Menu

Karlsruher Sc vs 1 Fc Magdeburg

BBBank Wildpark, Karlsruhe27. septembra 2025 o 13:00

Udalosti zápasu

Karlsruher SC
1. FC Magdeburg
Výkop
Polčas
Marcel Beifus46′
46′
T. MullerM. Geschwill
A. MullerD. Burnic
64′
64′
B. AtikD. Stalmach
F. SchleusenerS. Fukuda
70′
P. ForsterR. Simic
70′
71′Silas Gnaka
75′
S. GnakaL. Hyrylainen
75′
M. BreunigA. Onaiwu
82′Luka Hyryläinen
83′Max Geschwill
C. Kobald

asistencia: M. Wanitzek

84′
86′Rayan Ghrieb
87′
R. GhriebK. Diawara
L. EgloffM. Kritzer
89′
Shio Fukuda 90+3′
90+3′Marcus Mathisen
90+2′Lubambo Musonda
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal6
4Shots off Goal11
16Total Shots21
6Blocked Shots4
8Shots insidebox13
8Shots outsidebox8
10Fouls13
8Corner Kicks5
0Offsides2
49%Ball Possession51%
2Yellow Cards6
0Red Cards0
6Goalkeeper Saves5
388Total passes423
300Passes accurate337
77%Passes %80%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Karlsruher SC je 6.82, v porovnaní s 6.93 u 1. FC Magdeburg. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Karlsruher SC je M. Wanitzek (7.43), u 1. FC Magdeburg je to B. Atik (7.32).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Karlsruher SC prispeli v tejto sezóne 34 gólmi a 23 asistenciami, na čele s M. Wanitzek (15G). U 1. FC Magdeburg je to 21 gólov a 20 asistencií s lídrom B. Atik (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Karlsruher SC nasadzuje 5 obrancov s priemerným hodnotením 6.73, zatiaľ čo 1. FC Magdeburg má 3 obrancov s priemerom 6.94. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Karlsruher SC nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 7.00, oproti 4 u 1. FC Magdeburg s hodnotením 6.84. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Karlsruher SC nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.68, v porovnaní s 3 u 1. FC Magdeburg s priemerom 6.97. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 78% u Karlsruher SC a 82% u 1. FC Magdeburg. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Karlsruher SC nazbierali v tejto sezóne 49 žltých kariet, v porovnaní s 45 u 1. FC Magdeburg. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Karlsruher SC je 26.3 (najmladší: R. Pinto Pedrosa (18), najstarší: F. Schleusener (34)), zatiaľ čo 1. FC Magdeburg má priemer 27.3 (najmladší: L. Ulrich (20), najstarší: T. Muller (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Karlsruher SC majú priemerne 25 ligových štartov, oproti 27 u 1. FC Magdeburg. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Karlsruher SC5-3-23-3-1-31. FC Magdeburg
GKDEFMIDFWD
1Bernat36Pedrosa22Kobald6Rapp4Beifus20Herold25Egloff16Muller10Wanitzek11Forster24Schleus.1Reimann24Hugonet16Mathisen5Muller19Musonda25Gnaka17Nollenb.8Ulrich29Ghrieb9Breunig23Atik

Náhradníci

Tréner: Christian Eichner

Náhradníci

Tréner: Markus Fiedler

Karlsruher SCSila pozícií1. FC Magdeburg
6.82
Ø Hodnotenie
6.93
7.01Brankár (1 v 1)7.16
0G 0A0G 0A
6.73Obranca (5 v 3)6.94
5G 9A1G 2A
7.00Záložník (3 v 4)6.84
19G 8A8G 5A
6.68Útočník (2 v 3)6.97
10G 6A12G 13A
Karlsruher SC5-3-2
1BrankárC. Bernat7.0
36ObrancaR. Pinto Pedrosa6.71G1A
22ObrancaC. Kobald6.92G2A
6ObrancaN. Rapp6.8
4ObrancaM. Beifus6.72G
20ObrancaD. Herold6.66A
25ZáložníkL. Egloff6.94G
16ZáložníkA. Muller6.71A
10ZáložníkM. Wanitzek7.415G7A
11ÚtočníkP. Forster6.62A
24ÚtočníkF. Schleusener6.810G4A
1. FC Magdeburg3-3-1-3
1BrankárD. Reimann7.2
24ObrancaJ. Hugonet6.91G1A
16ObrancaM. Mathisen7.11A
5ObrancaT. Muller6.8
19ZáložníkL. Musonda6.72G
25ZáložníkS. Gnaka6.8
17ZáložníkA. Nollenberger6.93G2A
8ZáložníkL. Ulrich6.93G3A
29ÚtočníkR. Ghrieb7.04G2A
9ÚtočníkM. Breunig6.63G
23ÚtočníkB. Atik7.35G11A

Prehľad zápasu

Karlsruher SC zdolal 1. FC Magdeburg 1:0. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2025. Góly strelili: C. Kobald 84′. Bolo udelených 8 žltých kariet. Karlsruher SC mal 49% držanie lopty, 1. FC Magdeburg mal 51%. Karlsruher SC mal 16 striel (6 na bránu), 1. FC Magdeburg mal 21 (6 na bránu). Karlsruher SC urobil 4 striedaní, 1. FC Magdeburg urobil 5.

Rivalita od 2017

Karlsruher SC vs 1. FC Magdeburg vzájomné výsledky

9 stretnutí
Karlsruher SC
4
výhier
Remízy
3
1. FC Magdeburg
2
výhier
Góly spolu
31 · 3.4/zápas
Obaja skórovali
6/9 · 67%
Nad 2,5
5/9 · 56%

Aktuálna forma

Karlsruher SC

WLLWLW

1. FC Magdeburg

WLWLWW

Predpoveď zápasu

Karlsruher SC

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

1. FC Magdeburg

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Karlsruher SC or draw

73%Forma27%
36%Útok64%
76%Obrana24%
75%Vzájomné zápasy25%

Zranenia a stopky

Karlsruher SC

  • OtáznyE. Sihlaroğlu

1. FC Magdeburg

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Karlsruher SC4výhry
3remízy8 stretnutí
1. FC Magdeburg1výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3.6

Priemerný počet gólov na zápas

63%

Zápasy s 3+ gólmi

75%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (75%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (45%) — kurzy môžu podceňovať Karlsruher SC.

Trhové zhrnutie

Marža: 5.2%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 46.5%Remíza 27.0%Hostia 31.6%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.153.603.10
Max2.153.803.23
Nad 2,5: 65.4%Pod 2,5: 41.7%
Trhový favorit:Karlsruher SC · Slabý favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh44.8%25.4%29.8%
Verejný trh43.7%26.1%30.3%
Δ1.2%0.7%0.4%

Karlsruher SC vs 1. FC Magdeburg — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Karlsruher SC
Výsledok vs. Trh: Karlsruher SC (47%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Karlsruher SCPolčas:001. FC Magdeburg
16Strely21
6Strely na bránu6

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
01/03/261. FC Magdeburg1–3Karlsruher SC1.70/4.20/4.10
27/09/25Karlsruher SC1–01. FC Magdeburg2.15/3.70/3.17
22/02/25Karlsruher SC3–11. FC Magdeburg2.86/3.66/2.32
22/09/241. FC Magdeburg2–2Karlsruher SC2.76/3.67/2.36
17/03/24Karlsruher SC7–01. FC Magdeburg1.89/3.87/3.73
07/10/231. FC Magdeburg1–1Karlsruher SC2.25/3.85/2.83
05/02/231. FC Magdeburg1–1Karlsruher SC2.70/3.48/2.52
24/07/22Karlsruher SC2–31. FC Magdeburg2.85/3.54/2.38

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Karlsruher SC

V 259R 213P 274
Nad 2,554
Goals scored1036

Vonkajšia bilancia: 1. FC Magdeburg

V 52R 45P 71
Nad 2,557
Goals scored242

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026