Menu

Sc Paderborn 07 vs Hamburger Sv

Home Deluxe Arena, Paderborn10. mája 2024 o 18:30
10
Rozhodca: F. Willenborg
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

SC Paderborn 07
Hamburger SV
Výkop
K. Kostons
7′
Calvin Brackelmann45+1′
45+2′Ludovit Reis
Polčas
46′
A. SuhonenS. Ambrosius
46′
D. HadžikadunićL. Bénes
46′
S. SchonlauM. Heyer
50′Ignace Van der Brempt
58′
I. Van der BremptM. Okugawa
Raphael Obermair62′
72′
R. KönigsdörfferB. Jatta
K. KostonsA. Grimaldi
73′
I. AnsahR. Leipertz
81′
S. KlaasD. Kinsombi
81′
F. BilbijaS. Conteh
86′
A. ZehnterJ. Heuer
86′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal2
9Shots off Goal5
14Total Shots10
3Blocked Shots3
12Shots insidebox7
2Shots outsidebox3
10Fouls10
4Corner Kicks9
2Offsides3
43%Ball Possession57%
3Yellow Cards2
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves1
395Total passes541
322Passes accurate455
82%Passes %84%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy SC Paderborn 07 je 7.12, v porovnaní s 6.84 u Hamburger SV. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč SC Paderborn 07 je M. Hoffmeier (7.55), u Hamburger SV je to J. Dompé (7.04).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky SC Paderborn 07 prispeli v tejto sezóne 23 gólmi a 14 asistenciami, na čele s F. Bilbija (14G). U Hamburger SV je to 11 gólov a 6 asistencií s lídrom R. Königsdörffer (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

SC Paderborn 07 nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 7.30, zatiaľ čo Hamburger SV má 4 obrancov s priemerom 6.98. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

SC Paderborn 07 nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.99, oproti 3 u Hamburger SV s hodnotením —. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

SC Paderborn 07 nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.00, v porovnaní s 3 u Hamburger SV s priemerom 6.79. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u SC Paderborn 07 a 74% u Hamburger SV. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu SC Paderborn 07 nazbierali v tejto sezóne 13 žltých kariet, v porovnaní s 9 u Hamburger SV. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky SC Paderborn 07 je 26.6 (najmladší: F. Bilbija (25), najstarší: R. Obermair (29)), zatiaľ čo Hamburger SV má priemer 27.4 (najmladší: R. Königsdörffer (24), najstarší: R. Glatzel (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu SC Paderborn 07 majú priemerne 21 ligových štartov, oproti 25 u Hamburger SV. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

SC Paderborn 073-4-34-3-3Hamburger SV
GKDEFMIDFWD
1Boevink33Hoffmei.16Musliu4Brackel.23Obermair27Klefisch26Klaas32Zehnter7Bilbija10Kostons29Ansah19Raab22Brempt5Hadžika.4Schonlau28Muheim36Suhonen6Poręba14Reis11Königsd.9Glatzel27Dompé

Náhradníci

Tréner: L. Kwasniok

Náhradníci

Tréner: S. Baumgart

SC Paderborn 07Sila pozíciíHamburger SV
7.12
Ø Hodnotenie
6.84
7.30Obranca (3 v 4)6.98
3G 2A0G 4A
6.99Záložník (4 v 3)
6G 10A0G 0A
7.00Útočník (3 v 3)6.79
14G 2A11G 2A
SC Paderborn 073-4-3
1BrankárP. Boevink
33ObrancaM. Hoffmeier7.51G
16ObrancaV. Musliu
4ObrancaC. Brackelmann7.02G2A
23ZáložníkR. Obermair7.32G7A
27ZáložníkK. Klefisch
26ZáložníkS. Klaas6.74G3A
32ZáložníkA. Zehnter
7ÚtočníkF. Bilbija7.014G2A
10ÚtočníkK. Kostons
29ÚtočníkI. Ansah
Hamburger SV4-3-3
19BrankárM. Raab
22ObrancaI. Van der Brempt
5ObrancaD. Hadžikadunić
4ObrancaS. Schonlau
28ObrancaM. Muheim7.04A
36ZáložníkA. Suhonen
6ZáložníkŁ. Poręba
14ZáložníkL. Reis
11ÚtočníkR. Königsdörffer6.65G
9ÚtočníkR. Glatzel6.73G2A
27ÚtočníkJ. Dompé7.03G

Prehľad zápasu

SC Paderborn 07 zdolal Hamburger SV 1:0. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2023. Góly strelili: K. Kostons 7′. Bolo udelených 5 žltých kariet. SC Paderborn 07 mal 43% držanie lopty, Hamburger SV mal 57%. SC Paderborn 07 mal 14 striel (2 na bránu), Hamburger SV mal 10 (2 na bránu). SC Paderborn 07 urobil 5 striedaní, Hamburger SV urobil 5.

Rivalita od 2014

SC Paderborn 07 vs Hamburger SV vzájomné výsledky

14 stretnutí
SC Paderborn 07
5
výhier
Remízy
2
Hamburger SV
7
výhier
Góly spolu
49 · 3.5/zápas
Obaja skórovali
9/14 · 64%
Nad 2,5
11/14 · 79%

Aktuálna forma

SC Paderborn 07

LLDWWW

Hamburger SV

WLLLDL

Predpoveď zápasu

SC Paderborn 07

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Hamburger SV

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Hamburger SV

41%Forma59%
53%Útok47%
33%Obrana67%
50%Vzájomné zápasy50%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

SC Paderborn 074výhry
2remízy10 stretnutí
Hamburger SV4výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3.6

Priemerný počet gólov na zápas

80%

Zápasy s 3+ gólmi

80%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (40%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (28%) — kurzy môžu podceňovať SC Paderborn 07.

Trhové zhrnutie

Marža: 6.2%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 28.9%Remíza 22.7%Hostia 54.4%

Rozpätie kurzov

1X2
Min3.304.201.80
Max3.604.591.88
Nad 2,5: 77.5%Pod 2,5: 27.8%
Trhový favorit:Hamburger SV · Mierny favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh27.7%21.0%51.3%
Verejný trh26.1%22.4%51.4%
Δ1.6%1.4%0.2%

SC Paderborn 07 vs Hamburger SV — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

SC Paderborn 07
Výsledok vs. Trh: Hamburger SV (54%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

SC Paderborn 07Polčas:10Hamburger SV
15Strely10
3Strely na bránu2

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
02/03/25SC Paderborn 072–0Hamburger SV2.53/3.51/2.63
28/09/24Hamburger SV2–2SC Paderborn 071.75/4.12/4.08
10/05/24SC Paderborn 071–0Hamburger SV3.46/4.40/1.84
09/12/23Hamburger SV1–2SC Paderborn 071.61/4.50/4.70
05/05/23Hamburger SV2–2SC Paderborn 072.13/3.92/3.02
30/10/22SC Paderborn 072–3Hamburger SV2.25/3.80/2.90
02/04/22Hamburger SV1–2SC Paderborn 071.68/3.91/4.90
22/10/21SC Paderborn 071–2Hamburger SV2.34/3.63/2.83
30/01/21Hamburger SV3–1SC Paderborn 071.74/3.68/4.84
28/09/20SC Paderborn 073–4Hamburger SV2.76/3.47/2.48

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: SC Paderborn 07

V 210R 147P 185
Nad 2,555
Goals scored797

Vonkajšia bilancia: Hamburger SV

V 115R 66P 57
Nad 2,562
Goals scored457

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026