Menu

Sv Elversberg vs Karlsruher Sc

URSAPHARM-Arena an der Kaiserlinde, Spiesen-Elversberg31. januára 2025 o 18:30
22
Rozhodca: F. Heft

Udalosti zápasu

SV Elversberg
Karlsruher SC
Výkop
L. Petkov

asistencia: R. Fellhauer

44′
Polčas
C. Sickinger

Penalty

50′
Maximilian Rohr62′
64′
S. JungR. Pedrosa
64′
L. EgloffL. Pfeiffer
72′
M. KaufmannL. Ben Farhat
72′
B. ContéR. Geller
T. ZimmerschiedF. Gerezgiher
73′
75′
M. Wanitzek
L. SchnellbacherY. Ebnoutalib
76′
M. DamarF. Le Joncour
76′
84′
M. Wanitzek

asistencia: L. Pfeiffer

VAR
86′Goal confirmed
S. ŞahinP. Stock
90+1′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal5
4Shots off Goal4
13Total Shots13
4Blocked Shots4
8Shots insidebox9
5Shots outsidebox4
9Fouls8
7Corner Kicks7
3Offsides1
45%Ball Possession55%
1Yellow Cards0
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves3
386Total passes479
319Passes accurate394
83%Passes %82%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy SV Elversberg je 6.97, v porovnaní s 6.83 u Karlsruher SC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč SV Elversberg je M. Rohr (7.32), u Karlsruher SC je to M. Wanitzek (7.43).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky SV Elversberg prispeli v tejto sezóne 23 gólmi a 20 asistenciami, na čele s L. Petkov (13G). U Karlsruher SC je to 32 gólov a 19 asistencií s lídrom M. Wanitzek (15G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

SV Elversberg nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.10, zatiaľ čo Karlsruher SC má 4 obrancov s priemerom 6.67. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

SV Elversberg nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.92, oproti 4 u Karlsruher SC s hodnotením 7.18. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

SV Elversberg nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.66, v porovnaní s 2 u Karlsruher SC s priemerom 6.76. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u SV Elversberg a 78% u Karlsruher SC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu SV Elversberg nazbierali v tejto sezóne 22 žltých kariet, v porovnaní s 25 u Karlsruher SC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky SV Elversberg je 27.4 (najmladší: L. Pinckert (25), najstarší: L. Schnellbacher (31)), zatiaľ čo Karlsruher SC má priemer 28.7 (najmladší: D. Herold (22), najstarší: S. Jung (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu SV Elversberg majú priemerne 27 ligových štartov, oproti 25 u Karlsruher SC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

SV Elversberg4-2-3-14-4-2Karlsruher SC
GKDEFMIDFWD
20Kristof6Fellhau.19Pinckert31Rohr33Neubauer23Sicking.8Şahin25Petkov30Damar29Zimmers.24Schnell.1Weiß2Jung28Franke4Beifus20Herold31Conté5Heußer25Egloff10Wanitzek24Schleus.14Kaufmann

Náhradníci

Tréner: H. Steffen

Náhradníci

Tréner: C. Eichner

SV ElversbergSila pozíciíKarlsruher SC
6.97
Ø Hodnotenie
6.83
7.20Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
7.10Obranca (4 v 4)6.67
3G 2A3G 8A
6.92Záložník (5 v 4)7.18
17G 14A19G 7A
6.66Útočník (1 v 2)6.76
3G 4A10G 4A
SV Elversberg4-2-3-1
20BrankárN. Kristof7.2
6ObrancaR. Fellhauer
19ObrancaL. Pinckert6.9
31ObrancaM. Rohr7.33G2A
33ObrancaM. Neubauer
23ZáložníkC. Sickinger6.8
8ZáložníkS. Şahin
25ZáložníkL. Petkov7.113G6A
30ZáložníkM. Damar
29ZáložníkT. Zimmerschied6.94G8A
24ÚtočníkL. Schnellbacher6.73G4A
Karlsruher SC4-4-2
1BrankárM. Weiß
2ObrancaS. Jung6.61G2A
28ObrancaM. Franke6.7
4ObrancaM. Beifus6.72G
20ObrancaD. Herold6.66A
31ZáložníkB. Conté
5ZáložníkR. Heußer
25ZáložníkL. Egloff6.94G
10ZáložníkM. Wanitzek7.415G7A
24ÚtočníkF. Schleusener6.810G4A
14ÚtočníkM. Kaufmann

Prehľad zápasu

SV Elversberg a Karlsruher SC remizovali 2:2. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2024. Góly strelili: L. Petkov 44′, C. Sickinger 50′ (pen.), M. Wanitzek 75′, M. Wanitzek 84′. Bolo udelených 1 žltých kariet. SV Elversberg mal 45% držanie lopty, Karlsruher SC mal 55%. SV Elversberg mal 13 striel (5 na bránu), Karlsruher SC mal 13 (5 na bránu). SV Elversberg urobil 4 striedaní, Karlsruher SC urobil 4. VAR zasiahol: Goal confirmed (Marvin Wanitzek 86′).

Rivalita od 2023

SV Elversberg vs Karlsruher SC vzájomné výsledky

5 stretnutí
SV Elversberg
2
výhier
Remízy
0
Karlsruher SC
3
výhier
Góly spolu
21 · 4.2/zápas
Obaja skórovali
3/5 · 60%
Nad 2,5
5/5 · 100%

Aktuálna forma

SV Elversberg

WDWLDW

Karlsruher SC

WLLWLW

Predpoveď zápasu

SV Elversberg

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Karlsruher SC

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Double chance : draw or Karlsruher SC and +1.5 goals

50%Forma50%
44%Útok56%
50%Obrana50%
9%Vzájomné zápasy91%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

SV Elversberg2výhry
1remízy6 stretnutí
Karlsruher SC3výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

4.2

Priemerný počet gólov na zápas

100%

Zápasy s 3+ gólmi

67%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (33%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (48%) — kurzy môžu podceňovať Karlsruher SC.

Trhové zhrnutie

Marža: 5.3%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 49.8%Remíza 26.5%Hostia 28.9%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.003.703.40
Max2.023.863.57
Nad 2,5: 65.4%Pod 2,5: 41.7%
Trhový favorit:SV Elversberg · Slabý favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh47.9%25.0%27.1%
Verejný trh47.1%25.1%27.7%

SV Elversberg vs Karlsruher SC — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Remíza
Výsledok vs. Trh: SV Elversberg (50%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

SV ElversbergPolčas:10Karlsruher SC
13Strely13
5Strely na bránu5

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
17/04/26SV Elversberg3–0Karlsruher SC1.44/5.00/6.00
23/11/25Karlsruher SC2–3SV Elversberg3.10/3.60/2.15
31/01/25SV Elversberg2–2Karlsruher SC2.01/3.77/3.46
23/08/24Karlsruher SC3–2SV Elversberg1.60/4.36/4.94
19/05/24SV Elversberg0–3Karlsruher SC2.74/3.95/2.23
17/12/23Karlsruher SC3–2SV Elversberg2.12/3.87/3.07

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: SV Elversberg

V 45R 25P 30
Nad 2,561
Goals scored173

Vonkajšia bilancia: Karlsruher SC

V 259R 213P 274
Nad 2,554
Goals scored1036

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026