Menu

1 Fc Koln vs Preu En Munster

RheinEnergieSTADION, Köln20. apríla 2025 o 13:30
Rozhodca: T. Bauer
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

1. FC Köln
Preußen Münster
Výkop
T. Lemperle

asistencia: J. Thielmann

11′
Jan Thielmann34′
39′
T. Hübers

Own Goal

Penalty confirmed45′
VAR
L. Waldschmidt

Penalty

45+1′
Polčas
D. Downs

asistencia: L. Waldschmidt

56′
62′
D. KinsombiF. Pick
62′
S. ScherderD. Kyerewaa
69′
C. MakridisH. Friðjónsson
69′
J. MeesM. Lorenz
D. LjubičićM. Olesen
73′
L. WaldschmidtM. Uth
74′
80′
D. SchadJ. ter Horst
82′Marc Lorenz
F. KainzD. Huseinbašić
88′
D. HeintzJ. Pauli
88′
J. ThielmannM. Sponsel
90+4′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal4
8Shots off Goal2
19Total Shots9
4Blocked Shots3
15Shots insidebox4
4Shots outsidebox5
15Fouls13
5Corner Kicks12
3Offsides0
58%Ball Possession42%
1Yellow Cards1
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves4
398Total passes292
341Passes accurate228
86%Passes %78%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy 1. FC Köln je 6.88, v porovnaní s 6.68 u Preußen Münster. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč 1. FC Köln je M. Schwäbe (7.18), u Preußen Münster je to J. Schenk (6.92).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky 1. FC Köln prispeli v tejto sezóne 11 gólmi a 8 asistenciami, na čele s L. Waldschmidt (5G). U Preußen Münster je to 7 gólov a 5 asistencií s lídrom J. Hendrix (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

1. FC Köln nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.87, zatiaľ čo Preußen Münster má 3 obrancov s priemerom 6.71. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

1. FC Köln nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.78, oproti 4 u Preußen Münster s hodnotením 6.70. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

1. FC Köln nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 3 u Preußen Münster s priemerom 6.51. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u 1. FC Köln a 81% u Preußen Münster. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu 1. FC Köln nazbierali v tejto sezóne 19 žltých kariet, v porovnaní s 15 u Preußen Münster. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky 1. FC Köln je 28.8 (najmladší: J. Thielmann (23), najstarší: F. Kainz (33)), zatiaľ čo Preußen Münster má priemer 28.7 (najmladší: J. Schenk (22), najstarší: M. Kirkeskov (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu 1. FC Köln majú priemerne 18 ligových štartov, oproti 19 u Preußen Münster. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

1. FC Köln4-3-1-23-4-2-1Preußen Münster
GKDEFMIDFWD
1Schwäbe29Thielma.4Hübers3Heintz17Paqarada7Ljubičić6Martel11Kainz9Waldsch.42Downs19Lemperle1Schenk15Scherder10Mrowca2Kirkesk.22Schad32Bazzoli20Hendrix14Makridis23Batmaz8Mees4Kinsombi

Náhradníci

Tréner: G. Struber

Náhradníci

Tréner: S. Hildmann

1. FC KölnSila pozíciíPreußen Münster
6.88
Ø Hodnotenie
6.68
7.18Brankár (1 v 1)6.92
0G 0A0G 0A
6.87Obranca (4 v 3)6.71
3G 1A1G 1A
6.78Záložník (4 v 4)6.70
8G 7A4G 3A
Útočník (2 v 3)6.51
0G 0A2G 1A
1. FC Köln4-3-1-2
1BrankárM. Schwäbe7.2
29ObrancaJ. Thielmann6.83G1A
4ObrancaT. Hübers7.0
3ObrancaD. Heintz6.8
17ObrancaL. Paqarada
7ZáložníkD. Ljubičić
6ZáložníkE. Martel6.82G2A
11ZáložníkF. Kainz6.81G1A
9ZáložníkL. Waldschmidt6.85G4A
42ÚtočníkD. Downs
19ÚtočníkT. Lemperle
Preußen Münster3-4-2-1
1BrankárJ. Schenk6.9
15ObrancaS. Scherder6.71G
10ObrancaS. Mrowca
2ObrancaM. Kirkeskov6.71A
22ZáložníkD. Schad
32ZáložníkL. Bazzoli
20ZáložníkJ. Hendrix6.84G2A
14ZáložníkC. Makridis6.61A
23ÚtočníkM. Batmaz6.3
8ÚtočníkJ. Mees6.72G1A
4ÚtočníkD. Kinsombi

Prehľad zápasu

1. FC Köln zdolal Preußen Münster 3:1. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2024. Góly strelili: T. Lemperle 11′, T. Hübers 39′ (o.g.), L. Waldschmidt 45′ (pen.), D. Downs 56′. Bolo udelených 2 žltých kariet. 1. FC Köln mal 58% držanie lopty, Preußen Münster mal 42%. 1. FC Köln mal 19 striel (7 na bránu), Preußen Münster mal 9 (4 na bránu). 1. FC Köln urobil 5 striedaní, Preußen Münster urobil 5. VAR zasiahol: Penalty confirmed (Eric Martel 45′).

Rivalita od 2024

1. FC Köln vs Preußen Münster vzájomné výsledky

1 stretnutí
1. FC Köln
1
výhier
Remízy
0
Preußen Münster
0
výhier
Góly spolu
1 · 1.0/zápas
Obaja skórovali
0/1 · 0%
Nad 2,5
0/1 · 0%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 01 v 2024Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

1. FC Köln

LDLDWD

Preußen Münster

DLLDDL

Predpoveď zápasu

1. FC Köln

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Preußen Münster

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Double chance : 1. FC Köln or draw and -3.5 goals

67%Forma33%
67%Útok33%
50%Obrana50%
100%Vzájomné zápasy0%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

1. FC Köln dominuje

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

1. FC Köln2výhry
0remízy2 stretnutí
Preußen Münster0výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.5

Priemerný počet gólov na zápas

50%

Zápasy s 3+ gólmi

50%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (100%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (59%) — kurzy môžu podceňovať 1. FC Köln.

Trhové zhrnutie

Marža: 5.8%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 62.3%Remíza 24.3%Hostia 19.2%

Rozpätie kurzov

1X2
Min1.604.005.16
Max1.614.235.25
Nad 2,5: 59.9%Pod 2,5: 46.5%
Trhový favorit:1. FC Köln · Mierny favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh59.1%22.5%18.4%
Verejný trh58.7%23.5%17.9%

1. FC Köln vs Preußen Münster — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

1. FC Köln
Výsledok vs. Trh: 1. FC Köln (62%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

1. FC KölnPolčas:21Preußen Münster
19Strely9
7Strely na bránu4

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
20/04/251. FC Köln3–1Preußen Münster1.60/4.12/5.21
22/11/24Preußen Münster0–11. FC Köln4.34/3.96/1.73

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: 1. FC Köln

V 168R 90P 82
Nad 2,554
Goals scored583

Vonkajšia bilancia: Preußen Münster

V 14R 23P 29
Nad 2,553
Goals scored77

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026