Menu

Preu En Munster vs Sc Paderborn 07

LVM-Preußenstadion, Munster8. augusta 2025 o 18:30
Rozhodca: Patrick Schwengers
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Preußen Münster
SC Paderborn 07
Výkop
22′
L. Engelns

asistencia: L. Curda

Polčas
M. MeyerhoferM. Benger
46′
C. MakridisL. Bolay
46′
J. ter Horst

asistencia: R. Preissinger

61′
J. MeesO. Batista Meier
63′
65′
N. BatznerM. Baur
65′
L. CopadoS. Tigges
R. PreissingerY. Bouchama
78′
L. LokotschJ. Heuer
78′
78′
L. CurdaF. Gotze
78′
S. CastanedaM. Hansen
86′
L. EngelnsA. Grimaldi
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal8
3Shots off Goal3
7Total Shots16
1Blocked Shots5
4Shots insidebox13
3Shots outsidebox3
10Fouls17
5Corner Kicks5
1Offsides2
56%Ball Possession44%
0Yellow Cards0
0Red Cards0
7Goalkeeper Saves2
527Total passes396
450Passes accurate329
85%Passes %83%
0.34expected_goals2.71
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Preußen Münster je 6.68, v porovnaní s 7.00 u SC Paderborn 07. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Preußen Münster je J. Schenk (6.92), u SC Paderborn 07 je to M. Hoffmeier (7.55).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Preußen Münster prispeli v tejto sezóne 15 gólmi a 13 asistenciami, na čele s E. Amenyido (6G). U SC Paderborn 07 je to 31 gólov a 19 asistencií s lídrom F. Bilbija (14G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Preußen Münster nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.63, zatiaľ čo SC Paderborn 07 má 3 obrancov s priemerom 7.14. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Preußen Münster nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.65, oproti 4 u SC Paderborn 07 s hodnotením 7.01. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Preußen Münster nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.70, v porovnaní s 3 u SC Paderborn 07 s priemerom 6.78. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u Preußen Münster a 79% u SC Paderborn 07. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Preußen Münster nazbierali v tejto sezóne 44 žltých kariet, v porovnaní s 33 u SC Paderborn 07. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Preußen Münster je 27.9 (najmladší: J. Schenk (22), najstarší: S. Scherder (32)), zatiaľ čo SC Paderborn 07 má priemer 23.5 (najmladší: L. Engelns (18), najstarší: R. Obermair (29)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Preußen Münster majú priemerne 22 ligových štartov, oproti 23 u SC Paderborn 07. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Preußen Münster3-4-1-23-4-2-1SC Paderborn 07
GKDEFMIDFWD
1Schenk27Horst3Jaeckel15Scherder28Meyerho.21Preissi.20Hendrix14Makridis8Mees30Amenyido13Lokotsch41Seimen33Hoffmei.25Scheller4Brackel.17Curda6Engelns5Castane.23Obermair28Copado9Batzner7Bilbija

Náhradníci

Tréner: Alexander Ende

Náhradníci

Tréner: Ralf Kettemann

Preußen MünsterSila pozíciíSC Paderborn 07
6.68
Ø Hodnotenie
7.00
6.92Brankár (1 v 1)7.20
0G 0A0G 0A
6.63Obranca (3 v 3)7.14
2G 5A5G 2A
6.65Záložník (4 v 4)7.01
4G 5A10G 14A
6.70Útočník (3 v 3)6.78
9G 3A16G 3A
Preußen Münster3-4-1-2
1BrankárJ. Schenk6.9
27ObrancaJ. ter Horst6.51G3A
3ObrancaP. Jaeckel6.72A
15ObrancaS. Scherder6.71G
28ZáložníkM. Meyerhofer6.5
21ZáložníkR. Preissinger6.72A
20ZáložníkJ. Hendrix6.84G2A
14ZáložníkC. Makridis6.61A
8ÚtočníkJ. Mees6.72G1A
30ÚtočníkE. Amenyido6.86G
13ÚtočníkL. Lokotsch6.61G2A
SC Paderborn 073-4-2-1
41BrankárD. Seimen7.2
33ObrancaM. Hoffmeier7.51G
25ObrancaT. Scheller6.82G
4ObrancaC. Brackelmann7.02G2A
17ZáložníkL. Curda7.27G7A
6ZáložníkL. Engelns6.71G
5ZáložníkS. Castaneda6.9
23ZáložníkR. Obermair7.32G7A
28ÚtočníkL. Copado6.7
9ÚtočníkN. Batzner6.62G1A
7ÚtočníkF. Bilbija7.014G2A

Prehľad zápasu

Preußen Münster a SC Paderborn 07 remizovali 1:1. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2025. Góly strelili: L. Engelns 22′, J. ter Horst 61′. Preußen Münster mal 56% držanie lopty, SC Paderborn 07 mal 44%. Preußen Münster mal 7 striel (3 na bránu), SC Paderborn 07 mal 16 (8 na bránu). Očakávané góly: Preußen Münster 0.34 — SC Paderborn 07 2.71. Preußen Münster urobil 5 striedaní, SC Paderborn 07 urobil 5.

Rivalita od 2016

Preußen Münster vs SC Paderborn 07 vzájomné výsledky

8 stretnutí
Preußen Münster
0
výhier
Remízy
2
SC Paderborn 07
6
výhier
Góly spolu
25 · 3.1/zápas
Obaja skórovali
5/8 · 63%
Nad 2,5
4/8 · 50%

Aktuálna forma

Preußen Münster

DLLDDL

SC Paderborn 07

LLDWWW

Predpoveď zápasu

Preußen Münster

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

SC Paderborn 07

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Double chance : draw or SC Paderborn 07 and +1.5 goals

0%Forma100%
50%Útok50%
25%Obrana75%
25%Vzájomné zápasy75%

Zranenia a stopky

Preußen Münster

  • OtáznyMarc Lorenz
  • OtáznyMikkel Kirkeskov
  • OtáznyOscar Vilhelmsson
  • OtáznyJ. Korte
  • OtáznyA. Tikvić
  • OtáznyLeon Tasov

SC Paderborn 07

  • OtáznySven Michel
  • OtáznyDavid Kinsombi

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Preußen Münster0výhry
2remízy4 stretnutí
SC Paderborn 072výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3.3

Priemerný počet gólov na zápas

50%

Zápasy s 3+ gólmi

75%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (0%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (29%) — kurzy môžu podceňovať SC Paderborn 07.

Trhové zhrnutie

Marža: 5.4%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 30.2%Remíza 31.4%Hostia 43.8%

Rozpätie kurzov

1X2
Min3.303.162.25
Max3.333.202.32
Nad 2,5: 54.1%Pod 2,5: 51.3%
Trhový favorit:SC Paderborn 07 · Slabý favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh28.7%30.2%41.1%
Verejný trh28.6%29.5%41.9%

Preußen Münster vs SC Paderborn 07 — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Remíza
Výsledok vs. Trh: SC Paderborn 07 (44%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Preußen MünsterPolčas:01SC Paderborn 07
7Strely16
3Strely na bránu8

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
25/01/26SC Paderborn 072–1Preußen Münster1.70/3.60/5.00
08/08/25Preußen Münster1–1SC Paderborn 073.31/3.18/2.29
14/02/25SC Paderborn 072–0Preußen Münster1.63/3.91/5.22
13/09/24Preußen Münster3–3SC Paderborn 073.23/3.91/2.03

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Preußen Münster

V 14R 23P 29
Nad 2,553
Goals scored77

Vonkajšia bilancia: SC Paderborn 07

V 210R 147P 185
Nad 2,555
Goals scored797

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026