Menu

Preu En Munster vs 1 Fc Koln

Preußen-Stadion, Münster22. novembra 2024 o 18:30
Rozhodca: F. Prigan
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Preußen Münster
1. FC Köln
Výkop
24′
T. HübersM. Olesen
Rico Preißinger28′
Polčas
51′
T. Lemperle

asistencia: D. Ljubičić

55′Leart Paqarada
68′
L. WaldschmidtF. Kainz
Y. BouchamaM. Lorenz
70′
R. PreißingerJ. Korte
71′
C. MakridisE. Amenyido
78′
Jakob Korte79′
87′
T. LemperleD. Downs
Etienne Amenyido90+6′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

1Shots on Goal4
4Shots off Goal3
10Total Shots11
5Blocked Shots4
4Shots insidebox5
6Shots outsidebox6
7Fouls7
3Corner Kicks5
0Offsides3
45%Ball Possession55%
3Yellow Cards1
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves1
429Total passes529
335Passes accurate412
78%Passes %78%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Preußen Münster je 6.68, v porovnaní s 6.87 u 1. FC Köln. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Preußen Münster je J. Schenk (6.92), u 1. FC Köln je to M. Schwäbe (7.19).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Preußen Münster prispeli v tejto sezóne 9 gólmi a 11 asistenciami, na čele s J. Hendrix (4G). U 1. FC Köln je to 9 gólov a 6 asistencií s lídrom L. Waldschmidt (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Preußen Münster nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.57, zatiaľ čo 1. FC Köln má 3 obrancov s priemerom 6.92. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Preußen Münster nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.69, oproti 4 u 1. FC Köln s hodnotením 6.75. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Preußen Münster nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 3 u 1. FC Köln s priemerom 6.77. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 82% u Preußen Münster a 82% u 1. FC Köln. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Preußen Münster nazbierali v tejto sezóne 41 žltých kariet, v porovnaní s 15 u 1. FC Köln. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Preußen Münster je 27.8 (najmladší: J. Schenk (22), najstarší: M. Kirkeskov (34)), zatiaľ čo 1. FC Köln má priemer 27.1 (najmladší: J. Pauli (20), najstarší: D. Heintz (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Preußen Münster majú priemerne 24 ligových štartov, oproti 18 u 1. FC Köln. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Preußen Münster4-2-3-13-4-2-11. FC Köln
GKDEFMIDFWD
1Schenk27Horst24Koulis29Frenkert2Kirkesk.20Hendrix21Preißin.5Bouchama8Mees14Makridis28Németh1Schwäbe24Pauli4Hübers3Heintz7Ljubičić6Martel8Huseinb.17Paqarada9Waldsch.37Maina19Lemperle

Náhradníci

Tréner: S. Hildmann

Náhradníci

Tréner: G. Struber

Preußen MünsterSila pozícií1. FC Köln
6.68
Ø Hodnotenie
6.87
6.92Brankár (1 v 1)7.19
0G 0A0G 0A
6.57Obranca (4 v 3)6.92
1G 4A0G 0A
6.69Záložník (5 v 4)6.75
8G 7A2G 2A
Útočník (1 v 3)6.77
0G 0A7G 4A
Preußen Münster4-2-3-1
1BrankárJ. Schenk6.9
27ObrancaJ. ter Horst6.51G3A
24ObrancaN. Koulis6.5
29ObrancaL. Frenkert
2ObrancaM. Kirkeskov6.71A
20ZáložníkJ. Hendrix6.84G2A
21ZáložníkR. Preißinger6.72A
5ZáložníkY. Bouchama6.72G1A
8ZáložníkJ. Mees6.72G1A
14ZáložníkC. Makridis6.61A
28ÚtočníkA. Németh
1. FC Köln3-4-2-1
1BrankárM. Schwäbe7.2
24ObrancaJ. Pauli
4ObrancaT. Hübers7.0
3ObrancaD. Heintz6.8
7ZáložníkD. Ljubičić
6ZáložníkE. Martel6.82G2A
8ZáložníkD. Huseinbašić6.7
17ZáložníkL. Paqarada
9ÚtočníkL. Waldschmidt6.85G4A
37ÚtočníkL. Maina6.72G
19ÚtočníkT. Lemperle

Prehľad zápasu

1. FC Köln zdolal Preußen Münster 1:0. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2024. Góly strelili: T. Lemperle 51′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Preußen Münster mal 45% držanie lopty, 1. FC Köln mal 55%. Preußen Münster mal 10 striel (1 na bránu), 1. FC Köln mal 11 (4 na bránu). Preußen Münster urobil 3 striedaní, 1. FC Köln urobil 3.

Rivalita od 2025

Preußen Münster vs 1. FC Köln vzájomné výsledky

1 stretnutí
Preußen Münster
0
výhier
Remízy
0
1. FC Köln
1
výhier
Góly spolu
4 · 4.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 31 v 2025Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Preußen Münster

DLLDDL

1. FC Köln

DLDWDD

Predpoveď zápasu

Preußen Münster

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

1. FC Köln

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or 1. FC Köln

40%Forma60%
50%Útok50%
54%Obrana46%
0%Vzájomné zápasy0%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

1. FC Köln dominuje

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Preußen Münster0výhry
0remízy2 stretnutí
1. FC Köln2výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.5

Priemerný počet gólov na zápas

50%

Zápasy s 3+ gólmi

50%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (0%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (21%) — kurzy môžu podceňovať 1. FC Köln.

Trhové zhrnutie

Marža: 6.1%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 23.0%Remíza 25.3%Hostia 57.8%

Rozpätie kurzov

1X2
Min4.203.901.70
Max4.504.081.76
Nad 2,5: 59.9%Pod 2,5: 46.5%
Trhový favorit:1. FC Köln · Mierny favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh21.5%23.7%54.9%
Verejný trh21.7%24.1%54.3%

Preußen Münster vs 1. FC Köln — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

1. FC Köln
Výsledok vs. Trh: 1. FC Köln (58%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Preußen MünsterPolčas:001. FC Köln
9Strely11
1Strely na bránu4

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
20/04/251. FC Köln3–1Preußen Münster1.60/4.12/5.21
22/11/24Preußen Münster0–11. FC Köln4.34/3.96/1.73

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Preußen Münster

V 14R 23P 29
Nad 2,553
Goals scored77

Vonkajšia bilancia: 1. FC Köln

V 168R 90P 82
Nad 2,554
Goals scored583

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026