Menu

Fc Schalke 04 vs Vfl Bochum

Veltins Arena, Gelsenkirchen23. augusta 2025 o 20:30
21
Rozhodca: Frank Willenborg
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

FC Schalke 04
VfL Bochum
Výkop
VAR
23′Penalty confirmed
34′
P. StrompfM. Pannewig
Polčas
59′Philipp Hofmann
65′
G. Holtmann
70′
G. HoltmannC. Kleine-Bekel
R. SchallenbergJ. Bachmann
71′
C. Antwi-AdjeiB. Lasme
71′
A. GantenbeinF. Porath
71′
71′
P. HofmannI. Sissoko
H. Kurucay

asistencia: F. Porath

76′
78′Felix Passlack
B. Lasme

asistencia: S. El-Faouzi

79′
80′Matúš Bero
85′
F. PasslackM. Clairicia
85′
K. WatjenF. Onyeka
V. BeckerF. Sanchez
86′
M. SyllaE. Hojlund
90+1′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

8Shots on Goal3
4Shots off Goal5
15Total Shots14
3Blocked Shots6
9Shots insidebox10
6Shots outsidebox4
6Fouls6
8Corner Kicks9
2Offsides7
52%Ball Possession48%
0Yellow Cards3
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves5
354Total passes327
264Passes accurate227
75%Passes %69%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Schalke 04 je 6.94, v porovnaní s 6.95 u VfL Bochum. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Schalke 04 je V. Becker (7.15), u VfL Bochum je to T. Horn (7.44).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Schalke 04 prispeli v tejto sezóne 31 gólmi a 17 asistenciami, na čele s K. Karaman (14G). U VfL Bochum je to 22 gólov a 16 asistencií s lídrom P. Hofmann (12G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Schalke 04 nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 7.01, zatiaľ čo VfL Bochum má 3 obrancov s priemerom 6.93. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Schalke 04 nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.96, oproti 5 u VfL Bochum s hodnotením 6.78. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Schalke 04 nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.81, v porovnaní s 2 u VfL Bochum s priemerom 7.18. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 69% u FC Schalke 04 a 77% u VfL Bochum. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Schalke 04 nazbierali v tejto sezóne 44 žltých kariet, v porovnaní s 55 u VfL Bochum. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Schalke 04 je 27.2 (najmladší: V. Becker (20), najstarší: L. Karius (32)), zatiaľ čo VfL Bochum má priemer 28.8 (najmladší: C. Lenz (19), najstarší: K. Watjen (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Schalke 04 majú priemerne 25 ligových štartov, oproti 25 u VfL Bochum. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Schalke 043-4-2-13-1-4-2VfL Bochum
GKDEFMIDFWD
1Karius5Becker25Katic4Kurucay17Gantenb.6Schalle.23El-Faou.33Becker18Antwi-A.19Karaman9Sylla1Horn39Morgalla7Vogt3Strompf34Lenz15Passlack8Watjen19Bero32Wittek33Hofmann17Holtmann

Náhradníci

Tréner: Miron Muslic

Náhradníci

Tréner: Uwe Rosler

FC Schalke 04Sila pozíciíVfL Bochum
6.94
Ø Hodnotenie
6.95
7.10Brankár (1 v 1)7.44
0G 0A0G 0A
7.01Obranca (3 v 3)6.93
5G 2A1G 0A
6.96Záložník (4 v 5)6.78
4G 7A4G 8A
6.81Útočník (3 v 2)7.18
22G 8A17G 8A
FC Schalke 043-4-2-1
1BrankárL. Karius7.1
5ObrancaT. Becker7.01A
25ObrancaN. Katic7.01G1A
4ObrancaH. Kurucay7.14G
17ZáložníkA. Gantenbein6.8
6ZáložníkR. Schallenberg6.91A
23ZáložníkS. El-Faouzi7.02G5A
33ZáložníkV. Becker7.22G1A
18ÚtočníkC. Antwi-Adjei6.81G1A
19ÚtočníkK. Karaman7.014G5A
9ÚtočníkM. Sylla6.67G2A
VfL Bochum3-1-4-2
1BrankárT. Horn7.4
39ObrancaL. Morgalla6.71G
7ObrancaK. Vogt7.1
3ObrancaP. Strompf7.0
34ZáložníkC. Lenz6.92G
15ZáložníkF. Passlack6.61A
8ZáložníkK. Watjen6.72G
19ZáložníkM. Bero6.7
32ZáložníkM. Wittek7.07A
33ÚtočníkP. Hofmann7.312G6A
17ÚtočníkG. Holtmann7.15G2A

Prehľad zápasu

FC Schalke 04 zdolal VfL Bochum 2:1. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2025. Góly strelili: G. Holtmann 65′, H. Kurucay 76′, B. Lasme 79′. Bolo udelených 3 žltých kariet. FC Schalke 04 mal 52% držanie lopty, VfL Bochum mal 48%. FC Schalke 04 mal 15 striel (8 na bránu), VfL Bochum mal 14 (3 na bránu). FC Schalke 04 urobil 5 striedaní, VfL Bochum urobil 5. VAR zasiahol: Penalty confirmed (Philipp Hofmann 23′).

Rivalita od 2020

FC Schalke 04 vs VfL Bochum vzájomné výsledky

4 stretnutí
FC Schalke 04
3
výhier
Remízy
0
VfL Bochum
1
výhier
Góly spolu
11 · 2.8/zápas
Obaja skórovali
1/4 · 25%
Nad 2,5
2/4 · 50%

Aktuálna forma

FC Schalke 04

WWWWWD

VfL Bochum

DWLWLL

Predpoveď zápasu

FC Schalke 04

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

VfL Bochum

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : FC Schalke 04 or draw

50%Forma50%
40%Útok60%
67%Obrana33%
100%Vzájomné zápasy0%

Zranenia a stopky

FC Schalke 04

  • OtáznyAris Bayindir
  • OtáznyT. Kalas
  • OtáznyP. Remmert

VfL Bochum

  • OtáznyNoah Loosli
  • OtáznySamuel Bamba
  • OtáznyKjell Watjen
  • OtáznyI. Sissoko
  • OtáznyK. Miyoshi
  • OtáznyM. Kwarteng
  • OtáznyE. Mašović

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

FC Schalke 041výhry
0remízy2 stretnutí
VfL Bochum1výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.5

Priemerný počet gólov na zápas

50%

Zápasy s 3+ gólmi

50%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (100%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (40%) — kurzy môžu podceňovať FC Schalke 04.

Trhové zhrnutie

Marža: 5.3%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 41.7%Remíza 27.8%Hostia 35.8%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.403.592.75
Max2.403.602.83
Nad 2,5: 57.8%Pod 2,5: 48.1%
Trhový favorit: · Vyrovnaný zápas

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh39.7%26.6%33.7%
Verejný trh39.4%26.3%34.4%

FC Schalke 04 vs VfL Bochum — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

FC Schalke 04
Výsledok vs. Trh: FC Schalke 04 (42%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

FC Schalke 04Polčas:00VfL Bochum
15Strely14
8Strely na bránu3

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
31/01/26VfL Bochum2–0FC Schalke 042.50/3.30/2.75
23/08/25FC Schalke 042–1VfL Bochum2.40/3.59/2.79

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: FC Schalke 04

V 62R 27P 45
Nad 2,560
Goals scored226

Vonkajšia bilancia: VfL Bochum

V 245R 155P 180
Nad 2,553
Goals scored877

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026