Menu

Hannover 96 vs Hertha Bsc

Heinz von Heiden-Arena, Hannover22. decembra 2024 o 13:30
00
Rozhodca: D. Schlager
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Hannover 96
Hertha BSC
Výkop
16′Deyovaisio Zeefuik
Enzo Leopold23′
29′
F. NiederlechnerS. Prevljak
Fabian Kunze30′
36′Tjark Ernst
42′Márton Dárdai
Polčas
Fabian Kunze57′
Fabian Kunze57′
Lee Hyun-JuM. Christiansen
59′
N. TresoldiM. Momuluh
65′
K. OudenneJ. Rochelt
77′
H. NielsenJ. Ngankam
78′
81′
D. DemmeP. Dárdai
87′
D. ZeefuikM. Karbownik
89′Márton Dárdai
89′Márton Dárdai
Riadny čas

Štatistiky zápasu

1Shots on Goal2
6Shots off Goal8
8Total Shots15
1Blocked Shots5
7Shots insidebox9
1Shots outsidebox6
5Fouls14
7Corner Kicks5
2Offsides2
47%Ball Possession53%
3Yellow Cards4
1Red Cards1
2Goalkeeper Saves1
370Total passes413
275Passes accurate322
74%Passes %78%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Hannover 96 je 6.85, v porovnaní s 6.91 u Hertha BSC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Hannover 96 je E. Leopold (7.35), u Hertha BSC je to T. Ernst (7.28).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Hannover 96 prispeli v tejto sezóne 5 gólmi a 6 asistenciami, na čele s E. Leopold (3G). U Hertha BSC je to 4 gólov a 4 asistencií s lídrom M. Cuisance (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Hannover 96 nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.70, zatiaľ čo Hertha BSC má 4 obrancov s priemerom 6.95. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Hannover 96 nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.08, oproti 5 u Hertha BSC s hodnotením 6.75. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Hannover 96 nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.53, v porovnaní s 1 u Hertha BSC s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 75% u Hannover 96 a 83% u Hertha BSC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Hannover 96 nazbierali v tejto sezóne 6 žltých kariet, v porovnaní s 27 u Hertha BSC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Hannover 96 je 27.3 (najmladší: K. Oudenne (24), najstarší: H. Nielsen (32)), zatiaľ čo Hertha BSC má priemer 26.7 (najmladší: P. Klemens (20), najstarší: T. Leistner (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Hannover 96 majú priemerne 18 ligových štartov, oproti 22 u Hertha BSC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Hannover 964-4-24-2-3-1Hertha BSC
GKDEFMIDFWD
1Zieler21Muroya2Knight23Halsten.17Wdowik11Hyun-Ju8Leopold6Kunze29Oudenne16Nielsen9Tresoldi1Ernst16Kenny37Leistner31Dárdai42Zeefuik41Klemens6Demme27Cuisance10Maza39Scherha.7Niederl.

Náhradníci

Tréner: S. Leitl

Náhradníci

Tréner: C. Fiél

Hannover 96Sila pozíciíHertha BSC
6.85
Ø Hodnotenie
6.91
Brankár (1 v 1)7.28
0G 0A0G 0A
6.70Obranca (4 v 4)6.95
0G 0A1G 0A
7.08Záložník (4 v 5)6.75
5G 6A3G 4A
6.53Útočník (2 v 1)
0G 0A0G 0A
Hannover 964-4-2
1BrankárR. Zieler
21ObrancaS. Muroya
2ObrancaJ. Knight6.7
23ObrancaM. Halstenberg
17ObrancaB. Wdowik
11ZáložníkLee Hyun-Ju
8ZáložníkE. Leopold7.33G4A
6ZáložníkF. Kunze
29ZáložníkK. Oudenne6.82G2A
16ÚtočníkH. Nielsen6.5
9ÚtočníkN. Tresoldi
Hertha BSC4-2-3-1
1BrankárT. Ernst7.3
16ObrancaJ. Kenny
37ObrancaT. Leistner7.11G
31ObrancaM. Dárdai6.9
42ObrancaD. Zeefuik6.8
41ZáložníkP. Klemens6.51G
6ZáložníkD. Demme7.0
27ZáložníkM. Cuisance6.82G4A
10ZáložníkI. Maza
39ZáložníkD. Scherhant
7ÚtočníkF. Niederlechner

Prehľad zápasu

Hannover 96 a Hertha BSC remizovali 0:0. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2024. Bolo udelených 7 žltých kariet, 2 červených kariet. Hannover 96 mal 47% držanie lopty, Hertha BSC mal 53%. Hannover 96 mal 8 striel (1 na bránu), Hertha BSC mal 15 (2 na bránu). Hannover 96 urobil 4 striedaní, Hertha BSC urobil 3.

Rivalita od 2011

Hannover 96 vs Hertha BSC vzájomné výsledky

19 stretnutí
Hannover 96
5
výhier
Remízy
9
Hertha BSC
5
výhier
Góly spolu
57 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
13/19 · 68%
Nad 2,5
10/19 · 53%

Aktuálna forma

Hannover 96

DWDWDW

Hertha BSC

LLDLWW

Predpoveď zápasu

Hannover 96

35%

Výhra domácich

 

35%

Remíza

Hertha BSC

30%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Hannover 96 or draw

50%Forma50%
47%Útok53%
50%Obrana50%
36%Vzájomné zápasy64%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Hannover 963výhry
4remízy10 stretnutí
Hertha BSC3výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.9

Priemerný počet gólov na zápas

50%

Zápasy s 3+ gólmi

60%

Oba tímy skórovali

Trhové zhrnutie

Marža: 6.0%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 47.3%Remíza 28.2%Hostia 30.4%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.093.503.10
Max2.153.643.40
Nad 2,5: 61.7%Pod 2,5: 44.4%
Trhový favorit:Hannover 96 · Slabý favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh45.6%26.2%28.3%
Verejný trh45.1%27.1%27.9%

Hannover 96 vs Hertha BSC — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Remíza
Výsledok vs. Trh: Hannover 96 (47%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Hannover 96Polčas:00Hertha BSC
7Strely17
1Strely na bránu4

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
14/02/26Hertha BSC2–3Hannover 962.60/3.60/2.50
13/09/25Hannover 960–3Hertha BSC1.83/3.85/3.92
18/05/25Hertha BSC1–1Hannover 961.90/3.88/3.58
22/12/24Hannover 960–0Hertha BSC2.11/3.55/3.29
26/04/24Hertha BSC1–1Hannover 962.21/3.67/2.99
24/11/23Hannover 962–2Hertha BSC2.21/3.54/3.11
20/04/96Hertha BSC4–1Hannover 96
23/09/95Hannover 961–0Hertha BSC
10/04/95Hannover 964–1Hertha BSC
16/10/94Hertha BSC2–0Hannover 96

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Hannover 96

V 203R 144P 165
Nad 2,555
Goals scored791

Vonkajšia bilancia: Hertha BSC

V 132R 87P 89
Nad 2,550
Goals scored479

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026