Menu

Spvgg Greuther Furth vs Hamburger Sv

Sportpark Ronhof Thomas Sommer, Fürth18. mája 2025 o 15:30
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

SpVgg Greuther Fürth
Hamburger SV
Výkop
Marco John17′
F. Klaus
41′
Polčas
50′
J. Dompé
F. Klaus

Penalty

57′
J. ConsbruchJ. Green
60′
F. Klaus

asistencia: G. Itter

63′
67′
R. Glatzel

Penalty

70′
Fábio BaldéE. Sahiti
70′
W. MikelbrencisM. Richter
70′
A. KarabecD. Selke
M. JohnN. Gießelmann
76′
N. FutkeuD. Srbeny
76′
82′
J. MeffertA. Røssing-Lelesiit
S. AstaM. Meyerhöfer
83′
Felix Klaus87′
Niko Giesselmann90+7′
Gideon Jung90′
90′Davie Selke
VAR
90+8′Goal cancelled
VAR
90+2′Penalty cancelled
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal5
3Shots off Goal5
12Total Shots15
5Blocked Shots5
8Shots insidebox9
4Shots outsidebox6
13Fouls13
4Corner Kicks7
2Offsides4
38%Ball Possession62%
4Yellow Cards1
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves1
293Total passes462
217Passes accurate404
74%Passes %87%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy SpVgg Greuther Fürth je 6.75, v porovnaní s 6.77 u Hamburger SV. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč SpVgg Greuther Fürth je F. Klaus (7.08), u Hamburger SV je to Daniel Heuer Fernandes (7.18).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky SpVgg Greuther Fürth prispeli v tejto sezóne 30 gólmi a 20 asistenciami, na čele s N. Futkeu (17G). U Hamburger SV je to 6 gólov a 11 asistencií s lídrom R. Glatzel (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

SpVgg Greuther Fürth nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.32, zatiaľ čo Hamburger SV má 4 obrancov s priemerom 6.70. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

SpVgg Greuther Fürth nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.62, oproti 3 u Hamburger SV s hodnotením 6.65. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

SpVgg Greuther Fürth nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.03, v porovnaní s 3 u Hamburger SV s priemerom 6.74. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u SpVgg Greuther Fürth a 77% u Hamburger SV. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu SpVgg Greuther Fürth nazbierali v tejto sezóne 20 žltých kariet, v porovnaní s 19 u Hamburger SV. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky SpVgg Greuther Fürth je 26.1 (najmladší: M. Dietz (23), najstarší: F. Klaus (33)), zatiaľ čo Hamburger SV má priemer 27.6 (najmladší: Fábio Baldé (20), najstarší: Daniel Heuer Fernandes (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu SpVgg Greuther Fürth majú priemerne 22 ligových štartov, oproti 20 u Hamburger SV. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

SpVgg Greuther Fürth3-4-2-14-3-3Hamburger SV
GKDEFMIDFWD
44Noll15Quarshie23Jung27Itter2Asta33Dietz14Consbru.24John30Klaus10Hrgota9Futkeu1Fernand.2Mikelbr.4Schonlau8Elfadli28Muheim17Karabec23Meffert14Reis45Baldé9Glatzel7Dompé

Náhradníci

Tréner: T. Kleine

Náhradníci

Tréner: M. Polzin

SpVgg Greuther FürthSila pozíciíHamburger SV
6.75
Ø Hodnotenie
6.77
Brankár (1 v 1)7.18
0G 0A0G 0A
6.32Obranca (3 v 4)6.70
0G 0A0G 8A
6.62Záložník (4 v 3)6.65
2G 0A0G 0A
7.03Útočník (3 v 3)6.74
28G 20A6G 3A
SpVgg Greuther Fürth3-4-2-1
44BrankárN. Noll
15ObrancaJ. Quarshie
23ObrancaG. Jung
27ObrancaG. Itter6.3
2ZáložníkS. Asta
33ZáložníkM. Dietz6.6
14ZáložníkJ. Consbruch6.5
24ZáložníkM. John6.82G
30ÚtočníkF. Klaus7.17G6A
10ÚtočníkB. Hrgota7.04G9A
9ÚtočníkN. Futkeu7.017G5A
Hamburger SV4-3-3
1BrankárDaniel Heuer Fernandes7.2
2ObrancaW. Mikelbrencis6.64A
4ObrancaS. Schonlau
8ObrancaDaniel Elfadli6.5
28ObrancaM. Muheim7.04A
17ZáložníkA. Karabec
23ZáložníkJ. Meffert6.7
14ZáložníkL. Reis
45ÚtočníkFábio Baldé6.51A
9ÚtočníkR. Glatzel6.73G2A
7ÚtočníkJ. Dompé7.03G

Prehľad zápasu

SpVgg Greuther Fürth zdolal Hamburger SV 3:2. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2024. Góly strelili: F. Klaus 41′, J. Dompé 50′, F. Klaus 57′ (pen.), F. Klaus 63′, R. Glatzel 67′ (pen.). Bolo udelených 5 žltých kariet. SpVgg Greuther Fürth mal 38% držanie lopty, Hamburger SV mal 62%. SpVgg Greuther Fürth mal 12 striel (4 na bránu), Hamburger SV mal 15 (5 na bránu). SpVgg Greuther Fürth urobil 4 striedaní, Hamburger SV urobil 4. VAR zasiahol: Goal cancelled (Daniel Elfadli 90′), Penalty cancelled (Robert Glatzel 90′).

Rivalita od 2012

SpVgg Greuther Fürth vs Hamburger SV vzájomné výsledky

14 stretnutí
SpVgg Greuther Fürth
1
výhier
Remízy
5
Hamburger SV
8
výhier
Góly spolu
25 · 1.8/zápas
Obaja skórovali
4/14 · 29%
Nad 2,5
3/14 · 21%

Aktuálna forma

SpVgg Greuther Fürth

DLWDLL

Hamburger SV

WLLLDL

Predpoveď zápasu

SpVgg Greuther Fürth

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Hamburger SV

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Winner : Hamburger SV

22%Forma78%
12%Útok88%
64%Obrana36%
29%Vzájomné zápasy71%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

SpVgg Greuther Fürth2výhry
3remízy10 stretnutí
Hamburger SV5výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.5

Priemerný počet gólov na zápas

40%

Zápasy s 3+ gólmi

40%

Oba tímy skórovali

Trhové zhrnutie

Marža: 6.6%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 36.6%Remíza 24.2%Hostia 45.7%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.673.802.18
Max2.804.462.20
Nad 2,5: 71.4%Pod 2,5: 34.7%
Trhový favorit:Hamburger SV · Slabý favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh35.4%21.2%43.4%
Verejný trh33.2%24.5%42.3%
Δ2.2%3.3%1.1%

SpVgg Greuther Fürth vs Hamburger SV — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

SpVgg Greuther Fürth
Výsledok vs. Trh: Hamburger SV (46%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

SpVgg Greuther FürthPolčas:10Hamburger SV
12Strely15
4Strely na bránu5

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
18/05/25SpVgg Greuther Fürth3–2Hamburger SV2.73/4.13/2.19
21/12/24Hamburger SV5–0SpVgg Greuther Fürth1.59/4.39/4.98
31/03/24SpVgg Greuther Fürth1–1Hamburger SV2.96/3.76/2.24
21/10/23Hamburger SV2–0SpVgg Greuther Fürth1.66/4.42/4.46
20/05/23Hamburger SV2–1SpVgg Greuther Fürth1.48/4.64/6.04
09/11/22SpVgg Greuther Fürth1–0Hamburger SV3.33/3.54/2.13
13/02/21Hamburger SV0–0SpVgg Greuther Fürth2.03/3.55/3.59
17/10/20SpVgg Greuther Fürth0–1Hamburger SV3.81/3.64/1.93
17/05/20SpVgg Greuther Fürth2–2Hamburger SV4.27/3.65/1.84
05/10/19Hamburger SV2–0SpVgg Greuther Fürth1.42/4.59/7.46

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: SpVgg Greuther Fürth

V 360R 264P 292
Nad 2,551
Goals scored1337

Vonkajšia bilancia: Hamburger SV

V 115R 66P 57
Nad 2,562
Goals scored457

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026