Menu

Hertha Bsc vs 1 Fc Magdeburg

Olympiastadion Berlin, Berlin25. apríla 2025 o 18:30
Domáci

Hertha BSC

11
Rozhodca: P. Schwengers
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Hertha BSC
1. FC Magdeburg
Výkop
42′Marcus Mathisen
44′
L. Musonda

asistencia: B. Atik

L. Gechter

asistencia: M. Cuisance

45+2′
Polčas
Márton Dárdai55′
Michaël Cuisance56′
58′
X. AmaechiBryan Teixeira
D. ScherhantF. Niederlechner
65′
65′
L. MusondaP. Hercher
I. MazaJ. Þorsteinsson
74′
D. DemmeA. Bouchalakis
84′
M. WinklerM. Karbownik
84′
87′
B. AtikA. El-Zein
87′
M. MathisenP. Pfeiffer
Jón Dagur Þórsteinsson90+4′
90+3′Dominik Reimann
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal6
3Shots off Goal9
11Total Shots19
3Blocked Shots4
8Shots insidebox14
3Shots outsidebox5
15Fouls8
4Corner Kicks4
0Offsides0
45%Ball Possession55%
3Yellow Cards2
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves4
367Total passes468
294Passes accurate394
80%Passes %84%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Hertha BSC je 6.99, v porovnaní s 6.95 u 1. FC Magdeburg. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Hertha BSC je T. Ernst (7.28), u 1. FC Magdeburg je to B. Atik (7.32).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Hertha BSC prispeli v tejto sezóne 19 gólmi a 22 asistenciami, na čele s F. Reese (10G). U 1. FC Magdeburg je to 13 gólov a 15 asistencií s lídrom B. Atik (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Hertha BSC nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.93, zatiaľ čo 1. FC Magdeburg má 3 obrancov s priemerom 7.00. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Hertha BSC nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.91, oproti 4 u 1. FC Magdeburg s hodnotením 6.94. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Hertha BSC nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 7.07, v porovnaní s 3 u 1. FC Magdeburg s priemerom 6.63. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u Hertha BSC a 85% u 1. FC Magdeburg. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Hertha BSC nazbierali v tejto sezóne 34 žltých kariet, v porovnaní s 29 u 1. FC Magdeburg. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Hertha BSC je 26.5 (najmladší: L. Gechter (21), najstarší: T. Leistner (35)), zatiaľ čo 1. FC Magdeburg má priemer 28.3 (najmladší: J. Hugonet (26), najstarší: D. Heber (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Hertha BSC majú priemerne 27 ligových štartov, oproti 23 u 1. FC Magdeburg. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Hertha BSC3-5-23-3-1-31. FC Magdeburg
GKDEFMIDFWD
1Ernst44Gechter37Leistner31Dárdai16Kenny27Cuisance6Demme10Maza22Winkler39Scherha.11Reese1Reimann24Hugonet16Mathisen15Heber19Musonda25Gnaka17Nollenb.23Atik20Amaechi9Kaars29Burcu

Náhradníci

Tréner: S. Leitl

Náhradníci

Tréner: C. Titz

Hertha BSCSila pozícií1. FC Magdeburg
6.99
Ø Hodnotenie
6.95
7.28Brankár (1 v 1)7.16
0G 0A0G 0A
6.93Obranca (3 v 3)7.00
1G 0A1G 2A
6.91Záložník (5 v 4)6.94
8G 10A10G 13A
7.07Útočník (2 v 3)6.63
10G 12A2G 0A
Hertha BSC3-5-2
1BrankárT. Ernst7.3
44ObrancaL. Gechter6.8
37ObrancaT. Leistner7.11G
31ObrancaM. Dárdai6.9
16ZáložníkJ. Kenny
27ZáložníkM. Cuisance6.82G4A
6ZáložníkD. Demme7.0
10ZáložníkI. Maza
22ZáložníkM. Winkler7.06G6A
39ÚtočníkD. Scherhant
11ÚtočníkF. Reese7.110G12A
1. FC Magdeburg3-3-1-3
1BrankárD. Reimann7.2
24ObrancaJ. Hugonet6.91G1A
16ObrancaM. Mathisen7.11A
15ObrancaD. Heber7.0
19ZáložníkL. Musonda6.72G
25ZáložníkS. Gnaka6.8
17ZáložníkA. Nollenberger6.93G2A
23ZáložníkB. Atik7.35G11A
20ÚtočníkX. Amaechi
9ÚtočníkM. Kaars6.62G
29ÚtočníkL. Burcu

Prehľad zápasu

Hertha BSC a 1. FC Magdeburg remizovali 1:1. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2024. Góly strelili: L. Musonda 44′, L. Gechter 45′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Hertha BSC mal 45% držanie lopty, 1. FC Magdeburg mal 55%. Hertha BSC mal 11 striel (5 na bránu), 1. FC Magdeburg mal 19 (6 na bránu). Hertha BSC urobil 4 striedaní, 1. FC Magdeburg urobil 4.

Rivalita od 2023

Hertha BSC vs 1. FC Magdeburg vzájomné výsledky

5 stretnutí
Hertha BSC
2
výhier
Remízy
0
1. FC Magdeburg
3
výhier
Góly spolu
22 · 4.4/zápas
Obaja skórovali
3/5 · 60%
Nad 2,5
3/5 · 60%

Aktuálna forma

Hertha BSC

LLDLWW

1. FC Magdeburg

WLWLWW

Predpoveď zápasu

Hertha BSC

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

1. FC Magdeburg

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Hertha BSC or draw

65%Forma35%
72%Útok28%
44%Obrana56%
67%Vzájomné zápasy33%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Hertha BSC2výhry
1remízy6 stretnutí
1. FC Magdeburg3výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

4

Priemerný počet gólov na zápas

50%

Zápasy s 3+ gólmi

67%

Oba tímy skórovali

Trhové zhrnutie

Marža: 4.6%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 44.7%Remíza 25.8%Hostia 34.0%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.203.852.88
Max2.273.903.00
Nad 2,5: 69.4%Pod 2,5: 37.0%
Trhový favorit:Hertha BSC · Slabý favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh42.6%25.1%32.2%
Verejný trh43.0%24.2%32.8%

Hertha BSC vs 1. FC Magdeburg — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Remíza
Výsledok vs. Trh: Hertha BSC (45%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Hertha BSCPolčas:111. FC Magdeburg
11Strely19
5Strely na bránu6

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
03/05/261. FC Magdeburg1–0Hertha BSC2.10/3.80/3.10
07/12/25Hertha BSC0–21. FC Magdeburg1.83/3.70/4.00
25/04/25Hertha BSC1–11. FC Magdeburg2.24/3.88/2.94
29/11/241. FC Magdeburg1–3Hertha BSC2.34/3.75/2.72
16/02/24Hertha BSC3–21. FC Magdeburg2.28/3.77/2.84
02/09/231. FC Magdeburg6–4Hertha BSC2.29/3.70/2.77

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Hertha BSC

V 132R 87P 89
Nad 2,550
Goals scored479

Vonkajšia bilancia: 1. FC Magdeburg

V 52R 45P 71
Nad 2,557
Goals scored242

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026