Menu

Hannover 96 vs Preu En Munster

Heinz von Heiden-Arena, Hannover26. januára 2025 o 13:30
Rozhodca: F. Willenborg
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Hannover 96
Preußen Münster
Výkop
21′
J. Mees

asistencia: J. ter Horst

N. Tresoldi

asistencia: J. Rochelt

34′
Jessic Ngankam40′
Polčas
46′
C. MakridisF. Pick
48′Torge Paetow
61′
J. ter HorstD. Schad
61′
A. NémethE. Amenyido
E. Leopold

asistencia: J. Ngankam

64′
71′
F. Pick
P. NeumannLee Hyun-Ju
76′
J. NgankamA. Voglsammer
76′
80′
J. MeesD. Kyerewaa
Boris Tomiak87′
F. KunzeH. Nielsen
89′
Nicolò Tresoldi90+4′
90+1′
D. KinsombiR. Preißinger
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal4
7Shots off Goal5
17Total Shots11
6Blocked Shots2
10Shots insidebox9
7Shots outsidebox2
9Fouls5
6Corner Kicks1
2Offsides4
69%Ball Possession31%
4Yellow Cards1
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves2
567Total passes250
498Passes accurate177
88%Passes %71%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Hannover 96 je 7.08, v porovnaní s 6.69 u Preußen Münster. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Hannover 96 je E. Leopold (7.35), u Preußen Münster je to J. Schenk (6.92).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Hannover 96 prispeli v tejto sezóne 6 gólmi a 5 asistenciami, na čele s B. Tomiak (3G). U Preußen Münster je to 8 gólov a 8 asistencií s lídrom J. Hendrix (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Hannover 96 nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 7.10, zatiaľ čo Preußen Münster má 3 obrancov s priemerom 6.64. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Hannover 96 nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.35, oproti 4 u Preußen Münster s hodnotením 6.68. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Hannover 96 nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.79, v porovnaní s 3 u Preußen Münster s priemerom 6.64. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 88% u Hannover 96 a 83% u Preußen Münster. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Hannover 96 nazbierali v tejto sezóne 11 žltých kariet, v porovnaní s 31 u Preußen Münster. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Hannover 96 je 26.3 (najmladší: E. Leopold (25), najstarší: B. Tomiak (27)), zatiaľ čo Preußen Münster má priemer 28.3 (najmladší: J. Schenk (22), najstarší: M. Kirkeskov (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Hannover 96 majú priemerne 23 ligových štartov, oproti 21 u Preußen Münster. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Hannover 963-4-1-23-4-2-1Preußen Münster
GKDEFMIDFWD
1Zieler5Neumann3Tomiak23Halsten.21Muroya8Leopold6Kunze17Wdowik10Rochelt9Tresoldi7Ngankam1Schenk15Scherder16Paetow24Koulis27Horst4Kinsombi20Hendrix2Kirkesk.14Makridis8Mees28Németh

Náhradníci

Tréner: A. Breitenreiter

Náhradníci

Tréner: S. Hildmann

Hannover 96Sila pozíciíPreußen Münster
7.08
Ø Hodnotenie
6.69
Brankár (1 v 1)6.92
0G 0A0G 0A
7.10Obranca (3 v 3)6.64
3G 0A1G 0A
7.35Záložník (4 v 4)6.68
3G 4A5G 6A
6.79Útočník (3 v 3)6.64
0G 1A2G 2A
Hannover 963-4-1-2
1BrankárR. Zieler
5ObrancaP. Neumann
3ObrancaB. Tomiak7.13G
23ObrancaM. Halstenberg
21ZáložníkS. Muroya
8ZáložníkE. Leopold7.33G4A
6ZáložníkF. Kunze
17ZáložníkB. Wdowik
10ÚtočníkJ. Rochelt6.81A
9ÚtočníkN. Tresoldi
7ÚtočníkJ. Ngankam
Preußen Münster3-4-2-1
1BrankárJ. Schenk6.9
15ObrancaS. Scherder6.71G
16ObrancaT. Paetow6.8
24ObrancaN. Koulis6.5
27ZáložníkJ. ter Horst6.51G3A
4ZáložníkD. Kinsombi
20ZáložníkJ. Hendrix6.84G2A
2ZáložníkM. Kirkeskov6.71A
14ÚtočníkC. Makridis6.61A
8ÚtočníkJ. Mees6.72G1A
28ÚtočníkA. Németh

Prehľad zápasu

Hannover 96 a Preußen Münster remizovali 2:2. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2024. Góly strelili: J. Mees 21′, N. Tresoldi 34′, E. Leopold 64′, F. Pick 71′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Hannover 96 mal 69% držanie lopty, Preußen Münster mal 31%. Hannover 96 mal 17 striel (4 na bránu), Preußen Münster mal 11 (4 na bránu). Hannover 96 urobil 3 striedaní, Preußen Münster urobil 5.

Rivalita od 2024

Hannover 96 vs Preußen Münster vzájomné výsledky

3 stretnutí
Hannover 96
0
výhier
Remízy
3
Preußen Münster
0
výhier
Góly spolu
10 · 3.3/zápas
Obaja skórovali
2/3 · 67%
Nad 2,5
2/3 · 67%

Aktuálna forma

Hannover 96

DWDWDW

Preußen Münster

DLLDDL

Predpoveď zápasu

Hannover 96

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Preußen Münster

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Hannover 96 or draw

50%Forma50%
55%Útok45%
44%Obrana56%
50%Vzájomné zápasy50%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Hannover 960výhry
4remízy4 stretnutí
Preußen Münster0výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3.5

Priemerný počet gólov na zápas

75%

Zápasy s 3+ gólmi

75%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (0%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (57%) — kurzy môžu podceňovať Preußen Münster.

Trhové zhrnutie

Marža: 6.2%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 59.8%Remíza 25.8%Hostia 20.6%

Rozpätie kurzov

1X2
Min1.673.804.75
Max1.683.915.04
Nad 2,5: 53.2%Pod 2,5: 50.5%
Trhový favorit:Hannover 96 · Mierny favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh56.7%24.4%18.9%
Verejný trh56.2%24.1%19.8%

Hannover 96 vs Preußen Münster — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Remíza
Výsledok vs. Trh: Hannover 96 (60%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Hannover 96Polčas:11Preußen Münster
18Strely11
5Strely na bránu4

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
03/05/26Hannover 963–3Preußen Münster1.40/5.25/6.00
05/12/25Preußen Münster2–2Hannover 964.20/4.00/1.75
26/01/25Hannover 962–2Preußen Münster1.67/3.87/4.86
11/08/24Preußen Münster0–0Hannover 963.14/3.72/2.09

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Hannover 96

V 203R 144P 165
Nad 2,555
Goals scored791

Vonkajšia bilancia: Preußen Münster

V 14R 23P 29
Nad 2,553
Goals scored77

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026