Menu

Fc Schalke 04 vs 1 Fc Kaiserslautern

VELTINS-Arena, Gelsenkirchen29. novembra 2024 o 18:30
Rozhodca: R. Braun
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

FC Schalke 04
1. FC Kaiserslautern
Výkop
12′
R. Ache

asistencia: F. Kaloč

17′Afeez Aremu
44′
R. AcheK. Redondo
Polčas
46′
A. AremuA. Touré
52′
D. Hanslik

asistencia: L. Sirch

R. SchallenbergP. Seguin
57′
M. SyllaB. Lasme
57′
58′Filip Kaloč
61′
D. Yokota

asistencia: D. Hanslik

J. BachmannA. Donkor
69′
M. GrügerM. Aydın
69′
Penalty cancelled74′
VAR
75′
D. YokotaM. Ritter
79′Kenny Prince Redondo
A. YounesL. Tempelmann
84′
87′
J. ElvediR. Tachie
87′
D. HanslikJ. Gyamerah
89′Florian Kleinhansl
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal9
5Shots off Goal4
17Total Shots15
7Blocked Shots2
8Shots insidebox10
9Shots outsidebox5
14Fouls18
7Corner Kicks3
7Offsides1
55%Ball Possession45%
1Yellow Cards4
0Red Cards0
6Goalkeeper Saves5
460Total passes385
354Passes accurate277
77%Passes %72%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Schalke 04 je 6.68, v porovnaní s 6.78 u 1. FC Kaiserslautern. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Schalke 04 je K. Karaman (7.00), u 1. FC Kaiserslautern je to J. Krahl (7.11).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Schalke 04 prispeli v tejto sezóne 21 gólmi a 8 asistenciami, na čele s K. Karaman (14G). U 1. FC Kaiserslautern je to 4 gólov a 7 asistencií s lídrom D. Hanslik (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Schalke 04 nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.60, zatiaľ čo 1. FC Kaiserslautern má 3 obrancov s priemerom 6.83. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Schalke 04 nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.64, oproti 4 u 1. FC Kaiserslautern s hodnotením 6.61. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Schalke 04 nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.00, v porovnaní s 3 u 1. FC Kaiserslautern s priemerom 6.71. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 68% u FC Schalke 04 a 70% u 1. FC Kaiserslautern. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Schalke 04 nazbierali v tejto sezóne 14 žltých kariet, v porovnaní s 8 u 1. FC Kaiserslautern. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Schalke 04 je 26.9 (najmladší: T. Bulut (20), najstarší: T. Kalas (32)), zatiaľ čo 1. FC Kaiserslautern má priemer 26.9 (najmladší: J. Krahl (25), najstarší: J. Elvedi (29)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Schalke 04 majú priemerne 15 ligových štartov, oproti 19 u 1. FC Kaiserslautern. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Schalke 044-2-3-13-4-1-21. FC Kaiserslautern
GKDEFMIDFWD
28Heekeren31Bulut26Kalas35Kamiński5Murkin37Grüger6Schalle.9Sylla14Bachmann8Younes19Karaman1Krahl33Elvedi31Sirch2Tomiak27Ronstadt23Aremu26Kaloč3Kleinha.19Hanslik41Yokota9Ache

Náhradníci

Tréner: K. van Wonderen

Náhradníci

Tréner: M. Anfang

FC Schalke 04Sila pozícií1. FC Kaiserslautern
6.68
Ø Hodnotenie
6.78
Brankár (1 v 1)7.11
0G 0A0G 0A
6.60Obranca (4 v 3)6.83
0G 0A1G 3A
6.64Záložník (5 v 4)6.61
7G 3A0G 0A
7.00Útočník (1 v 3)6.71
14G 5A3G 4A
FC Schalke 044-2-3-1
28BrankárJ. Heekeren
31ObrancaT. Bulut6.6
26ObrancaT. Kalas
35ObrancaM. Kamiński
5ObrancaD. Murkin
37ZáložníkM. Grüger6.6
6ZáložníkR. Schallenberg6.91A
9ZáložníkM. Sylla6.67G2A
14ZáložníkJ. Bachmann6.5
8ZáložníkA. Younes6.7
19ÚtočníkK. Karaman7.014G5A
1. FC Kaiserslautern3-4-1-2
1BrankárJ. Krahl7.1
33ObrancaJ. Elvedi6.7
31ObrancaL. Sirch7.01G3A
2ObrancaB. Tomiak
27ZáložníkF. Ronstadt
23ZáložníkA. Aremu6.6
26ZáložníkF. Kaloč
3ZáložníkF. Kleinhansl6.6
19ÚtočníkD. Hanslik6.73G4A
41ÚtočníkD. Yokota
9ÚtočníkR. Ache

Prehľad zápasu

1. FC Kaiserslautern zdolal FC Schalke 04 3:0. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2024. Góly strelili: R. Ache 12′, D. Hanslik 52′, D. Yokota 61′. Bolo udelených 5 žltých kariet. FC Schalke 04 mal 55% držanie lopty, 1. FC Kaiserslautern mal 45%. FC Schalke 04 mal 17 striel (5 na bránu), 1. FC Kaiserslautern mal 15 (9 na bránu). FC Schalke 04 urobil 5 striedaní, 1. FC Kaiserslautern urobil 5. VAR zasiahol: Penalty cancelled (Kenan Karaman 74′).

Rivalita od 2010

FC Schalke 04 vs 1. FC Kaiserslautern vzájomné výsledky

9 stretnutí
FC Schalke 04
2
výhier
Remízy
1
1. FC Kaiserslautern
6
výhier
Góly spolu
30 · 3.3/zápas
Obaja skórovali
5/9 · 56%
Nad 2,5
7/9 · 78%

Aktuálna forma

FC Schalke 04

WWWWWD

1. FC Kaiserslautern

LLLWWL

Predpoveď zápasu

FC Schalke 04

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

1. FC Kaiserslautern

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or 1. FC Kaiserslautern

31%Forma69%
37%Útok63%
50%Obrana50%
40%Vzájomné zápasy60%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

1. FC Kaiserslautern dominuje

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

FC Schalke 041výhry
1remízy6 stretnutí
1. FC Kaiserslautern4výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3.2

Priemerný počet gólov na zápas

83%

Zápasy s 3+ gólmi

50%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (33%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (44%) — kurzy môžu podceňovať 1. FC Kaiserslautern.

Trhové zhrnutie

Marža: 5.5%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 46.6%Remíza 27.7%Hostia 31.2%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.103.603.10
Max2.193.643.31
Nad 2,5: 59.9%Pod 2,5: 46.5%
Trhový favorit:FC Schalke 04 · Slabý favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh44.2%26.6%29.2%
Verejný trh44.1%26.3%29.6%

FC Schalke 04 vs 1. FC Kaiserslautern — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

1. FC Kaiserslautern
Výsledok vs. Trh: FC Schalke 04 (47%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

FC Schalke 04Polčas:011. FC Kaiserslautern
16Strely16
6Strely na bránu9

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
25/01/26FC Schalke 042–21. FC Kaiserslautern1.95/3.30/3.90
09/08/251. FC Kaiserslautern1–0FC Schalke 042.33/3.48/2.74
27/04/251. FC Kaiserslautern2–1FC Schalke 042.11/3.56/3.29
29/11/24FC Schalke 040–31. FC Kaiserslautern2.15/3.61/3.20
26/01/241. FC Kaiserslautern4–1FC Schalke 042.48/3.60/2.69
05/08/23FC Schalke 043–01. FC Kaiserslautern1.65/3.99/4.73

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: FC Schalke 04

V 62R 27P 45
Nad 2,560
Goals scored226

Vonkajšia bilancia: 1. FC Kaiserslautern

V 201R 148P 159
Nad 2,551
Goals scored754

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026