Menu

Eintracht Braunschweig vs Preu En Munster

Eintracht-Stadion, Braunschweig27. októbra 2024 o 13:30
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Eintracht Braunschweig
Preußen Münster
Výkop
14′
H. FriðjónssonA. Németh
R. Philippe

asistencia: L. Szabó

15′
16′
J. Hendrix
N. TauerR. Krauße
19′
Polčas
F. Di Michele SanchezL. Bell Bell
46′
S. PolterC. Conteh
46′
E. BičakčićJ. Nikolaou
65′
69′
Y. BouchamaJ. Grodowski
69′
R. PreißingerJ. Korte
L. SzabóJ. Gómez
74′
Kevin Ehlers75′
82′Joel Grodowski
Fabio Kaufmann90+6′
90+5′Jano ter Horst
90+4′
C. MakridisS. Scherder
90+4′
J. MeesM. Lorenz
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal4
5Shots off Goal1
9Total Shots8
2Blocked Shots3
5Shots insidebox3
4Shots outsidebox5
8Fouls16
2Corner Kicks4
0Offsides1
57%Ball Possession43%
2Yellow Cards2
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves1
532Total passes411
438Passes accurate313
82%Passes %76%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Eintracht Braunschweig je 6.77, v porovnaní s 6.68 u Preußen Münster. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Eintracht Braunschweig je S. Köhler (7.14), u Preußen Münster je to J. Schenk (6.92).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Eintracht Braunschweig prispeli v tejto sezóne 4 gólmi a 5 asistenciami, na čele s K. Ehlers (2G). U Preußen Münster je to 9 gólov a 11 asistencií s lídrom J. Hendrix (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Eintracht Braunschweig nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.87, zatiaľ čo Preußen Münster má 4 obrancov s priemerom 6.57. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Eintracht Braunschweig nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.85, oproti 5 u Preußen Münster s hodnotením 6.69. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Eintracht Braunschweig nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.58, v porovnaní s 1 u Preußen Münster s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 71% u Eintracht Braunschweig a 82% u Preußen Münster. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Eintracht Braunschweig nazbierali v tejto sezóne 17 žltých kariet, v porovnaní s 41 u Preußen Münster. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Eintracht Braunschweig je 28.0 (najmladší: F. Di Michele Sanchez (22), najstarší: S. Polter (34)), zatiaľ čo Preußen Münster má priemer 27.8 (najmladší: J. Schenk (22), najstarší: M. Kirkeskov (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Eintracht Braunschweig majú priemerne 18 ligových štartov, oproti 24 u Preußen Münster. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Eintracht Braunschweig3-4-2-14-2-3-1Preußen Münster
GKDEFMIDFWD
12Johanss.3Jaeckel6Bičakčić21Ehlers7Kaufmann27Köhler8Tauer22Sanchez11Szabó9Philippe17Polter1Schenk27Horst24Koulis29Frenkert2Kirkesk.20Hendrix21Preißin.5Bouchama8Mees14Makridis31Friðjón.

Náhradníci

Tréner: D. Scherning

Náhradníci

Tréner: S. Hildmann

Eintracht BraunschweigSila pozíciíPreußen Münster
6.77
Ø Hodnotenie
6.68
Brankár (1 v 1)6.92
0G 0A0G 0A
6.87Obranca (3 v 4)6.57
2G 2A1G 4A
6.85Záložník (4 v 5)6.69
0G 2A8G 7A
6.58Útočník (3 v 1)
2G 1A0G 0A
Eintracht Braunschweig3-4-2-1
12BrankárM. Johansson
3ObrancaP. Jaeckel
6ObrancaE. Bičakčić
21ObrancaK. Ehlers6.92G2A
7ZáložníkF. Kaufmann6.8
27ZáložníkS. Köhler7.11A
8ZáložníkN. Tauer
22ZáložníkF. Di Michele Sanchez6.61A
11ÚtočníkL. Szabó6.51G1A
9ÚtočníkR. Philippe
17ÚtočníkS. Polter6.61G
Preußen Münster4-2-3-1
1BrankárJ. Schenk6.9
27ObrancaJ. ter Horst6.51G3A
24ObrancaN. Koulis6.5
29ObrancaL. Frenkert
2ObrancaM. Kirkeskov6.71A
20ZáložníkJ. Hendrix6.84G2A
21ZáložníkR. Preißinger6.72A
5ZáložníkY. Bouchama6.72G1A
8ZáložníkJ. Mees6.72G1A
14ZáložníkC. Makridis6.61A
31ÚtočníkH. Friðjónsson

Prehľad zápasu

Eintracht Braunschweig a Preußen Münster remizovali 1:1. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2024. Góly strelili: R. Philippe 15′, J. Hendrix 16′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Eintracht Braunschweig mal 57% držanie lopty, Preußen Münster mal 43%. Eintracht Braunschweig mal 9 striel (2 na bránu), Preußen Münster mal 8 (4 na bránu). Eintracht Braunschweig urobil 5 striedaní, Preußen Münster urobil 5.

Rivalita od 2018

Eintracht Braunschweig vs Preußen Münster vzájomné výsledky

8 stretnutí
Eintracht Braunschweig
1
výhier
Remízy
3
Preußen Münster
4
výhier
Góly spolu
25 · 3.1/zápas
Obaja skórovali
6/8 · 75%
Nad 2,5
5/8 · 63%

Aktuálna forma

Eintracht Braunschweig

LWDLDL

Preußen Münster

DLLDDL

Predpoveď zápasu

Eintracht Braunschweig

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Preußen Münster

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Preußen Münster

58%Forma42%
41%Útok59%
56%Obrana44%
38%Vzájomné zápasy62%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Eintracht Braunschweig0výhry
2remízy4 stretnutí
Preußen Münster2výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.8

Priemerný počet gólov na zápas

50%

Zápasy s 3+ gólmi

100%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (0%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (46%) — kurzy môžu podceňovať Preußen Münster.

Trhové zhrnutie

Marža: 6.5%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 48.9%Remíza 27.9%Hostia 29.6%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.003.403.25
Max2.083.703.50
Nad 2,5: 60.6%Pod 2,5: 45.5%
Trhový favorit:Eintracht Braunschweig · Slabý favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh45.9%26.1%28.1%
Verejný trh45.7%27.5%26.8%
Δ0.2%1.5%1.3%

Eintracht Braunschweig vs Preußen Münster — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Remíza
Výsledok vs. Trh: Eintracht Braunschweig (49%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Eintracht BraunschweigPolčas:11Preußen Münster
9Strely8
2Strely na bránu4

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
01/03/26Eintracht Braunschweig1–2Preußen Münster2.35/3.30/2.90
28/09/25Preußen Münster3–1Eintracht Braunschweig1.98/3.65/3.59
30/03/25Preußen Münster1–1Eintracht Braunschweig2.26/3.19/3.29
27/10/24Eintracht Braunschweig1–1Preußen Münster2.04/3.59/3.38

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Eintracht Braunschweig

V 152R 131P 191
Nad 2,546
Goals scored535

Vonkajšia bilancia: Preußen Münster

V 14R 23P 29
Nad 2,553
Goals scored77

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026