Menu

1 Fc Koln vs Fortuna Dusseldorf

RheinEnergieSTADION, Köln23. februára 2025 o 13:30
Rozhodca: M. Bacher
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

1. FC Köln
Fortuna Düsseldorf
Výkop
7′Moritz Heyer
Polčas
M. OlesenL. Waldschmidt
46′
I. RondićD. Downs
56′
62′
S. AppelkampD. Schmidt
62′
M. van BrederodeM. Kwarteng
F. Kainz

asistencia: L. Maina

67′
70′Dawid Kownacki
72′Giovanni Haag
72′Jamil Siebert
75′
J. SiebertA. Hoffmann
75′
D. KownackiV. Vermeij
75′
D. PejčinovićJ. Niemiec
Leart Paqarada79′
Linton Maina87′
J. GazibegovićN. Telle
89′
J. SchmiedS. Tigges
90+2′
90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal3
8Shots off Goal4
16Total Shots10
4Blocked Shots3
10Shots insidebox6
6Shots outsidebox4
13Fouls7
7Corner Kicks0
3Offsides1
57%Ball Possession43%
2Yellow Cards4
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves3
573Total passes442
499Passes accurate374
87%Passes %85%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy 1. FC Köln je 6.77, v porovnaní s 6.78 u Fortuna Düsseldorf. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč 1. FC Köln je M. Schwäbe (7.18), u Fortuna Düsseldorf je to F. Kastenmeier (7.27).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky 1. FC Köln prispeli v tejto sezóne 3 gólmi a 1 asistenciami, na čele s L. Maina (2G). U Fortuna Düsseldorf je to 3 gólov a 5 asistencií s lídrom S. Appelkamp (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

1. FC Köln nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.73, zatiaľ čo Fortuna Düsseldorf má 4 obrancov s priemerom 6.71. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

1. FC Köln nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.63, oproti 5 u Fortuna Düsseldorf s hodnotením 6.69. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

1. FC Köln nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.76, v porovnaní s 1 u Fortuna Düsseldorf s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 82% u 1. FC Köln a 80% u Fortuna Düsseldorf. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu 1. FC Köln nazbierali v tejto sezóne 7 žltých kariet, v porovnaní s 13 u Fortuna Düsseldorf. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky 1. FC Köln je 28.8 (najmladší: J. Gazibegović (25), najstarší: F. Kainz (33)), zatiaľ čo Fortuna Düsseldorf má priemer 25.5 (najmladší: D. Pejčinović (20), najstarší: M. Heyer (30)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu 1. FC Köln majú priemerne 13 ligových štartov, oproti 17 u Fortuna Düsseldorf. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

1. FC Köln3-4-2-14-2-3-1Fortuna Düsseldorf
GKDEFMIDFWD
1Schwäbe4Hübers2Schmied3Heintz25Gazibeg.47Olesen11Kainz17Paqarada7Ljubičić37Maina27Rondić33Kastenm.12Friðrik.15Oberdorf20Siebert5Heyer6Haag8Jóhanne.23Appelka.7Pejčino.10Bredero.24Kownacki

Náhradníci

Tréner: G. Struber

Náhradníci

Tréner: D. Thioune

1. FC KölnSila pozíciíFortuna Düsseldorf
6.77
Ø Hodnotenie
6.78
7.18Brankár (1 v 1)7.27
0G 0A0G 1A
6.73Obranca (3 v 4)6.71
0G 0A1G 1A
6.63Záložník (4 v 5)6.69
1G 1A2G 3A
6.76Útočník (3 v 1)
2G 0A0G 0A
1. FC Köln3-4-2-1
1BrankárM. Schwäbe7.2
4ObrancaT. Hübers7.0
2ObrancaJ. Schmied6.4
3ObrancaD. Heintz6.8
25ZáložníkJ. Gazibegović6.5
47ZáložníkM. Olesen
11ZáložníkF. Kainz6.81G1A
17ZáložníkL. Paqarada
7ÚtočníkD. Ljubičić
37ÚtočníkL. Maina6.82G
27ÚtočníkI. Rondić
Fortuna Düsseldorf4-2-3-1
33BrankárF. Kastenmeier7.31A
12ObrancaV. Lunddal Friðriksson6.81A
15ObrancaT. Oberdorf6.91G
20ObrancaJ. Siebert6.6
5ObrancaM. Heyer6.5
6ZáložníkG. Haag6.5
8ZáložníkÍ. Jóhannesson
23ZáložníkS. Appelkamp6.92G3A
7ZáložníkD. Pejčinović
10ZáložníkM. van Brederode
24ÚtočníkD. Kownacki

Prehľad zápasu

1. FC Köln a Fortuna Düsseldorf remizovali 1:1. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2024. Góly strelili: F. Kainz 67′, Í. Jóhannesson 90′ (pen.). Bolo udelených 6 žltých kariet. 1. FC Köln mal 57% držanie lopty, Fortuna Düsseldorf mal 43%. 1. FC Köln mal 16 striel (4 na bránu), Fortuna Düsseldorf mal 10 (3 na bránu). 1. FC Köln urobil 4 striedaní, Fortuna Düsseldorf urobil 5.

Rivalita od 2013

1. FC Köln vs Fortuna Düsseldorf vzájomné výsledky

5 stretnutí
1. FC Köln
1
výhier
Remízy
3
Fortuna Düsseldorf
1
výhier
Góly spolu
17 · 3.4/zápas
Obaja skórovali
4/5 · 80%
Nad 2,5
3/5 · 60%

Aktuálna forma

1. FC Köln

LDLDWD

Fortuna Düsseldorf

LWLLLL

Predpoveď zápasu

1. FC Köln

35%

Výhra domácich

 

35%

Remíza

Fortuna Düsseldorf

30%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : 1. FC Köln or draw

45%Forma55%
27%Útok73%
62%Obrana38%
50%Vzájomné zápasy50%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

1. FC Köln1výhry
3remízy4 stretnutí
Fortuna Düsseldorf0výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3.3

Priemerný počet gólov na zápas

50%

Zápasy s 3+ gólmi

100%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (0%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (51%) — kurzy môžu podceňovať Fortuna Düsseldorf.

Trhové zhrnutie

Marža: 6.4%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 54.1%Remíza 27.1%Hostia 25.2%

Rozpätie kurzov

1X2
Min1.853.603.80
Max1.853.764.09
Nad 2,5: 59.9%Pod 2,5: 46.5%
Trhový favorit:1. FC Köln · Mierny favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh51.4%25.3%23.3%
Verejný trh50.6%26.0%23.4%

1. FC Köln vs Fortuna Düsseldorf — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Remíza
Výsledok vs. Trh: 1. FC Köln (54%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

1. FC KölnPolčas:00Fortuna Düsseldorf
16Strely10
4Strely na bránu3

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
23/02/251. FC Köln1–1Fortuna Düsseldorf1.85/3.69/3.96
21/09/24Fortuna Düsseldorf2–21. FC Köln3.01/3.65/2.20
28/07/131. FC Köln1–1Fortuna Düsseldorf2.27/3.30/3.16
22/12/13Fortuna Düsseldorf2–31. FC Köln3.69/3.30/2.05

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: 1. FC Köln

V 168R 90P 82
Nad 2,554
Goals scored583

Vonkajšia bilancia: Fortuna Düsseldorf

V 197R 125P 152
Nad 2,553
Goals scored699

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026