Menu

Hamburger Sv vs Preu En Munster

Volksparkstadion, Hamburg31. augusta 2024 o 13:00
Rozhodca: D. Siebert
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Hamburger SV
Preußen Münster
Výkop
R. Glatzel

asistencia: Fábio Baldé

6′
Daniel Elfadli

asistencia: M. Muheim

26′
R. Glatzel

asistencia: R. Königsdörffer

45+1′
Polčas
58′
T. Paetow

asistencia: M. Lorenz

I. PheraiL. Reis
62′
R. GlatzelD. Selke
62′
Daniel ElfadliM. Heyer
62′
M. Heyer
64′
72′
M. LorenzC. Makridis
72′
J. MeesD. Kyerewaa
72′
E. AmenyidoA. Németh
Fábio BaldéM. Richter
73′
A. KarabecŁ. Poręba
73′
83′
J. GrodowskiT. Deters
83′
J. HendrixR. Preißinger
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal4
3Shots off Goal9
11Total Shots16
1Blocked Shots3
10Shots insidebox9
1Shots outsidebox7
12Fouls8
7Corner Kicks10
4Offsides0
62%Ball Possession38%
0Yellow Cards0
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves3
526Total passes295
470Passes accurate234
89%Passes %79%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Hamburger SV je 6.66, v porovnaní s 6.75 u Preußen Münster. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Hamburger SV je Daniel Heuer Fernandes (7.18), u Preußen Münster je to J. Schenk (6.92).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Hamburger SV prispeli v tejto sezóne 8 gólmi a 7 asistenciami, na čele s R. Königsdörffer (5G). U Preußen Münster je to 13 gólov a 7 asistencií s lídrom E. Amenyido (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Hamburger SV nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.76, zatiaľ čo Preußen Münster má 4 obrancov s priemerom 6.68. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Hamburger SV nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.46, oproti 5 u Preußen Münster s hodnotením 6.76. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Hamburger SV nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.59, v porovnaní s 1 u Preußen Münster s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 76% u Hamburger SV a 80% u Preußen Münster. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Hamburger SV nazbierali v tejto sezóne 19 žltých kariet, v porovnaní s 29 u Preußen Münster. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Hamburger SV je 27.3 (najmladší: Fábio Baldé (20), najstarší: Daniel Heuer Fernandes (33)), zatiaľ čo Preußen Münster má priemer 27.9 (najmladší: J. Schenk (22), najstarší: M. Kirkeskov (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Hamburger SV majú priemerne 20 ligových štartov, oproti 23 u Preußen Münster. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Hamburger SV4-3-34-2-3-1Preußen Münster
GKDEFMIDFWD
1Fernand.30Hefti5Hadžika.8Elfadli28Muheim10Pherai23Meffert11Königsd.17Karabec9Glatzel45Baldé1Schenk27Horst16Paetow29Frenkert2Kirkesk.20Hendrix32Bazzoli30Amenyido8Mees18Lorenz9Grodows.

Náhradníci

Tréner: S. Baumgart

Náhradníci

Tréner: S. Hildmann

Hamburger SVSila pozíciíPreußen Münster
6.66
Ø Hodnotenie
6.75
7.18Brankár (1 v 1)6.92
0G 0A0G 0A
6.76Obranca (4 v 4)6.68
0G 4A1G 4A
6.46Záložník (3 v 5)6.76
5G 0A12G 3A
6.59Útočník (3 v 1)
3G 3A0G 0A
Hamburger SV4-3-3
1BrankárDaniel Heuer Fernandes7.2
30ObrancaS. Hefti
5ObrancaD. Hadžikadunić
8ObrancaDaniel Elfadli6.5
28ObrancaM. Muheim7.04A
10ZáložníkI. Pherai6.1
23ZáložníkJ. Meffert6.7
11ZáložníkR. Königsdörffer6.65G
17ÚtočníkA. Karabec
9ÚtočníkR. Glatzel6.73G2A
45ÚtočníkFábio Baldé6.51A
Preußen Münster4-2-3-1
1BrankárJ. Schenk6.9
27ObrancaJ. ter Horst6.51G3A
16ObrancaT. Paetow6.8
29ObrancaL. Frenkert
2ObrancaM. Kirkeskov6.71A
20ZáložníkJ. Hendrix6.84G2A
32ZáložníkL. Bazzoli
30ZáložníkE. Amenyido6.86G
8ZáložníkJ. Mees6.72G1A
18ZáložníkM. Lorenz
9ÚtočníkJ. Grodowski

Prehľad zápasu

Hamburger SV zdolal Preußen Münster 4:1. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2024. Góly strelili: R. Glatzel 6′, Daniel Elfadli 26′, R. Glatzel 45′, T. Paetow 58′, M. Heyer 64′. Hamburger SV mal 62% držanie lopty, Preußen Münster mal 38%. Hamburger SV mal 11 striel (7 na bránu), Preußen Münster mal 16 (4 na bránu). Hamburger SV urobil 5 striedaní, Preußen Münster urobil 5.

Rivalita od 2025

Hamburger SV vs Preußen Münster vzájomné výsledky

1 stretnutí
Hamburger SV
1
výhier
Remízy
0
Preußen Münster
0
výhier
Góly spolu
3 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 12 v 2025Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Hamburger SV

WLLLDL

Preußen Münster

DLLDDL

Predpoveď zápasu

Hamburger SV

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Preußen Münster

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Hamburger SV or draw

80%Forma20%
75%Útok25%
57%Obrana43%
0%Vzájomné zápasy0%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Hamburger SV dominuje

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Hamburger SV2výhry
0remízy2 stretnutí
Preußen Münster0výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

4

Priemerný počet gólov na zápas

100%

Zápasy s 3+ gólmi

100%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (100%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (69%) — kurzy môžu podceňovať Hamburger SV.

Trhové zhrnutie

Marža: 6.3%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 71.9%Remíza 19.8%Hostia 14.5%

Rozpätie kurzov

1X2
Min1.384.756.50
Max1.405.397.22
Nad 2,5: 69.4%Pod 2,5: 37.0%
Trhový favorit:Hamburger SV · Jasný favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh68.9%17.8%13.3%
Verejný trh67.2%19.5%13.3%
Δ1.7%1.7%

Hamburger SV vs Preußen Münster — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Hamburger SV
Výsledok vs. Trh: Hamburger SV (72%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Hamburger SVPolčas:30Preußen Münster
10Strely15
7Strely na bránu7

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
07/02/25Preußen Münster1–2Hamburger SV3.59/3.74/1.98
31/08/24Hamburger SV4–1Preußen Münster1.39/5.05/6.91

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Hamburger SV

V 115R 66P 57
Nad 2,562
Goals scored457

Vonkajšia bilancia: Preußen Münster

V 14R 23P 29
Nad 2,553
Goals scored77

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026