Menu

Sv Elversberg vs Hertha Bsc

URSAPHARM-Arena an der Kaiserlinde, Spiesen-Elversberg2. marca 2025 o 13:30
40
Rozhodca: F. Willenborg
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

SV Elversberg
Hertha BSC
Výkop
M. Damar

asistencia: M. Neubauer

11′
13′Márton Dárdai
R. Fellhauer
29′
T. Zimmerschied

asistencia: E. Baum

37′
S. Şahin

Penalty

45+3′
Polčas
46′
F. NiederlechnerT. Leistner
46′
P. KlemensD. Demme
M. DamarP. Stock
63′
S. ŞahinC. Sickinger
63′
67′
D. ScherhantM. Cuisance
F. AsllaniL. Schnellbacher
68′
T. ZimmerschiedM. Feil
77′
R. FellhauerF. Schmahl
77′
Penalty cancelled81′
VAR
83′
I. MazaP. Dárdai
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal3
3Shots off Goal2
11Total Shots7
3Blocked Shots2
6Shots insidebox5
5Shots outsidebox2
7Fouls18
7Corner Kicks6
1Offsides3
59%Ball Possession41%
0Yellow Cards1
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves1
427Total passes294
338Passes accurate206
79%Passes %70%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy SV Elversberg je 6.99, v porovnaní s 6.88 u Hertha BSC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč SV Elversberg je N. Kristof (7.20), u Hertha BSC je to T. Ernst (7.28).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky SV Elversberg prispeli v tejto sezóne 18 gólmi a 14 asistenciami, na čele s L. Petkov (13G). U Hertha BSC je to 11 gólov a 13 asistencií s lídrom F. Reese (10G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

SV Elversberg nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.91, zatiaľ čo Hertha BSC má 4 obrancov s priemerom 6.83. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

SV Elversberg nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.96, oproti 3 u Hertha BSC s hodnotením 6.65. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

SV Elversberg nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 3 u Hertha BSC s priemerom 7.07. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u SV Elversberg a 81% u Hertha BSC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu SV Elversberg nazbierali v tejto sezóne 15 žltých kariet, v porovnaní s 25 u Hertha BSC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky SV Elversberg je 26.6 (najmladší: L. Pinckert (25), najstarší: F. Le Joncour (30)), zatiaľ čo Hertha BSC má priemer 23.6 (najmladší: P. Klemens (20), najstarší: F. Reese (28)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu SV Elversberg majú priemerne 28 ligových štartov, oproti 25 u Hertha BSC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

SV Elversberg4-2-3-14-3-3Hertha BSC
GKDEFMIDFWD
20Kristof2Baum19Pinckert3Joncour33Neubauer6Fellhau.8Şahin25Petkov30Damar29Zimmers.10Asllani1Ernst16Kenny44Gechter31Dárdai42Zeefuik41Klemens10Maza33Karbown.11Reese7Niederl.39Scherha.

Náhradníci

Tréner: H. Steffen

Náhradníci

Tréner: S. Leitl

SV ElversbergSila pozíciíHertha BSC
6.99
Ø Hodnotenie
6.88
7.20Brankár (1 v 1)7.28
0G 0A0G 0A
6.91Obranca (4 v 4)6.83
1G 0A0G 0A
6.96Záložník (5 v 3)6.65
17G 14A1G 1A
Útočník (1 v 3)7.07
0G 0A10G 12A
SV Elversberg4-2-3-1
20BrankárN. Kristof7.2
2ObrancaE. Baum
19ObrancaL. Pinckert6.9
3ObrancaF. Le Joncour6.91G
33ObrancaM. Neubauer
6ZáložníkR. Fellhauer
8ZáložníkS. Şahin
25ZáložníkL. Petkov7.113G6A
30ZáložníkM. Damar
29ZáložníkT. Zimmerschied6.94G8A
10ÚtočníkF. Asllani
Hertha BSC4-3-3
1BrankárT. Ernst7.3
16ObrancaJ. Kenny
44ObrancaL. Gechter6.8
31ObrancaM. Dárdai6.9
42ObrancaD. Zeefuik6.8
41ZáložníkP. Klemens6.51G
10ZáložníkI. Maza
33ZáložníkM. Karbownik6.81A
11ÚtočníkF. Reese7.110G12A
7ÚtočníkF. Niederlechner
39ÚtočníkD. Scherhant

Prehľad zápasu

SV Elversberg zdolal Hertha BSC 4:0. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2024. Góly strelili: M. Damar 11′, R. Fellhauer 29′, T. Zimmerschied 37′, S. Şahin 45′ (pen.). Bolo udelených 1 žltých kariet. SV Elversberg mal 59% držanie lopty, Hertha BSC mal 41%. SV Elversberg mal 11 striel (5 na bránu), Hertha BSC mal 7 (3 na bránu). SV Elversberg urobil 5 striedaní, Hertha BSC urobil 4. VAR zasiahol: Penalty cancelled (Luca Schnellbacher 81′).

Rivalita od 2023

SV Elversberg vs Hertha BSC vzájomné výsledky

6 stretnutí
SV Elversberg
3
výhier
Remízy
0
Hertha BSC
3
výhier
Góly spolu
25 · 4.2/zápas
Obaja skórovali
3/6 · 50%
Nad 2,5
5/6 · 83%

Aktuálna forma

SV Elversberg

WDWLDW

Hertha BSC

LLDLWW

Predpoveď zápasu

SV Elversberg

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Hertha BSC

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : SV Elversberg or draw

89%Forma11%
70%Útok30%
73%Obrana27%
67%Vzájomné zápasy33%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

SV Elversberg dominuje

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

SV Elversberg4výhry
0remízy6 stretnutí
Hertha BSC2výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

4.3

Priemerný počet gólov na zápas

83%

Zápasy s 3+ gólmi

50%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (67%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (40%) — kurzy môžu podceňovať SV Elversberg.

Trhové zhrnutie

Marža: 6.1%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 41.9%Remíza 27.6%Hostia 36.5%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.383.602.70
Max2.403.662.81
Nad 2,5: 63.7%Pod 2,5: 42.6%
Trhový favorit: · Vyrovnaný zápas

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh40.0%26.0%33.9%
Verejný trh39.3%26.0%34.7%

SV Elversberg vs Hertha BSC — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

SV Elversberg
Výsledok vs. Trh: SV Elversberg (42%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

SV ElversbergPolčas:40Hertha BSC
11Strely7
5Strely na bránu3

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
07/02/26SV Elversberg0–3Hertha BSC2.10/3.75/3.10
29/08/25Hertha BSC0–2SV Elversberg2.23/3.42/3.26
02/03/25SV Elversberg4–0Hertha BSC2.39/3.62/2.74
29/09/24Hertha BSC1–4SV Elversberg1.76/4.05/4.01
05/05/24SV Elversberg4–2Hertha BSC2.48/3.78/2.58
03/12/23Hertha BSC5–1SV Elversberg1.93/3.98/3.47

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: SV Elversberg

V 45R 25P 30
Nad 2,561
Goals scored173

Vonkajšia bilancia: Hertha BSC

V 132R 87P 89
Nad 2,550
Goals scored479

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026