Menu

Eintracht Braunschweig vs Sc Paderborn 07

Eintracht-Stadion, Braunschweig3. októbra 2025 o 18:30
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Eintracht Braunschweig
SC Paderborn 07
Výkop
1′
F. Bilbija

asistencia: S. Klaas

Florian Flick43′
Polčas
F. Di Michele SanchezL. Bell Bell
46′
M. MarieL. Breunig
46′
50′Steffen Tigges
VAR
54′Goal cancelled
R. HeusserL. Tempelmann
58′
68′
S. KlaasL. Engelns
68′
F. BilbijaN. Batzner
C. ContehS. Sane
75′
77′
R. MullerJ. Sticker
77′
S. TiggesS. Marino
L. Szabo
81′
L. Szabo

asistencia: M. Aydin

86′
88′
S. Marino

asistencia: M. Baur

Johan Arath Gomez90+4′
Levente Szabó90+2′
90+3′Tjark Lasse Scheller
90′
C. BrackelmannS. Michel
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal3
5Shots off Goal4
7Total Shots16
0Blocked Shots9
4Shots insidebox9
3Shots outsidebox7
16Fouls14
4Corner Kicks4
1Offsides3
47%Ball Possession53%
3Yellow Cards2
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves3
455Total passes507
367Passes accurate419
81%Passes %83%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Eintracht Braunschweig je 6.81, v porovnaní s 6.94 u SC Paderborn 07. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Eintracht Braunschweig je S. Kohler (7.14), u SC Paderborn 07 je to L. Curda (7.24).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Eintracht Braunschweig prispeli v tejto sezóne 22 gólmi a 20 asistenciami, na čele s M. Aydin (5G). U SC Paderborn 07 je to 39 gólov a 23 asistencií s lídrom F. Bilbija (14G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Eintracht Braunschweig nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.89, zatiaľ čo SC Paderborn 07 má 3 obrancov s priemerom 6.90. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Eintracht Braunschweig nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.85, oproti 4 u SC Paderborn 07 s hodnotením 6.99. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Eintracht Braunschweig nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.65, v porovnaní s 3 u SC Paderborn 07 s priemerom 6.84. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 75% u Eintracht Braunschweig a 78% u SC Paderborn 07. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Eintracht Braunschweig nazbierali v tejto sezóne 53 žltých kariet, v porovnaní s 38 u SC Paderborn 07. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Eintracht Braunschweig je 24.6 (najmladší: M. Marie (21), najstarší: S. Kohler (29)), zatiaľ čo SC Paderborn 07 má priemer 23.2 (najmladší: D. Seimen (20), najstarší: S. Klaas (27)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Eintracht Braunschweig majú priemerne 27 ligových štartov, oproti 27 u SC Paderborn 07. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Eintracht Braunschweig3-4-33-4-2-1SC Paderborn 07
GKDEFMIDFWD
1Hoffmann21Ehlers27Kohler6Flick8Aydin15Marie30Heusser22Sanchez44Gomez9Yardimci32Conteh41Seimen22Hansen25Scheller4Brackel.17Curda14Baur5Castane.2Muller7Bilbija26Klaas27Tigges

Náhradníci

Tréner: Heiner Backhaus

Náhradníci

Tréner: Ralf Kettemann

Eintracht BraunschweigSila pozíciíSC Paderborn 07
6.81
Ø Hodnotenie
6.94
6.92Brankár (1 v 1)7.20
0G 0A0G 0A
6.89Obranca (3 v 3)6.90
2G 5A4G 2A
6.85Záložník (4 v 4)6.99
10G 7A11G 14A
6.65Útočník (3 v 3)6.84
10G 8A24G 7A
Eintracht Braunschweig3-4-3
1BrankárR. Hoffmann6.9
21ObrancaK. Ehlers6.92G2A
27ObrancaS. Kohler7.11A
6ObrancaF. Flick6.72A
8ZáložníkM. Aydin7.05G3A
15ZáložníkM. Marie7.03G1A
30ZáložníkR. Heusser6.82G2A
22ZáložníkF. Di Michele Sanchez6.61A
44ÚtočníkJ. Gomez6.61G4A
9ÚtočníkE. Yardimci6.35G1A
32ÚtočníkC. Conteh7.04G3A
SC Paderborn 073-4-2-1
41BrankárD. Seimen7.2
22ObrancaM. Hansen6.8
25ObrancaT. Scheller6.82G
4ObrancaC. Brackelmann7.02G2A
17ZáložníkL. Curda7.27G7A
14ZáložníkM. Baur7.04G5A
5ZáložníkS. Castaneda6.9
2ZáložníkR. Muller6.82A
7ÚtočníkF. Bilbija7.014G2A
26ÚtočníkS. Klaas6.74G3A
27ÚtočníkS. Tigges6.86G2A

Prehľad zápasu

SC Paderborn 07 zdolal Eintracht Braunschweig 2:1. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2025. Góly strelili: F. Bilbija 1′, L. Szabo 86′, S. Marino 88′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Eintracht Braunschweig mal 47% držanie lopty, SC Paderborn 07 mal 53%. Eintracht Braunschweig mal 7 striel (2 na bránu), SC Paderborn 07 mal 16 (3 na bránu). Eintracht Braunschweig urobil 5 striedaní, SC Paderborn 07 urobil 5. VAR zasiahol: Goal cancelled (Santiago Castaneda 54′).

Rivalita od 2011

Eintracht Braunschweig vs SC Paderborn 07 vzájomné výsledky

16 stretnutí
Eintracht Braunschweig
5
výhier
Remízy
6
SC Paderborn 07
5
výhier
Góly spolu
39 · 2.4/zápas
Obaja skórovali
10/16 · 63%
Nad 2,5
9/16 · 56%

Aktuálna forma

Eintracht Braunschweig

LWDLDL

SC Paderborn 07

LLDWWW

Predpoveď zápasu

Eintracht Braunschweig

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

SC Paderborn 07

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or SC Paderborn 07

9%Forma91%
40%Útok60%
14%Obrana86%
50%Vzájomné zápasy50%

Zranenia a stopky

Eintracht Braunschweig

  • OtáznyS. Raebiger

SC Paderborn 07

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Eintracht Braunschweig2výhry
5remízy10 stretnutí
SC Paderborn 073výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.7

Priemerný počet gólov na zápas

60%

Zápasy s 3+ gólmi

70%

Oba tímy skórovali

Trhové zhrnutie

Marža: 6.1%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 25.0%Remíza 27.0%Hostia 54.1%

Rozpätie kurzov

1X2
Min4.003.701.85
Max4.003.701.85
Nad 2,5: 57.1%Pod 2,5: 48.8%
Trhový favorit:SC Paderborn 07 · Mierny favorit

Výsledok vs. Trh

SC Paderborn 07
Výsledok vs. Trh: SC Paderborn 07 (54%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Eintracht BraunschweigPolčas:01SC Paderborn 07
7Strely16
2Strely na bránu3

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
07/03/26SC Paderborn 071–1Eintracht Braunschweig1.48/4.50/6.00
03/10/25Eintracht Braunschweig1–2SC Paderborn 074.00/3.70/1.85
04/04/25Eintracht Braunschweig3–2SC Paderborn 074.38/3.84/1.79
03/11/24SC Paderborn 070–0Eintracht Braunschweig1.67/4.13/4.55
15/03/24SC Paderborn 071–2Eintracht Braunschweig1.86/3.75/3.97
08/10/23Eintracht Braunschweig1–3SC Paderborn 073.04/3.75/2.17
28/04/23SC Paderborn 075–1Eintracht Braunschweig1.72/4.02/4.53
22/10/22Eintracht Braunschweig0–0SC Paderborn 073.76/3.77/1.91
16/04/21Eintracht Braunschweig0–0SC Paderborn 073.29/3.35/2.21
16/12/20SC Paderborn 072–2Eintracht Braunschweig1.61/4.01/5.51

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Eintracht Braunschweig

V 152R 131P 191
Nad 2,546
Goals scored535

Vonkajšia bilancia: SC Paderborn 07

V 210R 147P 185
Nad 2,555
Goals scored797

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026