Menu

Hamburger Sv vs Karlsruher Sc

Volksparkstadion, Hamburg27. apríla 2025 o 13:30
12
Rozhodca: F. Lechner
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Hamburger SV
Karlsruher SC
Výkop
4′Marcel Beifus
30′
L. Ben Farhat

asistencia: B. Conté

D. Selke

Penalty

42′
VAR
45+5′Goal confirmed
45+3′
M. Wanitzek
Polčas
51′Dženis Burnić
A. KarabecI. Pherai
59′
64′
D. BurnićR. Heußer
64′
L. Ben FarhatF. Schleusener
67′Leon Jensen
D. SelkeR. Glatzel
71′
J. MeffertR. Königsdörffer
71′
E. SahitiO. Stange
82′
W. MikelbrencisFábio Baldé
82′
85′
B. ContéA. Hunziker
88′
S. JungR. Pedrosa
89′
L. JensenR. Bormuth
90+5′Nicolai Rapp
90′Robin Heußer
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal4
7Shots off Goal4
13Total Shots11
1Blocked Shots3
8Shots insidebox5
5Shots outsidebox6
15Fouls14
4Corner Kicks1
1Offsides1
58%Ball Possession42%
1Yellow Cards5
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves4
545Total passes404
439Passes accurate313
81%Passes %77%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Hamburger SV je 6.86, v porovnaní s 6.81 u Karlsruher SC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Hamburger SV je E. Sahiti (7.20), u Karlsruher SC je to M. Wanitzek (7.43).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Hamburger SV prispeli v tejto sezóne 3 gólmi a 4 asistenciami, na čele s J. Dompé (3G). U Karlsruher SC je to 27 gólov a 20 asistencií s lídrom M. Wanitzek (15G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Hamburger SV nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.56, zatiaľ čo Karlsruher SC má 5 obrancov s priemerom 6.73. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Hamburger SV nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.65, oproti 3 u Karlsruher SC s hodnotením 6.99. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Hamburger SV nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.12, v porovnaní s 2 u Karlsruher SC s priemerom 6.83. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u Hamburger SV a 81% u Karlsruher SC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Hamburger SV nazbierali v tejto sezóne 11 žltých kariet, v porovnaní s 40 u Karlsruher SC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Hamburger SV je 28.3 (najmladší: W. Mikelbrencis (21), najstarší: Daniel Heuer Fernandes (33)), zatiaľ čo Karlsruher SC má priemer 26.9 (najmladší: L. Ben Farhat (19), najstarší: S. Jung (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Hamburger SV majú priemerne 17 ligových štartov, oproti 25 u Karlsruher SC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Hamburger SV4-3-35-3-2Karlsruher SC
GKDEFMIDFWD
1Fernand.30Hefti5Hadžika.8Elfadli2Mikelbr.17Karabec23Meffert14Reis29Sahiti27Selke7Dompé1Weiß2Jung22Kobald17Rapp4Beifus20Herold7Burnić6Jensen10Wanitzek31Conté19Farhat

Náhradníci

Tréner: M. Polzin

Náhradníci

Tréner: C. Eichner

Hamburger SVSila pozíciíKarlsruher SC
6.86
Ø Hodnotenie
6.81
7.18Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.56Obranca (4 v 5)6.73
0G 4A5G 10A
6.65Záložník (3 v 3)6.99
0G 0A16G 8A
7.12Útočník (3 v 2)6.83
3G 0A6G 2A
Hamburger SV4-3-3
1BrankárDaniel Heuer Fernandes7.2
30ObrancaS. Hefti
5ObrancaD. Hadžikadunić
8ObrancaDaniel Elfadli6.5
2ObrancaW. Mikelbrencis6.64A
17ZáložníkA. Karabec
23ZáložníkJ. Meffert6.7
14ZáložníkL. Reis
29ÚtočníkE. Sahiti7.2
27ÚtočníkD. Selke
7ÚtočníkJ. Dompé7.03G
Karlsruher SC5-3-2
1BrankárM. Weiß
2ObrancaS. Jung6.61G2A
22ObrancaC. Kobald6.92G2A
17ObrancaN. Rapp6.8
4ObrancaM. Beifus6.72G
20ObrancaD. Herold6.66A
7ZáložníkD. Burnić6.61G1A
6ZáložníkL. Jensen
10ZáložníkM. Wanitzek7.415G7A
31ÚtočníkB. Conté
19ÚtočníkL. Ben Farhat6.86G2A

Prehľad zápasu

Karlsruher SC zdolal Hamburger SV 2:1. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2024. Góly strelili: L. Ben Farhat 30′, D. Selke 42′ (pen.), M. Wanitzek 45′. Bolo udelených 6 žltých kariet. Hamburger SV mal 58% držanie lopty, Karlsruher SC mal 42%. Hamburger SV mal 13 striel (5 na bránu), Karlsruher SC mal 11 (4 na bránu). Hamburger SV urobil 5 striedaní, Karlsruher SC urobil 5. VAR zasiahol: Goal confirmed (Marvin Wanitzek 45′).

Rivalita od 2012

Hamburger SV vs Karlsruher SC vzájomné výsledky

12 stretnutí
Hamburger SV
6
výhier
Remízy
3
Karlsruher SC
3
výhier
Góly spolu
46 · 3.8/zápas
Obaja skórovali
9/12 · 75%
Nad 2,5
8/12 · 67%

Aktuálna forma

Hamburger SV

WLLLDL

Karlsruher SC

WLLWLW

Predpoveď zápasu

Hamburger SV

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Karlsruher SC

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Hamburger SV or draw

50%Forma50%
71%Útok29%
40%Obrana60%
50%Vzájomné zápasy50%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Hamburger SV4výhry
3remízy10 stretnutí
Karlsruher SC3výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3.5

Priemerný počet gólov na zápas

70%

Zápasy s 3+ gólmi

80%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (40%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (63%) — kurzy môžu podceňovať Karlsruher SC.

Trhové zhrnutie

Marža: 5.9%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 66.4%Remíza 20.9%Hostia 18.6%

Rozpätie kurzov

1X2
Min1.504.755.25
Max1.514.835.50
Nad 2,5: 71.4%Pod 2,5: 34.7%
Trhový favorit:Hamburger SV · Jasný favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh63.0%19.7%17.3%
Verejný trh62.4%19.7%17.8%

Hamburger SV vs Karlsruher SC — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Karlsruher SC
Výsledok vs. Trh: Hamburger SV (66%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Hamburger SVPolčas:12Karlsruher SC
13Strely11
5Strely na bránu4

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
27/04/25Hamburger SV1–2Karlsruher SC1.50/4.79/5.38
01/12/24Karlsruher SC1–3Hamburger SV2.47/3.64/2.62
28/01/24Hamburger SV3–4Karlsruher SC1.63/4.41/4.55
06/08/23Karlsruher SC2–2Hamburger SV2.85/3.92/2.16
12/03/23Karlsruher SC4–2Hamburger SV3.02/3.61/2.25
03/09/22Hamburger SV1–0Karlsruher SC1.65/4.10/4.79
16/04/22Hamburger SV3–0Karlsruher SC1.52/4.43/5.76
06/11/21Karlsruher SC1–1Hamburger SV3.20/3.51/2.19
29/04/21Hamburger SV1–1Karlsruher SC1.58/3.97/5.91
21/12/20Karlsruher SC1–2Hamburger SV3.43/3.50/2.08

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Hamburger SV

V 115R 66P 57
Nad 2,562
Goals scored457

Vonkajšia bilancia: Karlsruher SC

V 259R 213P 274
Nad 2,554
Goals scored1036

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026