Menu

Spvgg Greuther Furth vs Hannover 96

Sportpark Ronhof Thomas Sommer, Fürth5. októbra 2025 o 13:30
Rozhodca: Mario Hildenbrand
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

SpVgg Greuther Fürth
Hannover 96
Výkop
6′
B. Kallman

asistencia: M. Neubauer

N. Futkeu

asistencia: F. Klaus

24′
39′Boris Tomiak
Reno Münz45+1′
Polčas
46′
B. TomiakW. Kokolo
46′
H. ChakrounM. Bundu
Jomaine Consbruch56′
61′
H. Matsuda

asistencia: M. Bundu

69′
H. MatsudaJ. Sterner
69′
N. Aseko-NkiliW. Taibi
J. DehmD. Abrangao
73′
M. DietzJ. Green
73′
J. ConsbruchF. Higl
73′
D. Abrangao
82′
B. HrgotaD. Srbeny
88′
89′
E. LeopoldF. Roggow
N. FutkeuO. Sillah
90+2′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal6
4Shots off Goal4
12Total Shots10
3Blocked Shots0
7Shots insidebox9
5Shots outsidebox1
9Fouls14
3Corner Kicks6
2Offsides1
42%Ball Possession58%
2Yellow Cards1
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves3
377Total passes513
298Passes accurate429
79%Passes %84%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy SpVgg Greuther Fürth je 6.74, v porovnaní s 6.93 u Hannover 96. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč SpVgg Greuther Fürth je F. Klaus (7.08), u Hannover 96 je to E. Leopold (7.35).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky SpVgg Greuther Fürth prispeli v tejto sezóne 33 gólmi a 23 asistenciami, na čele s N. Futkeu (17G). U Hannover 96 je to 32 gólov a 19 asistencií s lídrom B. Kallman (14G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

SpVgg Greuther Fürth nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.66, zatiaľ čo Hannover 96 má 3 obrancov s priemerom 6.89. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

SpVgg Greuther Fürth nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.73, oproti 4 u Hannover 96 s hodnotením 6.96. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

SpVgg Greuther Fürth nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 7.01, v porovnaní s 3 u Hannover 96 s priemerom 6.88. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u SpVgg Greuther Fürth a 82% u Hannover 96. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu SpVgg Greuther Fürth nazbierali v tejto sezóne 45 žltých kariet, v porovnaní s 36 u Hannover 96. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky SpVgg Greuther Fürth je 25.8 (najmladší: L. Reich (19), najstarší: F. Klaus (33)), zatiaľ čo Hannover 96 má priemer 24.4 (najmladší: N. Aseko-Nkili (20), najstarší: M. Neubauer (29)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu SpVgg Greuther Fürth majú priemerne 23 ligových štartov, oproti 25 u Hannover 96. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

SpVgg Greuther Fürth4-4-1-13-4-3Hannover 96
GKDEFMIDFWD
26Boevink2Reich4Ziereis5Munz23Dehm30Klaus33Dietz24John14Consbru.10Hrgota9Futkeu1Noll5Ghita3Tomiak4Blank27Matsuda8Leopold15Aseko-N.33Neubauer14Chakroun9Kallman10Rochelt

Náhradníci

Tréner: Thomas Kleine

Náhradníci

Tréner: Christian Titz

SpVgg Greuther FürthSila pozíciíHannover 96
6.74
Ø Hodnotenie
6.93
6.59Brankár (1 v 1)7.13
0G 0A0G 1A
6.66Obranca (4 v 3)6.89
3G 3A5G 1A
6.73Záložník (4 v 4)6.96
9G 6A11G 14A
7.01Útočník (2 v 3)6.88
21G 14A16G 3A
SpVgg Greuther Fürth4-4-1-1
26BrankárP. Boevink6.6
2ObrancaL. Reich6.61G
4ObrancaP. Ziereis6.71A
5ObrancaR. Munz6.71A
23ObrancaJ. Dehm6.72G1A
30ZáložníkF. Klaus7.17G6A
33ZáložníkM. Dietz6.6
24ZáložníkM. John6.82G
14ZáložníkJ. Consbruch6.5
10ÚtočníkB. Hrgota7.04G9A
9ÚtočníkN. Futkeu7.017G5A
Hannover 963-4-3
1BrankárN. Noll7.11A
5ObrancaV. Ghita6.92G1A
3ObrancaB. Tomiak7.13G
4ObrancaH. Blank6.7
27ZáložníkH. Matsuda6.73G1A
8ZáložníkE. Leopold7.33G4A
15ZáložníkN. Aseko-Nkili6.83G5A
33ZáložníkM. Neubauer6.92G4A
14ÚtočníkH. Chakroun7.02G1A
9ÚtočníkB. Kallman6.814G1A
10ÚtočníkJ. Rochelt6.81A

Prehľad zápasu

SpVgg Greuther Fürth a Hannover 96 remizovali 2:2. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2025. Góly strelili: B. Kallman 6′, N. Futkeu 24′, H. Matsuda 61′, D. Abrangao 82′. Bolo udelených 3 žltých kariet. SpVgg Greuther Fürth mal 42% držanie lopty, Hannover 96 mal 58%. SpVgg Greuther Fürth mal 12 striel (5 na bránu), Hannover 96 mal 10 (6 na bránu). SpVgg Greuther Fürth urobil 5 striedaní, Hannover 96 urobil 5.

Rivalita od 2012

SpVgg Greuther Fürth vs Hannover 96 vzájomné výsledky

15 stretnutí
SpVgg Greuther Fürth
4
výhier
Remízy
4
Hannover 96
7
výhier
Góly spolu
49 · 3.3/zápas
Obaja skórovali
13/15 · 87%
Nad 2,5
10/15 · 67%

Aktuálna forma

SpVgg Greuther Fürth

DLWDLL

Hannover 96

DWDWDW

Predpoveď zápasu

SpVgg Greuther Fürth

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Hannover 96

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Double chance : draw or Hannover 96 and +1.5 goals

38%Forma63%
44%Útok56%
42%Obrana58%
38%Vzájomné zápasy62%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

SpVgg Greuther Fürth3výhry
4remízy10 stretnutí
Hannover 963výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3.1

Priemerný počet gólov na zápas

70%

Zápasy s 3+ gólmi

90%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (40%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (27%) — kurzy môžu podceňovať SpVgg Greuther Fürth.

Trhové zhrnutie

Marža: 5.5%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 28.7%Remíza 26.1%Hostia 50.8%

Rozpätie kurzov

1X2
Min3.483.801.95
Max3.503.861.99
Nad 2,5: 63.7%Pod 2,5: 42.6%
Trhový favorit:Hannover 96 · Slabý favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh27.4%24.7%47.9%
Verejný trh26.9%24.8%48.3%

SpVgg Greuther Fürth vs Hannover 96 — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Remíza
Výsledok vs. Trh: Hannover 96 (51%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

SpVgg Greuther FürthPolčas:11Hannover 96
12Strely10
5Strely na bránu6

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
08/03/26Hannover 961–2SpVgg Greuther Fürth1.40/4.75/7.00
05/10/25SpVgg Greuther Fürth2–2Hannover 963.49/3.83/1.97
11/05/25Hannover 961–1SpVgg Greuther Fürth2.01/3.95/3.27
15/12/24SpVgg Greuther Fürth1–0Hannover 962.88/3.52/2.32
16/02/24Hannover 962–1SpVgg Greuther Fürth2.14/3.52/3.27
03/09/23SpVgg Greuther Fürth1–3Hannover 961.97/3.84/3.36
05/03/23SpVgg Greuther Fürth1–1Hannover 961.92/3.65/3.85
28/08/22Hannover 962–1SpVgg Greuther Fürth2.21/3.48/3.20
27/02/21Hannover 962–2SpVgg Greuther Fürth2.40/3.53/2.86
01/11/20SpVgg Greuther Fürth4–1Hannover 963.13/3.46/2.25

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: SpVgg Greuther Fürth

V 360R 264P 292
Nad 2,551
Goals scored1337

Vonkajšia bilancia: Hannover 96

V 203R 144P 165
Nad 2,555
Goals scored791

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026