Menu

Karlsruher Sc vs 1 Fc Magdeburg

BBBank Wildpark, Karlsruhe22. februára 2025 o 13:00
Rozhodca: S. Jablonski

Udalosti zápasu

Karlsruher SC
1. FC Magdeburg
Výkop
30′
B. Atik

asistencia: A. Nollenberger

Robin Heußer36′
N. Rapp

asistencia: M. Wanitzek

45+3′
Polčas
46′
A. El-ZeinL. Musonda
C. Kobald
48′
61′
S. GnakaF. Michel
R. HeußerL. Jensen
64′
M. Wanitzek

asistencia: M. Kaufmann

69′
71′Barış Atik
M. KaufmannL. Ben Farhat
81′
85′
L. BurcuBryan Teixeira
88′Marcus Mathisen
90+5′Barış Atik
90+5′Barış Atik
C. KobaldR. Bormuth
90+2′
L. GüntherR. Pedrosa
90+1′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal4
3Shots off Goal5
7Total Shots14
0Blocked Shots5
5Shots insidebox6
2Shots outsidebox8
18Fouls15
3Corner Kicks6
1Offsides2
41%Ball Possession59%
1Yellow Cards4
0Red Cards1
3Goalkeeper Saves1
314Total passes477
240Passes accurate416
76%Passes %87%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Karlsruher SC je 6.86, v porovnaní s 6.95 u 1. FC Magdeburg. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Karlsruher SC je M. Wanitzek (7.43), u 1. FC Magdeburg je to B. Atik (7.32).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Karlsruher SC prispeli v tejto sezóne 30 gólmi a 15 asistenciami, na čele s M. Wanitzek (15G). U 1. FC Magdeburg je to 11 gólov a 15 asistencií s lídrom B. Atik (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Karlsruher SC nasadzuje 5 obrancov s priemerným hodnotením 6.75, zatiaľ čo 1. FC Magdeburg má 3 obrancov s priemerom 6.94. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Karlsruher SC nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 7.13, oproti 4 u 1. FC Magdeburg s hodnotením 6.84. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Karlsruher SC nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.76, v porovnaní s 3 u 1. FC Magdeburg s priemerom 6.97. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u Karlsruher SC a 85% u 1. FC Magdeburg. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Karlsruher SC nazbierali v tejto sezóne 31 žltých kariet, v porovnaní s 28 u 1. FC Magdeburg. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Karlsruher SC je 30.4 (najmladší: M. Beifus (23), najstarší: S. Jung (35)), zatiaľ čo 1. FC Magdeburg má priemer 27.4 (najmladší: A. El-Zein (22), najstarší: T. Müller (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Karlsruher SC majú priemerne 25 ligových štartov, oproti 22 u 1. FC Magdeburg. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Karlsruher SC5-3-23-3-1-31. FC Magdeburg
GKDEFMIDFWD
1Weiß2Jung22Kobald28Franke4Beifus29Günther5Heußer17Rapp10Wanitzek24Schleus.14Kaufmann1Reimann24Hugonet16Mathisen5Müller11Hankouri25Gnaka17Nollenb.14El-Zein29Burcu9Kaars23Atik

Náhradníci

Tréner: C. Eichner

Náhradníci

Tréner: C. Titz

Karlsruher SCSila pozícií1. FC Magdeburg
6.86
Ø Hodnotenie
6.95
Brankár (1 v 1)7.16
0G 0A0G 0A
6.75Obranca (5 v 3)6.94
5G 4A1G 2A
7.13Záložník (3 v 4)6.84
15G 7A3G 2A
6.76Útočník (2 v 3)6.97
10G 4A7G 11A
Karlsruher SC5-3-2
1BrankárM. Weiß
2ObrancaS. Jung6.61G2A
22ObrancaC. Kobald6.92G2A
28ObrancaM. Franke6.7
4ObrancaM. Beifus6.72G
29ObrancaL. Günther
5ZáložníkR. Heußer
17ZáložníkN. Rapp6.8
10ZáložníkM. Wanitzek7.415G7A
24ÚtočníkF. Schleusener6.810G4A
14ÚtočníkM. Kaufmann
1. FC Magdeburg3-3-1-3
1BrankárD. Reimann7.2
24ObrancaJ. Hugonet6.91G1A
16ObrancaM. Mathisen7.11A
5ObrancaT. Müller6.8
11ZáložníkM. El Hankouri
25ZáložníkS. Gnaka6.8
17ZáložníkA. Nollenberger6.93G2A
14ZáložníkA. El-Zein
29ÚtočníkL. Burcu
9ÚtočníkM. Kaars6.62G
23ÚtočníkB. Atik7.35G11A

Prehľad zápasu

Karlsruher SC zdolal 1. FC Magdeburg 3:1. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2024. Góly strelili: B. Atik 30′, N. Rapp 45′, C. Kobald 48′, M. Wanitzek 69′. Bolo udelených 5 žltých kariet, 1 červených kariet. Karlsruher SC mal 41% držanie lopty, 1. FC Magdeburg mal 59%. Karlsruher SC mal 7 striel (4 na bránu), 1. FC Magdeburg mal 14 (4 na bránu). Karlsruher SC urobil 4 striedaní, 1. FC Magdeburg urobil 3.

Rivalita od 2017

Karlsruher SC vs 1. FC Magdeburg vzájomné výsledky

9 stretnutí
Karlsruher SC
4
výhier
Remízy
3
1. FC Magdeburg
2
výhier
Góly spolu
28 · 3.1/zápas
Obaja skórovali
5/9 · 56%
Nad 2,5
4/9 · 44%

Aktuálna forma

Karlsruher SC

WLLWLW

1. FC Magdeburg

WLWLWW

Predpoveď zápasu

Karlsruher SC

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

1. FC Magdeburg

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Winner : 1. FC Magdeburg and +1.5 goals

9%Forma91%
26%Útok74%
45%Obrana55%
50%Vzájomné zápasy50%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Karlsruher SC4výhry
3remízy8 stretnutí
1. FC Magdeburg1výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3.6

Priemerný počet gólov na zápas

63%

Zápasy s 3+ gólmi

75%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (75%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (33%) — kurzy môžu podceňovať Karlsruher SC.

Trhové zhrnutie

Marža: 5.4%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 35.0%Remíza 27.3%Hostia 43.0%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.753.602.30
Max2.943.752.37
Nad 2,5: 67.6%Pod 2,5: 38.5%
Trhový favorit:1. FC Magdeburg · Slabý favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh32.8%26.5%40.7%
Verejný trh32.8%26.2%41.0%

Karlsruher SC vs 1. FC Magdeburg — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Karlsruher SC
Výsledok vs. Trh: 1. FC Magdeburg (43%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Karlsruher SCPolčas:111. FC Magdeburg
7Strely14
4Strely na bránu4

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
01/03/261. FC Magdeburg1–3Karlsruher SC1.70/4.20/4.10
27/09/25Karlsruher SC1–01. FC Magdeburg2.15/3.70/3.17
22/02/25Karlsruher SC3–11. FC Magdeburg2.86/3.66/2.32
22/09/241. FC Magdeburg2–2Karlsruher SC2.76/3.67/2.36
17/03/24Karlsruher SC7–01. FC Magdeburg1.89/3.87/3.73
07/10/231. FC Magdeburg1–1Karlsruher SC2.25/3.85/2.83
05/02/231. FC Magdeburg1–1Karlsruher SC2.70/3.48/2.52
24/07/22Karlsruher SC2–31. FC Magdeburg2.85/3.54/2.38

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Karlsruher SC

V 259R 213P 274
Nad 2,554
Goals scored1036

Vonkajšia bilancia: 1. FC Magdeburg

V 52R 45P 71
Nad 2,557
Goals scored242

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026