Menu

Sv Darmstadt 98 vs Sc Paderborn 07

Merck-Stadion am Böllenfalltor, Darmstadt26. januára 2025 o 13:30
Rozhodca: M. Petersen

Udalosti zápasu

SV Darmstadt 98
SC Paderborn 07
Výkop
8′Casper Terho
24′Felix Götze
31′Marvin Mehlem
35′Felix Platte
37′
F. Platte

asistencia: M. Mehlem

42′
F. PlatteI. Ansah
Clemens Riedel45+2′
Polčas
59′
C. TerhoS. Castañeda
C. RiedelM. Maglica
66′
73′
F. GötzeV. Musliu
74′Sven Michel
74′
S. MichelM. Hansen
P. FörsterO. Vilhelmsson
78′
A. MüllerM. Papela
78′
K. KlefischJ. Boëtius
78′
L. MarseilerF. Lakenmacher
78′
85′Marcel Hoffmeier
Matej Maglica86′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal4
4Shots off Goal4
13Total Shots11
4Blocked Shots3
6Shots insidebox4
7Shots outsidebox7
11Fouls17
3Corner Kicks11
2Offsides1
64%Ball Possession36%
2Yellow Cards6
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves5
544Total passes288
461Passes accurate219
85%Passes %76%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy SV Darmstadt 98 je 7.00, v porovnaní s 7.03 u SC Paderborn 07. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč SV Darmstadt 98 je A. Vukotić (7.30), u SC Paderborn 07 je to M. Hoffmeier (7.55).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky SV Darmstadt 98 prispeli v tejto sezóne 22 gólmi a 21 asistenciami, na čele s F. Hornby (11G). U SC Paderborn 07 je to 22 gólov a 11 asistencií s lídrom F. Bilbija (14G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

SV Darmstadt 98 nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.01, zatiaľ čo SC Paderborn 07 má 3 obrancov s priemerom 7.11. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

SV Darmstadt 98 nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.95, oproti 5 u SC Paderborn 07 s hodnotením 7.13. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

SV Darmstadt 98 nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.98, v porovnaní s 2 u SC Paderborn 07 s priemerom 6.59. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 82% u SV Darmstadt 98 a 81% u SC Paderborn 07. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu SV Darmstadt 98 nazbierali v tejto sezóne 28 žltých kariet, v porovnaní s 22 u SC Paderborn 07. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky SV Darmstadt 98 je 26.8 (najmladší: C. Riedel (22), najstarší: M. Schuhen (32)), zatiaľ čo SC Paderborn 07 má priemer 27.5 (najmladší: T. Scheller (23), najstarší: S. Michel (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu SV Darmstadt 98 majú priemerne 24 ligových štartov, oproti 24 u SC Paderborn 07. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

SV Darmstadt 984-2-2-23-1-4-2SC Paderborn 07
GKDEFMIDFWD
1Schuhen2López38Riedel20Vukotić15Nürnber.17Klefisch16Müller18Förster34Corredor9Hornby8Marseil.1Riemann20Götze25Scheller33Hoffmei.6Mehlem23Obermair24Terho7Bilbija32Zehnter11Michel36Platte

Náhradníci

Tréner: F. Kohfeldt

Náhradníci

Tréner: L. Kwasniok

SV Darmstadt 98Sila pozíciíSC Paderborn 07
7.00
Ø Hodnotenie
7.03
7.08Brankár (1 v 1)
0G 1A0G 0A
7.01Obranca (4 v 3)7.11
3G 8A4G 2A
6.95Záložník (4 v 5)7.13
6G 3A16G 9A
6.98Útočník (2 v 2)6.59
13G 9A2G 0A
SV Darmstadt 984-2-2-2
1BrankárM. Schuhen7.11A
2ObrancaSergio López6.65A
38ObrancaC. Riedel7.2
20ObrancaA. Vukotić7.31G1A
15ObrancaF. Nürnberger6.92G2A
17ZáložníkK. Klefisch7.11G
16ZáložníkA. Müller
18ZáložníkP. Förster
34ZáložníkK. Corredor6.85G3A
9ÚtočníkF. Hornby6.911G8A
8ÚtočníkL. Marseiler7.02G1A
SC Paderborn 073-1-4-2
1BrankárM. Riemann
20ObrancaF. Götze7.01G2A
25ObrancaT. Scheller6.82G
33ObrancaM. Hoffmeier7.51G
6ZáložníkM. Mehlem
23ZáložníkR. Obermair7.32G7A
24ZáložníkC. Terho
7ZáložníkF. Bilbija7.014G2A
32ZáložníkA. Zehnter
11ÚtočníkS. Michel6.62G
36ÚtočníkF. Platte

Prehľad zápasu

SC Paderborn 07 zdolal SV Darmstadt 98 1:0. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2024. Góly strelili: F. Platte 37′. Bolo udelených 8 žltých kariet. SV Darmstadt 98 mal 64% držanie lopty, SC Paderborn 07 mal 36%. SV Darmstadt 98 mal 13 striel (5 na bránu), SC Paderborn 07 mal 11 (4 na bránu). SV Darmstadt 98 urobil 5 striedaní, SC Paderborn 07 urobil 4.

Rivalita od 2018

SV Darmstadt 98 vs SC Paderborn 07 vzájomné výsledky

10 stretnutí
SV Darmstadt 98
6
výhier
Remízy
1
SC Paderborn 07
3
výhier
Góly spolu
36 · 3.6/zápas
Obaja skórovali
6/10 · 60%
Nad 2,5
8/10 · 80%

Aktuálna forma

SV Darmstadt 98

LDLLLD

SC Paderborn 07

LLDWWW

Predpoveď zápasu

SV Darmstadt 98

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

SC Paderborn 07

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : SV Darmstadt 98 or draw

60%Forma40%
56%Útok44%
59%Obrana41%
80%Vzájomné zápasy20%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

SV Darmstadt 98 dominuje

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

SV Darmstadt 986výhry
1remízy10 stretnutí
SC Paderborn 073výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.9

Priemerný počet gólov na zápas

70%

Zápasy s 3+ gólmi

50%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (60%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (44%) — kurzy môžu podceňovať SV Darmstadt 98.

Trhové zhrnutie

Marža: 5.9%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 46.2%Remíza 28.1%Hostia 31.5%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.153.503.10
Max2.193.603.22
Nad 2,5: 60.6%Pod 2,5: 45.5%
Trhový favorit:SV Darmstadt 98 · Slabý favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh43.6%26.7%29.7%
Verejný trh44.1%26.3%29.6%

SV Darmstadt 98 vs SC Paderborn 07 — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

SC Paderborn 07
Výsledok vs. Trh: SV Darmstadt 98 (46%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

SV Darmstadt 98Polčas:01SC Paderborn 07
13Strely11
5Strely na bránu4

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
19/12/25SC Paderborn 072–2SV Darmstadt 982.10/3.50/3.25
26/01/25SV Darmstadt 980–1SC Paderborn 072.16/3.56/3.17
11/08/24SC Paderborn 073–1SV Darmstadt 981.85/3.82/3.80
09/04/23SV Darmstadt 982–1SC Paderborn 072.00/3.60/3.58
30/09/22SC Paderborn 071–2SV Darmstadt 982.27/3.70/2.93
15/05/22SV Darmstadt 983–0SC Paderborn 071.46/4.96/5.76
11/12/21SC Paderborn 070–1SV Darmstadt 982.52/3.52/2.72
05/03/21SC Paderborn 072–3SV Darmstadt 982.08/3.53/3.44
08/11/20SV Darmstadt 980–4SC Paderborn 072.24/3.49/3.09
05/08/18SV Darmstadt 981–0SC Paderborn 072.53/3.19/2.87

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: SV Darmstadt 98

V 128R 87P 89
Nad 2,555
Goals scored480

Vonkajšia bilancia: SC Paderborn 07

V 210R 147P 185
Nad 2,555
Goals scored797

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026