Menu

Hertha Bsc vs Sv Elversberg

Olympiastadion Berlin, Berlin29. septembra 2024 o 13:30
Domáci

Hertha BSC

14
Rozhodca: N. Winter
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Hertha BSC
SV Elversberg
Výkop
3′
S. Şahin

Penalty

Márton Dárdai17′
21′Muhammed Damar
30′
L. Schnellbacher
42′Robin Fellhauer
Polčas
D. ZeefuikP. Klemens
46′
53′
M. Damar

asistencia: F. Asllani

57′Lukas Finn Pinckert
M. Cuisance

asistencia: J. Kenny

60′
VAR
65′Penalty confirmed
65′
S. Şahin

Penalty

D. DemmeK. Sessa
68′
D. ScherhantP. Dárdai
68′
68′
L. PetkovC. Sickinger
68′
M. DamarF. Schmahl
69′Carlo Sickinger
Pascal Klemens74′
77′
L. SchnellbacherP. Stock
M. DárdaiF. Niederlechner
78′
L. SchulerB. Lum
85′
Boris Lum90+3′
90+2′
F. AsllaniM. Mahmoud
90+2′
E. BaumM. Feil
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal9
4Shots off Goal0
12Total Shots11
2Blocked Shots2
9Shots insidebox5
3Shots outsidebox6
17Fouls7
7Corner Kicks7
1Offsides1
62%Ball Possession38%
3Yellow Cards5
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves5
447Total passes282
359Passes accurate196
80%Passes %70%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Hertha BSC je 6.88, v porovnaní s 7.02 u SV Elversberg. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Hertha BSC je T. Ernst (7.28), u SV Elversberg je to M. Rohr (7.32).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Hertha BSC prispeli v tejto sezóne 11 gólmi a 5 asistenciami, na čele s L. Schuler (8G). U SV Elversberg je to 19 gólov a 12 asistencií s lídrom L. Petkov (13G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Hertha BSC nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.95, zatiaľ čo SV Elversberg má 4 obrancov s priemerom 7.10. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Hertha BSC nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.85, oproti 4 u SV Elversberg s hodnotením 7.06. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Hertha BSC nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.62, v porovnaní s 2 u SV Elversberg s priemerom 6.66. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 78% u Hertha BSC a 78% u SV Elversberg. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Hertha BSC nazbierali v tejto sezóne 31 žltých kariet, v porovnaní s 19 u SV Elversberg. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Hertha BSC je 27.5 (najmladší: T. Ernst (22), najstarší: T. Leistner (35)), zatiaľ čo SV Elversberg má priemer 27.4 (najmladší: L. Pinckert (25), najstarší: L. Schnellbacher (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Hertha BSC majú priemerne 23 ligových štartov, oproti 29 u SV Elversberg. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Hertha BSC4-3-34-2-2-2SV Elversberg
GKDEFMIDFWD
1Ernst16Kenny37Leistner31Dárdai42Zeefuik27Cuisance6Demme10Maza24Þorstei.18Schuler39Scherha.20Kristof2Baum19Pinckert31Rohr33Neubauer6Fellhau.8Şahin25Petkov30Damar10Asllani24Schnell.

Náhradníci

Tréner: C. Fiél

Náhradníci

Tréner: H. Steffen

Hertha BSCSila pozíciíSV Elversberg
6.88
Ø Hodnotenie
7.02
7.28Brankár (1 v 1)7.20
0G 0A0G 0A
6.95Obranca (4 v 4)7.10
1G 0A3G 2A
6.85Záložník (3 v 4)7.06
2G 4A13G 6A
6.62Útočník (3 v 2)6.66
8G 1A3G 4A
Hertha BSC4-3-3
1BrankárT. Ernst7.3
16ObrancaJ. Kenny
37ObrancaT. Leistner7.11G
31ObrancaM. Dárdai6.9
42ObrancaD. Zeefuik6.8
27ZáložníkM. Cuisance6.82G4A
6ZáložníkD. Demme7.0
10ZáložníkI. Maza
24ÚtočníkJ. Þorsteinsson6.4
18ÚtočníkL. Schuler6.88G1A
39ÚtočníkD. Scherhant
SV Elversberg4-2-2-2
20BrankárN. Kristof7.2
2ObrancaE. Baum
19ObrancaL. Pinckert6.9
31ObrancaM. Rohr7.33G2A
33ObrancaM. Neubauer
6ZáložníkR. Fellhauer
8ZáložníkS. Şahin
25ZáložníkL. Petkov7.113G6A
30ZáložníkM. Damar
10ÚtočníkF. Asllani
24ÚtočníkL. Schnellbacher6.73G4A

Prehľad zápasu

SV Elversberg zdolal Hertha BSC 4:1. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2024. Góly strelili: S. Şahin 3′ (pen.), L. Schnellbacher 30′, M. Damar 53′, M. Cuisance 60′, S. Şahin 65′ (pen.). Bolo udelených 8 žltých kariet. Hertha BSC mal 62% držanie lopty, SV Elversberg mal 38%. Hertha BSC mal 12 striel (6 na bránu), SV Elversberg mal 11 (9 na bránu). Hertha BSC urobil 5 striedaní, SV Elversberg urobil 5. VAR zasiahol: Penalty confirmed (Fisnik Asllani 65′).

Rivalita od 2023

Hertha BSC vs SV Elversberg vzájomné výsledky

6 stretnutí
Hertha BSC
3
výhier
Remízy
0
SV Elversberg
3
výhier
Góly spolu
24 · 4.0/zápas
Obaja skórovali
2/6 · 33%
Nad 2,5
5/6 · 83%

Aktuálna forma

Hertha BSC

LLDLWW

SV Elversberg

WDWLDW

Predpoveď zápasu

Hertha BSC

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

SV Elversberg

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Hertha BSC or draw

67%Forma33%
50%Útok50%
57%Obrana43%
50%Vzájomné zápasy50%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

SV Elversberg dominuje

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Hertha BSC2výhry
0remízy6 stretnutí
SV Elversberg4výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

4.3

Priemerný počet gólov na zápas

83%

Zápasy s 3+ gólmi

50%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (33%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (53%) — kurzy môžu podceňovať SV Elversberg.

Trhové zhrnutie

Marža: 6.5%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 56.8%Remíza 24.7%Hostia 24.9%

Rozpätie kurzov

1X2
Min1.754.003.80
Max1.784.144.20
Nad 2,5: 69.4%Pod 2,5: 37.0%
Trhový favorit:Hertha BSC · Mierny favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh53.4%23.0%23.6%
Verejný trh53.9%23.6%22.5%
Δ0.5%0.6%1.1%

Hertha BSC vs SV Elversberg — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

SV Elversberg
Výsledok vs. Trh: Hertha BSC (57%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Hertha BSCPolčas:02SV Elversberg
11Strely11
4Strely na bránu9

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
07/02/26SV Elversberg0–3Hertha BSC2.10/3.75/3.10
29/08/25Hertha BSC0–2SV Elversberg2.23/3.42/3.26
02/03/25SV Elversberg4–0Hertha BSC2.39/3.62/2.74
29/09/24Hertha BSC1–4SV Elversberg1.76/4.05/4.01
05/05/24SV Elversberg4–2Hertha BSC2.48/3.78/2.58
03/12/23Hertha BSC5–1SV Elversberg1.93/3.98/3.47

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Hertha BSC

V 132R 87P 89
Nad 2,550
Goals scored479

Vonkajšia bilancia: SV Elversberg

V 45R 25P 30
Nad 2,561
Goals scored173

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026