Menu

Spvgg Greuther Furth vs Fc Schalke 04

Sportpark Ronhof Thomas Sommer, Fürth19. mája 2024 o 15:30

Udalosti zápasu

SpVgg Greuther Furth
FC Schalke 04
Výkop
14′Keke Topp
26′Lino Tempelmann
34′Bryan Lasme
Polčas
53′Yusuf Kabadayi
55′Steven Van Der Sloot
64′
L. TempelmannB. Idrizi
64′
Y. KabadayıP. Seguin
B. Hrgota
67′
J. ConsbruchO. Haddadi
69′
A. SiebP. Müller
69′
79′
I. CisséJ. Kaparos
D. SrbenyL. Petkov
81′
T. Lemperle

asistencia: L. Petkov

82′
L. PetkovJ. Green
90+2′
J. UrbigL. Schaffran
90+1′
90′
S. van der SlootT. Bulut
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal5
7Shots off Goal4
14Total Shots12
3Blocked Shots3
9Shots insidebox9
5Shots outsidebox3
5Fouls19
3Corner Kicks3
5Offsides5
51%Ball Possession49%
0Yellow Cards5
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves2
421Total passes396
330Passes accurate310
78%Passes %78%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy SpVgg Greuther Furth je 6.71, v porovnaní s 6.70 u FC Schalke 04. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč SpVgg Greuther Furth je B. Hrgota (7.05), u FC Schalke 04 je to K. Karaman (7.00).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky SpVgg Greuther Furth prispeli v tejto sezóne 7 gólmi a 10 asistenciami, na čele s B. Hrgota (4G). U FC Schalke 04 je to 16 gólov a 6 asistencií s lídrom K. Karaman (14G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

SpVgg Greuther Furth nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením —, zatiaľ čo FC Schalke 04 má 4 obrancov s priemerom 6.30. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

SpVgg Greuther Furth nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.51, oproti 4 u FC Schalke 04 s hodnotením 6.94. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

SpVgg Greuther Furth nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.81, v porovnaní s 2 u FC Schalke 04 s priemerom 6.64. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 76% u SpVgg Greuther Furth a 69% u FC Schalke 04. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu SpVgg Greuther Furth nazbierali v tejto sezóne 6 žltých kariet, v porovnaní s 10 u FC Schalke 04. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky SpVgg Greuther Furth je 28.7 (najmladší: J. Consbruch (23), najstarší: B. Hrgota (32)), zatiaľ čo FC Schalke 04 má priemer 26.8 (najmladší: I. Cissé (24), najstarší: K. Karaman (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu SpVgg Greuther Furth majú priemerne 22 ligových štartov, oproti 19 u FC Schalke 04. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

SpVgg Greuther Furth3-4-1-24-3-1-2FC Schalke 04
GKDEFMIDFWD
40Urbig18Meyerhö.23Jung17Gießelm.2Asta22Wagner14Consbru.19Lemperle10Hrgota7Srbeny30Sieb32Müller51Sloot22Cissé41Matrici.29Mohr10Tempelm.6Schalle.17Kabadayı19Karaman42Topp11Lasme

Náhradníci

Tréner: A. Zorniger

Náhradníci

Tréner: K. Geraerts

SpVgg Greuther FurthSila pozíciíFC Schalke 04
6.71
Ø Hodnotenie
6.70
Obranca (3 v 4)6.30
0G 0A0G 0A
6.51Záložník (4 v 4)6.94
0G 0A14G 6A
6.81Útočník (3 v 2)6.64
7G 10A2G 0A
SpVgg Greuther Furth3-4-1-2
40BrankárJ. Urbig
18ObrancaM. Meyerhöfer
23ObrancaG. Jung
17ObrancaN. Gießelmann
2ZáložníkS. Asta
22ZáložníkR. Wagner
14ZáložníkJ. Consbruch6.5
19ZáložníkT. Lemperle
10ÚtočníkB. Hrgota7.04G9A
7ÚtočníkD. Srbeny6.63G1A
30ÚtočníkA. Sieb
FC Schalke 044-3-1-2
32BrankárM. Müller
51ObrancaS. van der Sloot
22ObrancaI. Cissé
41ObrancaH. Matriciani6.3
29ObrancaT. Mohr
10ZáložníkL. Tempelmann
6ZáložníkR. Schallenberg6.91A
17ZáložníkY. Kabadayı
19ZáložníkK. Karaman7.014G5A
42ÚtočníkK. Topp
11ÚtočníkB. Lasme6.62G

Prehľad zápasu

SpVgg Greuther Furth zdolal FC Schalke 04 2:0. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2023. Góly strelili: B. Hrgota 67′, T. Lemperle 82′. Bolo udelených 5 žltých kariet. SpVgg Greuther Furth mal 51% držanie lopty, FC Schalke 04 mal 49%. SpVgg Greuther Furth mal 14 striel (4 na bránu), FC Schalke 04 mal 12 (5 na bránu). SpVgg Greuther Furth urobil 5 striedaní, FC Schalke 04 urobil 4.

Rivalita od 2012

SpVgg Greuther Furth vs FC Schalke 04 vzájomné výsledky

7 stretnutí
SpVgg Greuther Furth
2
výhier
Remízy
3
FC Schalke 04
2
výhier
Góly spolu
25 · 3.6/zápas
Obaja skórovali
5/7 · 71%
Nad 2,5
4/7 · 57%

Aktuálna forma

SpVgg Greuther Furth

DLWDLL

FC Schalke 04

WWWWWD

Predpoveď zápasu

SpVgg Greuther Furth

35%

Výhra domácich

 

35%

Remíza

FC Schalke 04

30%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : SpVgg Greuther Furth or draw

42%Forma58%
50%Útok50%
27%Obrana73%
50%Vzájomné zápasy50%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

SpVgg Greuther Furth2výhry
3remízy6 stretnutí
FC Schalke 041výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3.7

Priemerný počet gólov na zápas

50%

Zápasy s 3+ gólmi

67%

Oba tímy skórovali

Trhové zhrnutie

Marža: 6.8%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 46.2%Remíza 26.9%Hostia 33.6%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.103.502.88
Max2.203.903.10
Nad 2,5: 69.4%Pod 2,5: 37.0%
Trhový favorit:SpVgg Greuther Furth · Slabý favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh43.0%25.1%31.8%
Verejný trh42.8%26.9%30.4%
Δ0.3%1.8%1.5%

SpVgg Greuther Furth vs FC Schalke 04 — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

SpVgg Greuther Furth
Výsledok vs. Trh: SpVgg Greuther Furth (46%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

SpVgg Greuther FurthPolčas:00FC Schalke 04
14Strely13
3Strely na bránu6

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
28/02/26SpVgg Greuther Fürth1–1FC Schalke 044.33/3.90/1.70
26/09/25FC Schalke 041–0SpVgg Greuther Fürth1.86/3.91/3.86
30/03/25SpVgg Greuther Fürth3–3FC Schalke 042.59/3.46/2.60
26/10/24FC Schalke 043–4SpVgg Greuther Fürth1.95/3.70/3.57
19/05/24SpVgg Greuther Fürth2–0FC Schalke 042.16/3.72/2.98
15/12/23FC Schalke 042–2SpVgg Greuther Fürth2.18/3.63/3.09

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: SpVgg Greuther Furth

V 360R 264P 292
Nad 2,551
Goals scored1337

Vonkajšia bilancia: FC Schalke 04

V 62R 27P 45
Nad 2,560
Goals scored226

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026