Menu

Sc Paderborn 07 vs Sv Elversberg

Home Deluxe Arena, Paderborn27. apríla 2024 o 13:00
Rozhodca: W. Haslberger

Udalosti zápasu

SC Paderborn 07
SV Elversberg
Výkop
Polčas
51′
C. Sickinger

Penalty

A. Grimaldi

asistencia: M. Hoffmeier

54′
56′Robin Fellhauer
60′Carlo Sickinger
R. Obermair

Penalty

61′
Raphael Obermair66′
67′Dominik Martinović
F. BilbijaS. Conteh
69′
A. GrimaldiI. Ansah
69′
69′
D. MartinovićW. Faghir
V. MusliuJ. Heuer
74′
S. Conteh

asistencia: I. Ansah

75′
76′
P. WannerJ. Boyamba
82′Wahid Faghir
K. KostonsR. Leipertz
86′
S. KlaasD. Kinsombi
87′
87′
J. RocheltS. Şahin
87′
L. DürholtzK. Koffi
87′
H. VandermerschL. Pinckert
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal2
6Shots off Goal6
16Total Shots9
5Blocked Shots1
12Shots insidebox7
4Shots outsidebox2
3Fouls12
5Corner Kicks1
0Offsides1
54%Ball Possession46%
1Yellow Cards4
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves2
506Total passes458
418Passes accurate384
83%Passes %84%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy SC Paderborn 07 je 7.00, v porovnaní s 6.99 u SV Elversberg. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč SC Paderborn 07 je M. Hoffmeier (7.55), u SV Elversberg je to N. Kristof (7.20).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky SC Paderborn 07 prispeli v tejto sezóne 23 gólmi a 14 asistenciami, na čele s F. Bilbija (14G). U SV Elversberg je to 1 gólov a 0 asistencií s lídrom F. Le Joncour (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

SC Paderborn 07 nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 7.30, zatiaľ čo SV Elversberg má 4 obrancov s priemerom 6.88. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

SC Paderborn 07 nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.99, oproti 5 u SV Elversberg s hodnotením —. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

SC Paderborn 07 nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.71, v porovnaní s 1 u SV Elversberg s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 73% u SC Paderborn 07 a 83% u SV Elversberg. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu SC Paderborn 07 nazbierali v tejto sezóne 13 žltých kariet, v porovnaní s 3 u SV Elversberg. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky SC Paderborn 07 je 27.8 (najmladší: F. Bilbija (25), najstarší: A. Grimaldi (34)), zatiaľ čo SV Elversberg má priemer 28.8 (najmladší: N. Kristof (26), najstarší: M. Feil (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu SC Paderborn 07 majú priemerne 18 ligových štartov, oproti 16 u SV Elversberg. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

SC Paderborn 073-4-34-2-3-1SV Elversberg
GKDEFMIDFWD
1Boevink33Hoffmei.16Musliu4Brackel.23Obermair27Klefisch26Klaas32Zehnter10Kostons39Grimaldi7Bilbija20Kristof18Vanderm.23Sicking.3Joncour33Neubauer11Dürholtz14Fellhau.7Feil17Wanner10Rochelt9Martino.

Náhradníci

Tréner: L. Kwasniok

Náhradníci

Tréner: H. Steffen

SC Paderborn 07Sila pozíciíSV Elversberg
7.00
Ø Hodnotenie
6.99
Brankár (1 v 1)7.20
0G 0A0G 0A
7.30Obranca (3 v 4)6.88
3G 2A1G 0A
6.99Záložník (4 v 5)
6G 10A0G 0A
6.71Útočník (3 v 1)
14G 2A0G 0A
SC Paderborn 073-4-3
1BrankárP. Boevink
33ObrancaM. Hoffmeier7.51G
16ObrancaV. Musliu
4ObrancaC. Brackelmann7.02G2A
23ZáložníkR. Obermair7.32G7A
27ZáložníkK. Klefisch
26ZáložníkS. Klaas6.74G3A
32ZáložníkA. Zehnter
10ÚtočníkK. Kostons
39ÚtočníkA. Grimaldi6.4
7ÚtočníkF. Bilbija7.014G2A
SV Elversberg4-2-3-1
20BrankárN. Kristof7.2
18ObrancaH. Vandermersch
23ObrancaC. Sickinger6.8
3ObrancaF. Le Joncour6.91G
33ObrancaM. Neubauer
11ZáložníkL. Dürholtz
14ZáložníkR. Fellhauer
7ZáložníkM. Feil
17ZáložníkP. Wanner
10ZáložníkJ. Rochelt
9ÚtočníkD. Martinović

Prehľad zápasu

SC Paderborn 07 zdolal SV Elversberg 3:1. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2023. Góly strelili: C. Sickinger 51′ (pen.), A. Grimaldi 54′, R. Obermair 61′ (pen.), S. Conteh 75′. Bolo udelených 5 žltých kariet. SC Paderborn 07 mal 54% držanie lopty, SV Elversberg mal 46%. SC Paderborn 07 mal 16 striel (5 na bránu), SV Elversberg mal 9 (2 na bránu). SC Paderborn 07 urobil 5 striedaní, SV Elversberg urobil 5.

Rivalita od 2023

SC Paderborn 07 vs SV Elversberg vzájomné výsledky

5 stretnutí
SC Paderborn 07
1
výhier
Remízy
1
SV Elversberg
3
výhier
Góly spolu
20 · 4.0/zápas
Obaja skórovali
5/5 · 100%
Nad 2,5
4/5 · 80%

Aktuálna forma

SC Paderborn 07

LLDWWW

SV Elversberg

WDWLDW

Predpoveď zápasu

SC Paderborn 07

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

SV Elversberg

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or SV Elversberg

44%Forma56%
58%Útok42%
58%Obrana42%
0%Vzájomné zápasy100%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

SC Paderborn 072výhry
1remízy6 stretnutí
SV Elversberg3výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

4

Priemerný počet gólov na zápas

83%

Zápasy s 3+ gólmi

100%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (33%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (50%) — kurzy môžu podceňovať SV Elversberg.

Trhové zhrnutie

Marža: 5.7%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 51.7%Remíza 24.8%Hostia 29.1%

Rozpätie kurzov

1X2
Min1.914.003.20
Max1.954.093.62
Nad 2,5: 67.6%Pod 2,5: 38.5%
Trhový favorit:SC Paderborn 07 · Slabý favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh49.7%23.6%26.7%
Verejný trh49.4%23.6%27.0%

SC Paderborn 07 vs SV Elversberg — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

SC Paderborn 07
Výsledok vs. Trh: SC Paderborn 07 (52%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

SC Paderborn 07Polčas:00SV Elversberg
16Strely9
5Strely na bránu2

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
03/05/26SV Elversberg5–1SC Paderborn 072.10/3.90/3.00
06/12/25SC Paderborn 071–2SV Elversberg2.30/3.60/2.88
26/04/25SC Paderborn 071–1SV Elversberg2.09/3.71/3.29
30/11/24SV Elversberg1–3SC Paderborn 072.46/3.64/2.62
27/04/24SC Paderborn 073–1SV Elversberg1.93/4.03/3.44
25/11/23SV Elversberg4–1SC Paderborn 072.39/3.73/2.67

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: SC Paderborn 07

V 210R 147P 185
Nad 2,555
Goals scored797

Vonkajšia bilancia: SV Elversberg

V 45R 25P 30
Nad 2,561
Goals scored173

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026