Menu

Karlsruher Sc vs Hannover 96

BBBank Wildpark, Karlsruhe4. apríla 2025 o 18:30
10
Rozhodca: F. Exner
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Karlsruher SC
Hannover 96
Výkop
Christoph Kobald27′
Polčas
C. Kobald
54′
Marcel Beifus62′
66′
J. RocheltL. Gindorf
66′
J. NgankamH. Nielsen
L. Ben FarhatM. Kaufmann
67′
75′Josh Knight
75′
J. KnightK. Oudenne
Robin Bormuth83′
Bambasé Conté84′
85′
B. EzehR. Matondo
85′
J. DehmS. Muroya
B. ContéA. Hunziker
88′
D. BurnićR. Heußer
90+3′
L. JensenM. Wäschenbach
90+3′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal1
6Shots off Goal8
13Total Shots17
3Blocked Shots8
9Shots insidebox14
4Shots outsidebox3
12Fouls14
5Corner Kicks6
2Offsides1
43%Ball Possession57%
4Yellow Cards1
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves3
309Total passes418
243Passes accurate337
79%Passes %81%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Karlsruher SC je 6.81, v porovnaní s 6.98 u Hannover 96. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Karlsruher SC je M. Wanitzek (7.43), u Hannover 96 je to E. Leopold (7.35).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Karlsruher SC prispeli v tejto sezóne 27 gólmi a 20 asistenciami, na čele s M. Wanitzek (15G). U Hannover 96 je to 6 gólov a 5 asistencií s lídrom B. Tomiak (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Karlsruher SC nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.82, zatiaľ čo Hannover 96 má 3 obrancov s priemerom 6.90. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Karlsruher SC nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.79, oproti 5 u Hannover 96 s hodnotením 7.07. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Karlsruher SC nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.83, v porovnaní s 2 u Hannover 96 s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u Karlsruher SC a 88% u Hannover 96. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Karlsruher SC nazbierali v tejto sezóne 33 žltých kariet, v porovnaní s 11 u Hannover 96. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Karlsruher SC je 26.6 (najmladší: L. Ben Farhat (19), najstarší: S. Jung (35)), zatiaľ čo Hannover 96 má priemer 26.2 (najmladší: B. Ezeh (24), najstarší: J. Knight (28)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Karlsruher SC majú priemerne 25 ligových štartov, oproti 18 u Hannover 96. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Karlsruher SC3-5-23-1-4-2Hannover 96
GKDEFMIDFWD
1Weiß32Bormuth22Kobald4Beifus2Jung7Burnić6Jensen10Wanitzek20Herold31Conté19Farhat1Zieler2Knight3Tomiak5Neumann6Kunze20Dehm8Leopold10Rochelt37Ezeh9Tresoldi7Ngankam

Náhradníci

Tréner: C. Eichner

Náhradníci

Tréner: A. Breitenreiter

Karlsruher SCSila pozíciíHannover 96
6.81
Ø Hodnotenie
6.98
6.82Obranca (3 v 3)6.90
4G 2A3G 0A
6.79Záložník (5 v 5)7.07
17G 16A3G 5A
6.83Útočník (2 v 2)
6G 2A0G 0A
Karlsruher SC3-5-2
1BrankárM. Weiß
32ObrancaR. Bormuth
22ObrancaC. Kobald6.92G2A
4ObrancaM. Beifus6.72G
2ZáložníkS. Jung6.61G2A
7ZáložníkD. Burnić6.61G1A
6ZáložníkL. Jensen
10ZáložníkM. Wanitzek7.415G7A
20ZáložníkD. Herold6.66A
31ÚtočníkB. Conté
19ÚtočníkL. Ben Farhat6.86G2A
Hannover 963-1-4-2
1BrankárR. Zieler
2ObrancaJ. Knight6.7
3ObrancaB. Tomiak7.13G
5ObrancaP. Neumann
6ZáložníkF. Kunze
20ZáložníkJ. Dehm
8ZáložníkE. Leopold7.33G4A
10ZáložníkJ. Rochelt6.81A
37ZáložníkB. Ezeh
9ÚtočníkN. Tresoldi
7ÚtočníkJ. Ngankam

Prehľad zápasu

Karlsruher SC zdolal Hannover 96 1:0. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2024. Góly strelili: C. Kobald 54′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Karlsruher SC mal 43% držanie lopty, Hannover 96 mal 57%. Karlsruher SC mal 13 striel (4 na bránu), Hannover 96 mal 17 (1 na bránu). Karlsruher SC urobil 4 striedaní, Hannover 96 urobil 5.

Rivalita od 2016

Karlsruher SC vs Hannover 96 vzájomné výsledky

17 stretnutí
Karlsruher SC
5
výhier
Remízy
3
Hannover 96
9
výhier
Góly spolu
49 · 2.9/zápas
Obaja skórovali
7/17 · 41%
Nad 2,5
9/17 · 53%

Aktuálna forma

Karlsruher SC

WLLWLW

Hannover 96

DWDWDW

Predpoveď zápasu

Karlsruher SC

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Hannover 96

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Hannover 96

44%Forma56%
45%Útok55%
36%Obrana64%
29%Vzájomné zápasy71%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Hannover 96 dominuje

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Karlsruher SC3výhry
1remízy10 stretnutí
Hannover 966výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.8

Priemerný počet gólov na zápas

70%

Zápasy s 3+ gólmi

50%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (60%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (31%) — kurzy môžu podceňovať Karlsruher SC.

Trhové zhrnutie

Marža: 4.7%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 31.4%Remíza 28.3%Hostia 44.9%

Rozpätie kurzov

1X2
Min3.173.402.20
Max3.203.662.25
Nad 2,5: 62.5%Pod 2,5: 43.5%
Trhový favorit:Hannover 96 · Slabý favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh30.5%26.4%43.0%
Verejný trh29.4%27.7%42.8%
Δ1.1%1.3%0.2%

Karlsruher SC vs Hannover 96 — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Karlsruher SC
Výsledok vs. Trh: Hannover 96 (45%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Karlsruher SCPolčas:00Hannover 96
13Strely17
4Strely na bránu1

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
25/04/26Karlsruher SC1–3Hannover 963.90/4.10/1.80
28/11/25Hannover 963–0Karlsruher SC1.45/4.75/5.75
04/04/25Karlsruher SC1–0Hannover 963.19/3.53/2.23
02/11/24Hannover 962–1Karlsruher SC2.00/3.68/3.46
12/05/24Karlsruher SC1–2Hannover 961.99/3.94/3.29
08/12/23Hannover 962–2Karlsruher SC2.04/3.63/3.42
06/05/23Karlsruher SC2–1Hannover 961.73/4.06/4.35
30/10/22Hannover 961–0Karlsruher SC2.49/3.40/2.80
29/04/22Hannover 962–0Karlsruher SC1.90/3.78/3.84
27/11/21Karlsruher SC4–0Hannover 962.35/3.50/2.94

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Karlsruher SC

V 259R 213P 274
Nad 2,554
Goals scored1036

Vonkajšia bilancia: Hannover 96

V 203R 144P 165
Nad 2,555
Goals scored791

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026