Menu

Ssv Jahn Regensburg vs Ssv Ulm 1846

Jahnstadion Regensburg, Regensburg9. augusta 2024 o 18:30
Rozhodca: L. Benen
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

SSV Jahn Regensburg
SSV Ulm 1846
Výkop
Christian Kühlwetter-5′
15′Bastian Allgeier
D. Kother
34′
Oscar Schönfelder36′
Polčas
46′
P. MaierL. Hyryläinen
46′
T. GaalN. Kolbe
64′Romario Rösch
C. KühlwetterN. Ganaus
66′
Dominik Kother67′
69′
D. ChessaS. Telalović
69′
R. RöschA. Keller
A. GeiplR. Bulić
78′
D. KotherR. Ziegele
78′
81′
M. KrattenmacherN. Castelle
B. SallerN. Ochojski
87′
K. PrögerM. Ouro-Tagba
87′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

1Shots on Goal3
4Shots off Goal1
7Total Shots11
2Blocked Shots7
6Shots insidebox8
1Shots outsidebox3
22Fouls16
5Corner Kicks4
1Offsides1
46%Ball Possession54%
3Yellow Cards2
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves0
311Total passes363
219Passes accurate269
70%Passes %74%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy SSV Jahn Regensburg je 6.82, v porovnaní s 6.79 u SSV Ulm 1846. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč SSV Jahn Regensburg je F. Gebhardt (7.03), u SSV Ulm 1846 je to M. Brandt (7.05).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky SSV Jahn Regensburg prispeli v tejto sezóne 6 gólmi a 2 asistenciami, na čele s C. Kühlwetter (4G). U SSV Ulm 1846 je to 7 gólov a 5 asistencií s lídrom D. Chessa (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

SSV Jahn Regensburg nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.76, zatiaľ čo SSV Ulm 1846 má 3 obrancov s priemerom 6.20. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

SSV Jahn Regensburg nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.68, oproti 4 u SSV Ulm 1846 s hodnotením 7.05. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

SSV Jahn Regensburg nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.87, v porovnaní s 3 u SSV Ulm 1846 s priemerom 6.97. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 76% u SSV Jahn Regensburg a 83% u SSV Ulm 1846. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu SSV Jahn Regensburg nazbierali v tejto sezóne 21 žltých kariet, v porovnaní s 18 u SSV Ulm 1846. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky SSV Jahn Regensburg je 28.4 (najmladší: F. Gebhardt (23), najstarší: B. Saller (33)), zatiaľ čo SSV Ulm 1846 má priemer 30.3 (najmladší: M. Brandt (24), najstarší: J. Reichert (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu SSV Jahn Regensburg majú priemerne 22 ligových štartov, oproti 23 u SSV Ulm 1846. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

SSV Jahn Regensburg4-3-33-4-2-1SSV Ulm 1846
GKDEFMIDFWD
1Gebhardt6Saller4Ballas16Breunig7Schönfe.15Ernst8Geipl10Viet33Pröger30Kühlwet.27Kother39Ortag4Gaal5Reichert32Strompf7Allgeier26Maier23Brandt43Rösch11Chessa30Kratten.33Higl

Náhradníci

Tréner: J. Enochs

Náhradníci

Tréner: T. Wörle

SSV Jahn RegensburgSila pozíciíSSV Ulm 1846
6.82
Ø Hodnotenie
6.79
7.03Brankár (1 v 1)6.94
0G 0A0G 0A
6.76Obranca (4 v 3)6.20
2G 0A0G 0A
6.68Záložník (3 v 4)7.05
0G 0A2G 2A
6.87Útočník (3 v 3)6.97
4G 2A5G 3A
SSV Jahn Regensburg4-3-3
1BrankárF. Gebhardt7.0
6ObrancaB. Saller6.81G
4ObrancaF. Ballas
16ObrancaL. Breunig
7ObrancaO. Schönfelder6.71G
15ZáložníkS. Ernst
8ZáložníkA. Geipl6.7
10ZáložníkC. Viet
33ÚtočníkK. Pröger
30ÚtočníkC. Kühlwetter6.94G2A
27ÚtočníkD. Kother
SSV Ulm 18463-4-2-1
39BrankárC. Ortag6.9
4ObrancaT. Gaal
5ObrancaJ. Reichert6.2
32ObrancaP. Strompf
7ZáložníkB. Allgeier
26ZáložníkP. Maier
23ZáložníkM. Brandt7.02G2A
43ZáložníkR. Rösch
11ÚtočníkD. Chessa7.05G3A
30ÚtočníkM. Krattenmacher
33ÚtočníkF. Higl

Prehľad zápasu

SSV Jahn Regensburg zdolal SSV Ulm 1846 1:0. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2024. Góly strelili: D. Kother 34′. Bolo udelených 5 žltých kariet. SSV Jahn Regensburg mal 46% držanie lopty, SSV Ulm 1846 mal 54%. SSV Jahn Regensburg mal 7 striel (1 na bránu), SSV Ulm 1846 mal 11 (3 na bránu). SSV Jahn Regensburg urobil 5 striedaní, SSV Ulm 1846 urobil 5.

Rivalita od 2023

SSV Jahn Regensburg vs SSV Ulm 1846 vzájomné výsledky

5 stretnutí
SSV Jahn Regensburg
1
výhier
Remízy
1
SSV Ulm 1846
3
výhier
Góly spolu
14 · 2.8/zápas
Obaja skórovali
3/5 · 60%
Nad 2,5
2/5 · 40%

Aktuálna forma

SSV Jahn Regensburg

WWLDWL

SSV Ulm 1846

LLWLDW

Predpoveď zápasu

SSV Jahn Regensburg

35%

Výhra domácich

 

35%

Remíza

SSV Ulm 1846

30%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : SSV Jahn Regensburg or draw

0%Forma0%
0%Útok100%
50%Obrana50%
50%Vzájomné zápasy50%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026