Menu

Sc Paderborn 07 vs 1 Fc Koln

Home Deluxe Arena, Paderborn29. marca 2025 o 13:00
12
Rozhodca: F. Willenborg

Udalosti zápasu

SC Paderborn 07
1. FC Köln
Výkop
7′Marvin Schwäbe
Raphael Obermair

Missed Penalty

25′
M. Mehlem

asistencia: F. Bilbija

34′
42′
I. Rondić
Polčas
Filip Bilbija51′
61′
D. Huseinbašić

asistencia: L. Waldschmidt

C. TerhoA. Grimaldi
62′
F. BilbijaM. Hansen
63′
Sven Michel68′
M. MehlemS. Klaas
71′
74′
D. HuseinbašićF. Kainz
F. GötzeI. Ansah
79′
81′
T. LemperleS. Tigges
81′
J. ThielmannN. Telle
Manuel Riemann90+6′
90′
M. FinkgräfeM. Özkan
Riadny čas

Štatistiky zápasu

8Shots on Goal7
6Shots off Goal5
23Total Shots18
9Blocked Shots6
17Shots insidebox12
6Shots outsidebox6
14Fouls12
6Corner Kicks6
0Offsides0
48%Ball Possession52%
3Yellow Cards1
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves7
361Total passes416
300Passes accurate354
83%Passes %85%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy SC Paderborn 07 je 7.01, v porovnaní s 6.77 u 1. FC Köln. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč SC Paderborn 07 je M. Hoffmeier (7.55), u 1. FC Köln je to M. Schwäbe (7.19).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky SC Paderborn 07 prispeli v tejto sezóne 22 gólmi a 11 asistenciami, na čele s F. Bilbija (14G). U 1. FC Köln je to 10 gólov a 7 asistencií s lídrom L. Waldschmidt (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

SC Paderborn 07 nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 7.11, zatiaľ čo 1. FC Köln má 3 obrancov s priemerom 6.56. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

SC Paderborn 07 nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.04, oproti 4 u 1. FC Köln s hodnotením 6.74. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

SC Paderborn 07 nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.59, v porovnaní s 3 u 1. FC Köln s priemerom 6.80. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u SC Paderborn 07 a 81% u 1. FC Köln. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu SC Paderborn 07 nazbierali v tejto sezóne 27 žltých kariet, v porovnaní s 23 u 1. FC Köln. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky SC Paderborn 07 je 26.6 (najmladší: S. Castañeda (21), najstarší: S. Michel (35)), zatiaľ čo 1. FC Köln má priemer 26.6 (najmladší: E. Martel (23), najstarší: L. Paqarada (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu SC Paderborn 07 majú priemerne 25 ligových štartov, oproti 20 u 1. FC Köln. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

SC Paderborn 073-4-1-23-4-1-21. FC Köln
GKDEFMIDFWD
1Riemann25Scheller20Götze33Hoffmei.23Obermair7Bilbija5Castañe.32Zehnter6Mehlem24Terho11Michel1Schwäbe2Schmied6Martel17Paqarada29Thielma.47Olesen8Huseinb.35Finkgrä.9Waldsch.27Rondić19Lemperle

Náhradníci

Tréner: L. Kwasniok

Náhradníci

Tréner: G. Struber

SC Paderborn 07Sila pozícií1. FC Köln
7.01
Ø Hodnotenie
6.77
Brankár (1 v 1)7.19
0G 0A0G 0A
7.11Obranca (3 v 3)6.56
4G 2A2G 2A
7.04Záložník (4 v 4)6.74
16G 9A3G 1A
6.59Útočník (3 v 3)6.80
2G 0A5G 4A
SC Paderborn 073-4-1-2
1BrankárM. Riemann
25ObrancaT. Scheller6.82G
20ObrancaF. Götze7.01G2A
33ObrancaM. Hoffmeier7.51G
23ZáložníkR. Obermair7.32G7A
7ZáložníkF. Bilbija7.014G2A
5ZáložníkS. Castañeda6.9
32ZáložníkA. Zehnter
6ÚtočníkM. Mehlem
24ÚtočníkC. Terho
11ÚtočníkS. Michel6.62G
1. FC Köln3-4-1-2
1BrankárM. Schwäbe7.2
2ObrancaJ. Schmied6.3
6ObrancaE. Martel6.82G2A
17ObrancaL. Paqarada
29ZáložníkJ. Thielmann6.83G1A
47ZáložníkM. Olesen
8ZáložníkD. Huseinbašić6.7
35ZáložníkM. Finkgräfe
9ÚtočníkL. Waldschmidt6.85G4A
27ÚtočníkI. Rondić
19ÚtočníkT. Lemperle

Prehľad zápasu

1. FC Köln zdolal SC Paderborn 07 2:1. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2024. Góly strelili: Raphael Obermair 25′, M. Mehlem 34′, I. Rondić 42′, D. Huseinbašić 61′. Bolo udelených 4 žltých kariet. SC Paderborn 07 mal 48% držanie lopty, 1. FC Köln mal 52%. SC Paderborn 07 mal 23 striel (8 na bránu), 1. FC Köln mal 18 (7 na bránu). SC Paderborn 07 urobil 4 striedaní, 1. FC Köln urobil 4.

Rivalita od 2012

SC Paderborn 07 vs 1. FC Köln vzájomné výsledky

12 stretnutí
SC Paderborn 07
4
výhier
Remízy
3
1. FC Köln
5
výhier
Góly spolu
35 · 2.9/zápas
Obaja skórovali
6/12 · 50%
Nad 2,5
8/12 · 67%

Aktuálna forma

SC Paderborn 07

LLDWWW

1. FC Köln

DLDWDD

Predpoveď zápasu

SC Paderborn 07

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

1. FC Köln

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : SC Paderborn 07 or draw

61%Forma39%
71%Útok29%
60%Obrana40%
40%Vzájomné zápasy60%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

SC Paderborn 07 dominuje

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

SC Paderborn 074výhry
1remízy6 stretnutí
1. FC Köln1výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3.7

Priemerný počet gólov na zápas

67%

Zápasy s 3+ gólmi

83%

Oba tímy skórovali

Trhové zhrnutie

Marža: 4.9%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 44.2%Remíza 29.3%Hostia 31.4%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.253.303.17
Max2.283.533.20
Nad 2,5: 51.8%Pod 2,5: 51.8%
Trhový favorit:SC Paderborn 07 · Slabý favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh42.3%27.3%30.4%
Verejný trh41.9%28.6%29.5%
Δ0.4%1.3%0.9%

SC Paderborn 07 vs 1. FC Köln — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

1. FC Köln
Výsledok vs. Trh: SC Paderborn 07 (44%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

SC Paderborn 07Polčas:111. FC Köln
23Strely18
8Strely na bránu7

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
29/03/25SC Paderborn 071–21. FC Köln2.26/3.42/3.19
25/10/241. FC Köln1–2SC Paderborn 071.67/4.18/4.52
15/02/19SC Paderborn 073–21. FC Köln3.02/3.68/2.22
16/09/181. FC Köln3–5SC Paderborn 071.61/3.90/5.58
10/08/13SC Paderborn 071–11. FC Köln3.53/3.40/2.07
09/02/141. FC Köln0–1SC Paderborn 071.43/4.39/7.61

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: SC Paderborn 07

V 210R 147P 185
Nad 2,555
Goals scored797

Vonkajšia bilancia: 1. FC Köln

V 168R 90P 82
Nad 2,554
Goals scored583

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026