04 (45%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

FC Schalke 04Polčas:10SC Paderborn 07
17Strely15
5Strely na bránu6

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
26/04/26SC Paderborn 072–3FC Schalke 042.30/3.30/3.10
28/11/25FC Schalke 042–1SC Paderborn 072.60/2.90/3.00
02/05/25FC Schalke 040–2SC Paderborn 073.81/3.89/1.87
06/12/24SC Paderborn 072–4FC Schalke 041.69/3.91/4.72
09/03/24FC Schalke 043–3SC Paderborn 072.20/3.72/3.05
29/09/23SC Paderborn 073–1FC Schalke 042.21/3.87/2.94
18/02/22FC Schalke 042–0SC Paderborn 071.78/3.97/4.17
12/09/21SC Paderborn 070–1FC Schalke 042.54/3.59/2.60

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: FC Schalke 04

V 62R 27P 45
Nad 2,560
Goals scored226

Vonkajšia bilancia: SC Paderborn 07

V 210R 147P 185
Nad 2,555
Goals scored797

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026