Menu

Hertha Bsc vs Karlsruher Sc

Olympiastadion, Berlin10. augusta 2025 o 13:30
Domáci

Hertha BSC

00
Rozhodca: Sören Storks
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Hertha BSC
Karlsruher SC
Výkop
Polčas
50′Andreas Müller
66′
R. SimicF. Schleusener
67′
A. MullerM. Beifus
L. JensenK. Eichhorn
68′
D. KownackiJ. D. Thorsteinsson
68′
76′
L. Ben FarhatD. Burnic
M. KrattenmacherS. Gronning
81′
M. DardaiN. Kolbe
90′
M. WinklerJ. Eitschberger
90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal2
7Shots off Goal11
14Total Shots19
3Blocked Shots6
8Shots insidebox13
6Shots outsidebox6
8Fouls11
5Corner Kicks10
1Offsides2
51%Ball Possession49%
0Yellow Cards1
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves4
442Total passes408
364Passes accurate325
82%Passes %80%
1.55expected_goals1.71
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Hertha BSC je 6.93, v porovnaní s 6.82 u Karlsruher SC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Hertha BSC je T. Ernst (7.28), u Karlsruher SC je to M. Wanitzek (7.43).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Hertha BSC prispeli v tejto sezóne 25 gólmi a 24 asistenciami, na čele s F. Reese (10G). U Karlsruher SC je to 31 gólov a 21 asistencií s lídrom M. Wanitzek (15G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Hertha BSC nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.93, zatiaľ čo Karlsruher SC má 5 obrancov s priemerom 6.73. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Hertha BSC nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.84, oproti 3 u Karlsruher SC s hodnotením 7.00. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Hertha BSC nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.92, v porovnaní s 2 u Karlsruher SC s priemerom 6.67. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u Hertha BSC a 77% u Karlsruher SC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Hertha BSC nazbierali v tejto sezóne 42 žltých kariet, v porovnaní s 48 u Karlsruher SC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Hertha BSC je 25.5 (najmladší: M. Krattenmacher (20), najstarší: T. Leistner (35)), zatiaľ čo Karlsruher SC má priemer 26.5 (najmladší: L. Ben Farhat (19), najstarší: S. Jung (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Hertha BSC majú priemerne 25 ligových štartov, oproti 25 u Karlsruher SC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Hertha BSC3-4-2-15-3-2Karlsruher SC
GKDEFMIDFWD
1Ernst44Gechter37Leistner31Dardai42Zeefuik10Cuisance5Jensen22Winkler9Kownacki14Kratten.11Reese1Bernat2Jung22Kobald28Franke6Rapp20Herold25Egloff16Muller10Wanitzek19Farhat9Simic

Náhradníci

Tréner: Stefan Leitl

Náhradníci

Tréner: Christian Eichner

Hertha BSCSila pozíciíKarlsruher SC
6.93
Ø Hodnotenie
6.82
7.28Brankár (1 v 1)7.01
0G 0A0G 0A
6.93Obranca (3 v 5)6.73
1G 0A3G 10A
6.84Záložník (4 v 3)7.00
8G 10A19G 8A
6.92Útočník (3 v 2)6.67
16G 14A9G 3A
Hertha BSC3-4-2-1
1BrankárT. Ernst7.3
44ObrancaL. Gechter6.8
37ObrancaT. Leistner7.11G
31ObrancaM. Dardai6.9
42ZáložníkD. Zeefuik6.8
10ZáložníkM. Cuisance6.82G4A
5ZáložníkL. Jensen6.7
22ZáložníkM. Winkler7.06G6A
9ÚtočníkD. Kownacki6.95G2A
14ÚtočníkM. Krattenmacher6.81G
11ÚtočníkF. Reese7.110G12A
Karlsruher SC5-3-2
1BrankárC. Bernat7.0
2ObrancaS. Jung6.61G2A
22ObrancaC. Kobald6.92G2A
28ObrancaM. Franke6.7
6ObrancaN. Rapp6.8
20ObrancaD. Herold6.66A
25ZáložníkL. Egloff6.94G
16ZáložníkA. Muller6.71A
10ZáložníkM. Wanitzek7.415G7A
19ÚtočníkL. Ben Farhat6.86G2A
9ÚtočníkR. Simic6.53G1A

Prehľad zápasu

Hertha BSC a Karlsruher SC remizovali 0:0. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2025. Bolo udelených 1 žltých kariet. Hertha BSC mal 51% držanie lopty, Karlsruher SC mal 49%. Hertha BSC mal 14 striel (4 na bránu), Karlsruher SC mal 19 (2 na bránu). Očakávané góly: Hertha BSC 1.55 — Karlsruher SC 1.71. Hertha BSC urobil 5 striedaní, Karlsruher SC urobil 3.

Rivalita od 2023

Hertha BSC vs Karlsruher SC vzájomné výsledky

5 stretnutí
Hertha BSC
2
výhier
Remízy
2
Karlsruher SC
1
výhier
Góly spolu
21 · 4.2/zápas
Obaja skórovali
5/5 · 100%
Nad 2,5
5/5 · 100%

Aktuálna forma

Hertha BSC

LLDLWW

Karlsruher SC

WLLWLW

Predpoveď zápasu

Hertha BSC

35%

Výhra domácich

 

35%

Remíza

Karlsruher SC

30%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Double chance : Hertha BSC or draw and +1.5 goals

0%Forma100%
25%Útok75%
50%Obrana50%
64%Vzájomné zápasy36%

Zranenia a stopky

Hertha BSC

  • OtáznyJohn Anthony Brooks
  • OtáznyMarius Gersbeck
  • OtáznyPaul Seguin
  • OtáznyLuca Schuler
  • OtáznyPascal Klemens
  • OtáznyTim Goller

Karlsruher SC

  • OtáznyNoah Rupp
  • OtáznyE. Sihlaroğlu

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Hertha BSC2výhry
3remízy6 stretnutí
Karlsruher SC1výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3.5

Priemerný počet gólov na zápas

83%

Zápasy s 3+ gólmi

83%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (33%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (53%) — kurzy môžu podceňovať Karlsruher SC.

Trhové zhrnutie

Marža: 5.7%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 55.7%Remíza 26.1%Hostia 23.9%

Rozpätie kurzov

1X2
Min1.793.804.10
Max1.803.864.27
Nad 2,5: 59.9%Pod 2,5: 46.5%
Trhový favorit:Hertha BSC · Mierny favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh53.1%24.6%22.3%
Verejný trh52.3%24.8%23.0%

Hertha BSC vs Karlsruher SC — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Remíza
Výsledok vs. Trh: Hertha BSC (56%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Hertha BSCPolčas:00Karlsruher SC
15Strely19
4Strely na bránu2

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
24/01/26Karlsruher SC2–2Hertha BSC3.50/3.60/2.00
10/08/25Hertha BSC0–0Karlsruher SC1.79/3.83/4.18
29/03/25Hertha BSC3–1Karlsruher SC1.77/3.98/4.21
26/10/24Karlsruher SC1–3Hertha BSC2.05/3.96/3.12
21/04/24Karlsruher SC3–2Hertha BSC1.92/3.88/3.58
11/11/23Hertha BSC2–2Karlsruher SC1.92/4.00/3.47

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Hertha BSC

V 132R 87P 89
Nad 2,550
Goals scored479

Vonkajšia bilancia: Karlsruher SC

V 259R 213P 274
Nad 2,554
Goals scored1036

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026