Menu

Sc Paderborn 07 vs Fortuna Dusseldorf

Home Deluxe Arena, Paderborn13. apríla 2025 o 13:30
Domáci

SC Paderborn 07

12
Hostia

Fortuna Düsseldorf

Rozhodca: R. Kampka

Udalosti zápasu

SC Paderborn 07
Fortuna Düsseldorf
Výkop
40′
D. Schmidt

asistencia: D. Kownacki

Polčas
52′
D. Kownacki

Penalty

57′Moritz Heyer
Luca Herrmann59′
L. CurdaS. Klaas
61′
Santiago Castaneda63′
65′Jona Niemiec
Sebastian Klaas67′
F. GötzeM. Hansen
71′
L. HerrmannI. Ansah
71′
M. HoffmeierS. Michel
78′
F. BilbijaM. Mehlem
78′
78′
D. SchmidtG. Haag
78′
J. NiemiecV. Lunddal Friðriksson
I. Ansah

asistencia: A. Zehnter

78′
90+6′
M. ZimmermannD. Bindemann
90+6′
D. KownackiJ. Boller
90+1′
S. AppelkampH. Anhari
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal4
11Shots off Goal2
23Total Shots8
5Blocked Shots2
13Shots insidebox4
10Shots outsidebox4
12Fouls7
4Corner Kicks2
1Offsides0
56%Ball Possession44%
2Yellow Cards3
1Red Cards0
2Goalkeeper Saves6
470Total passes396
399Passes accurate316
85%Passes %80%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy SC Paderborn 07 je 7.02, v porovnaní s 6.76 u Fortuna Düsseldorf. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč SC Paderborn 07 je M. Hoffmeier (7.55), u Fortuna Düsseldorf je to F. Kastenmeier (7.27).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky SC Paderborn 07 prispeli v tejto sezóne 27 gólmi a 18 asistenciami, na čele s F. Bilbija (14G). U Fortuna Düsseldorf je to 3 gólov a 6 asistencií s lídrom S. Appelkamp (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

SC Paderborn 07 nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 7.20, zatiaľ čo Fortuna Düsseldorf má 3 obrancov s priemerom 6.77. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

SC Paderborn 07 nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.04, oproti 5 u Fortuna Düsseldorf s hodnotením 6.66. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

SC Paderborn 07 nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.71, v porovnaní s 2 u Fortuna Düsseldorf s priemerom 6.50. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 77% u SC Paderborn 07 a 79% u Fortuna Düsseldorf. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu SC Paderborn 07 nazbierali v tejto sezóne 29 žltých kariet, v porovnaní s 16 u Fortuna Düsseldorf. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky SC Paderborn 07 je 26.1 (najmladší: S. Castañeda (21), najstarší: A. Grimaldi (34)), zatiaľ čo Fortuna Düsseldorf má priemer 26.8 (najmladší: D. Schmidt (22), najstarší: M. Zimmermann (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu SC Paderborn 07 majú priemerne 23 ligových štartov, oproti 17 u Fortuna Düsseldorf. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

SC Paderborn 073-1-4-23-5-2Fortuna Düsseldorf
GKDEFMIDFWD
1Riemann17Curda25Scheller33Hoffmei.5Castañe.23Obermair20Götze19Herrmann32Zehnter39Grimaldi7Bilbija33Kastenm.15Oberdorf3Hoffmann20Siebert18Niemiec23Appelka.25Zimmerm.5Heyer34Gavory22Schmidt24Kownacki

Náhradníci

Tréner: L. Kwasniok

Náhradníci

Tréner: D. Thioune

SC Paderborn 07Sila pozíciíFortuna Düsseldorf
7.02
Ø Hodnotenie
6.76
Brankár (1 v 1)7.27
0G 0A0G 1A
7.20Obranca (3 v 3)6.77
10G 7A1G 0A
7.04Záložník (5 v 5)6.66
3G 9A2G 3A
6.71Útočník (2 v 2)6.50
14G 2A0G 2A
SC Paderborn 073-1-4-2
1BrankárM. Riemann
17ObrancaL. Curda7.27G7A
25ObrancaT. Scheller6.82G
33ObrancaM. Hoffmeier7.51G
5ZáložníkS. Castañeda6.9
23ZáložníkR. Obermair7.32G7A
20ZáložníkF. Götze7.01G2A
19ZáložníkL. Herrmann
32ZáložníkA. Zehnter
39ÚtočníkA. Grimaldi6.4
7ÚtočníkF. Bilbija7.014G2A
Fortuna Düsseldorf3-5-2
33BrankárF. Kastenmeier7.31A
15ObrancaT. Oberdorf6.91G
3ObrancaA. Hoffmann
20ObrancaJ. Siebert6.6
18ZáložníkJ. Niemiec
23ZáložníkS. Appelkamp6.92G3A
25ZáložníkM. Zimmermann6.6
5ZáložníkM. Heyer6.5
34ZáložníkN. Gavory
22ÚtočníkD. Schmidt6.52A
24ÚtočníkD. Kownacki

Prehľad zápasu

Fortuna Düsseldorf zdolal SC Paderborn 07 2:1. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2024. Góly strelili: D. Schmidt 40′, D. Kownacki 52′ (pen.), I. Ansah 78′. Bolo udelených 5 žltých kariet, 1 červených kariet. SC Paderborn 07 mal 56% držanie lopty, Fortuna Düsseldorf mal 44%. SC Paderborn 07 mal 23 striel (7 na bránu), Fortuna Düsseldorf mal 8 (4 na bránu). SC Paderborn 07 urobil 5 striedaní, Fortuna Düsseldorf urobil 5.

Rivalita od 2025

SC Paderborn 07 vs Fortuna Düsseldorf vzájomné výsledky

2 stretnutí
SC Paderborn 07
0
výhier
Remízy
0
Fortuna Düsseldorf
2
výhier
Góly spolu
6 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
2/2 · 100%
Nad 2,5
2/2 · 100%

Aktuálna forma

SC Paderborn 07

LLDWWW

Fortuna Düsseldorf

LWLLLL

Predpoveď zápasu

SC Paderborn 07

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Fortuna Düsseldorf

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : SC Paderborn 07 or draw

54%Forma46%
67%Útok33%
53%Obrana47%
71%Vzájomné zápasy29%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

SC Paderborn 074výhry
2remízy10 stretnutí
Fortuna Düsseldorf4výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3.6

Priemerný počet gólov na zápas

80%

Zápasy s 3+ gólmi

100%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (40%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (54%) — kurzy môžu podceňovať Fortuna Düsseldorf.

Trhové zhrnutie

Marža: 5.4%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 57.1%Remíza 25.3%Hostia 23.0%

Rozpätie kurzov

1X2
Min1.753.904.33
Max1.754.014.37
Nad 2,5: 63.7%Pod 2,5: 42.6%
Trhový favorit:SC Paderborn 07 · Mierny favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh54.4%23.8%21.8%
Verejný trh54.0%24.2%21.8%

SC Paderborn 07 vs Fortuna Düsseldorf — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Fortuna Düsseldorf
Výsledok vs. Trh: SC Paderborn 07 (57%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

SC Paderborn 07Polčas:01Fortuna Düsseldorf
23Strely8
7Strely na bránu4

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
01/02/26Fortuna Düsseldorf2–1SC Paderborn 073.10/3.60/2.15
23/08/25SC Paderborn 071–2Fortuna Düsseldorf1.81/3.81/4.13
13/04/25SC Paderborn 071–2Fortuna Düsseldorf1.75/3.96/4.35
09/11/24Fortuna Düsseldorf1–1SC Paderborn 072.20/3.51/3.11
04/02/24SC Paderborn 074–3Fortuna Düsseldorf2.56/3.66/2.56
19/08/23Fortuna Düsseldorf1–2SC Paderborn 072.09/3.65/3.21
03/02/23SC Paderborn 074–1Fortuna Düsseldorf2.45/3.41/2.83
22/07/22Fortuna Düsseldorf2–1SC Paderborn 072.38/3.63/2.79
12/03/22SC Paderborn 071–1Fortuna Düsseldorf1.96/3.69/3.55
02/10/21Fortuna Düsseldorf2–3SC Paderborn 072.33/3.49/2.98

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: SC Paderborn 07

V 210R 146P 183
Nad 2,555
Goals scored793

Vonkajšia bilancia: Fortuna Düsseldorf

V 196R 125P 150
Nad 2,553
Goals scored696

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 8. 5. 2026