Menu

1 Fc Kaiserslautern vs Preu En Munster

Fritz-Walter-Stadion, Kaiserslautern2. februára 2025 o 13:30
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

1. FC Kaiserslautern
Preußen Münster
Výkop
14′Simon Scherder
32′
S. ScherderL. Bazzoli
40′Lukas Frenkert
Polčas
M. Ritter

asistencia: E. Wekesser

50′
53′David Kinsombi
Marlon Ritter56′
67′
E. AmenyidoC. Makridis
67′
D. KyerewaaA. Németh
F. KaločJ. Heuer
70′
E. WekesserK. Redondo
70′
76′
J. ter HorstM. Lorenz
76′
L. FrenkertH. Friðjónsson
D. YokotaF. Alidou
77′
D. HanslikR. Ache
77′
79′
D. Kinsombi

asistencia: C. Makridis

84′Marc Lorenz
85′Charalambos Makridis
90+1′Morten Behrens
M. RitterA. Aremu
90+5′
L. Sirch

asistencia: F. Alidou

90+2′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal5
3Shots off Goal7
14Total Shots18
7Blocked Shots6
9Shots insidebox14
5Shots outsidebox4
16Fouls14
4Corner Kicks4
4Offsides3
66%Ball Possession34%
1Yellow Cards6
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves1
452Total passes229
379Passes accurate158
84%Passes %69%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy 1. FC Kaiserslautern je 6.81, v porovnaní s 6.69 u Preußen Münster. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč 1. FC Kaiserslautern je J. Krahl (7.11), u Preußen Münster je to M. Behrens (6.83).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky 1. FC Kaiserslautern prispeli v tejto sezóne 11 gólmi a 11 asistenciami, na čele s M. Ritter (7G). U Preußen Münster je to 12 gólov a 5 asistencií s lídrom E. Amenyido (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

1. FC Kaiserslautern nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.83, zatiaľ čo Preußen Münster má 5 obrancov s priemerom 6.61. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

1. FC Kaiserslautern nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.56, oproti 3 u Preußen Münster s hodnotením 6.80. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

1. FC Kaiserslautern nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.88, v porovnaní s 2 u Preußen Münster s priemerom 6.78. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 72% u 1. FC Kaiserslautern a 82% u Preußen Münster. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu 1. FC Kaiserslautern nazbierali v tejto sezóne 20 žltých kariet, v porovnaní s 29 u Preußen Münster. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky 1. FC Kaiserslautern je 27.4 (najmladší: Leon Robinson (24), najstarší: M. Ritter (31)), zatiaľ čo Preußen Münster má priemer 28.0 (najmladší: J. ter Horst (23), najstarší: S. Scherder (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu 1. FC Kaiserslautern majú priemerne 22 ligových štartov, oproti 18 u Preußen Münster. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

1. FC Kaiserslautern3-4-2-15-3-2Preußen Münster
GKDEFMIDFWD
1Krahl33Elvedi31Sirch5Bauer8Zimmer37Robinson26Kaloč13Wekesser41Yokota7Ritter19Hanslik26Behrens27Horst15Scherder16Paetow24Koulis29Frenkert4Kinsombi20Hendrix7Kyerewaa13Pick30Amenyido

Náhradníci

Tréner: M. Anfang

Náhradníci

Tréner: S. Hildmann

1. FC KaiserslauternSila pozíciíPreußen Münster
6.81
Ø Hodnotenie
6.69
7.11Brankár (1 v 1)6.83
0G 0A0G 0A
6.83Obranca (3 v 5)6.61
1G 3A2G 3A
6.56Záložník (4 v 3)6.80
0G 2A4G 2A
6.88Útočník (3 v 2)6.78
10G 6A6G 0A
1. FC Kaiserslautern3-4-2-1
1BrankárJ. Krahl7.1
33ObrancaJ. Elvedi6.7
31ObrancaL. Sirch7.01G3A
5ObrancaM. Bauer
8ZáložníkJ. Zimmer
37ZáložníkLeon Robinson6.62A
26ZáložníkF. Kaloč
13ZáložníkE. Wekesser6.5
41ÚtočníkD. Yokota
7ÚtočníkM. Ritter7.07G2A
19ÚtočníkD. Hanslik6.73G4A
Preußen Münster5-3-2
26BrankárM. Behrens6.8
27ObrancaJ. ter Horst6.51G3A
15ObrancaS. Scherder6.71G
16ObrancaT. Paetow6.8
24ObrancaN. Koulis6.5
29ObrancaL. Frenkert
4ZáložníkD. Kinsombi
20ZáložníkJ. Hendrix6.84G2A
7ZáložníkD. Kyerewaa
13ÚtočníkF. Pick
30ÚtočníkE. Amenyido6.86G

Prehľad zápasu

1. FC Kaiserslautern zdolal Preußen Münster 2:1. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2024. Góly strelili: M. Ritter 50′, D. Kinsombi 79′, L. Sirch 90′. Bolo udelených 7 žltých kariet. 1. FC Kaiserslautern mal 66% držanie lopty, Preußen Münster mal 34%. 1. FC Kaiserslautern mal 14 striel (4 na bránu), Preußen Münster mal 18 (5 na bránu). 1. FC Kaiserslautern urobil 5 striedaní, Preußen Münster urobil 5.

Rivalita od 2018

1. FC Kaiserslautern vs Preußen Münster vzájomné výsledky

7 stretnutí
1. FC Kaiserslautern
3
výhier
Remízy
1
Preußen Münster
3
výhier
Góly spolu
23 · 3.3/zápas
Obaja skórovali
5/7 · 71%
Nad 2,5
4/7 · 57%

Aktuálna forma

1. FC Kaiserslautern

LLLWWL

Preußen Münster

DLLDDL

Predpoveď zápasu

1. FC Kaiserslautern

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Preußen Münster

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Preußen Münster

53%Forma47%
59%Útok41%
38%Obrana63%
29%Vzájomné zápasy71%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

1. FC Kaiserslautern dominuje

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

1. FC Kaiserslautern4výhry
0remízy4 stretnutí
Preußen Münster0výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3.5

Priemerný počet gólov na zápas

75%

Zápasy s 3+ gólmi

75%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (100%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (51%) — kurzy môžu podceňovať 1. FC Kaiserslautern.

Trhové zhrnutie

Marža: 6.6%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 54.1%Remíza 27.2%Hostia 25.3%

Rozpätie kurzov

1X2
Min1.833.603.80
Max1.873.714.05
Nad 2,5: 54.6%Pod 2,5: 49.3%
Trhový favorit:1. FC Kaiserslautern · Mierny favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh50.9%25.6%23.5%
Verejný trh51.2%25.3%23.4%

1. FC Kaiserslautern vs Preußen Münster — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

1. FC Kaiserslautern
Výsledok vs. Trh: 1. FC Kaiserslautern (54%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

1. FC KaiserslauternPolčas:00Preußen Münster
14Strely18
4Strely na bránu5

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
22/02/26Preußen Münster2–31. FC Kaiserslautern2.38/3.40/2.88
19/09/251. FC Kaiserslautern4–1Preußen Münster2.33/3.37/3.13
02/02/251. FC Kaiserslautern2–1Preußen Münster1.85/3.67/3.95
24/08/24Preußen Münster0–11. FC Kaiserslautern2.85/3.68/2.30

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: 1. FC Kaiserslautern

V 201R 148P 159
Nad 2,551
Goals scored754

Vonkajšia bilancia: Preußen Münster

V 14R 23P 29
Nad 2,553
Goals scored77

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026