Menu

Sv Darmstadt 98 vs 1 Fc Magdeburg

Merck-Stadion am Bollenfalltor, Darmstadt19. októbra 2025 o 13:30
Rozhodca: Marc Philip Eckermann
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

SV Darmstadt 98
1. FC Magdeburg
Výkop
20′Falko Michel
Polčas
65′
L. UlrichR. Ghrieb
M. RichterM. Papela
73′
74′
F. MichelC. Krempicki
74′
A. HolmstromM. Breunig
K. CorredorM. Bader
85′
I. LidbergB. Bialek
85′
90+2′
A. NollenbergerS. Loric
90+2′
P. HercherN. Pesch
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal2
4Shots off Goal7
11Total Shots13
1Blocked Shots4
7Shots insidebox6
4Shots outsidebox7
15Fouls16
1Corner Kicks5
1Offsides3
37%Ball Possession63%
2Yellow Cards1
1Red Cards0
2Goalkeeper Saves6
315Total passes525
242Passes accurate463
77%Passes %88%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy SV Darmstadt 98 je 6.97, v porovnaní s 6.88 u 1. FC Magdeburg. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč SV Darmstadt 98 je A. Vukotic (7.30), u 1. FC Magdeburg je to B. Atik (7.32).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky SV Darmstadt 98 prispeli v tejto sezóne 47 gólmi a 33 asistenciami, na čele s I. Lidberg (16G). U 1. FC Magdeburg je to 16 gólov a 18 asistencií s lídrom B. Atik (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

SV Darmstadt 98 nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 7.11, zatiaľ čo 1. FC Magdeburg má 3 obrancov s priemerom 6.94. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

SV Darmstadt 98 nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.87, oproti 4 u 1. FC Magdeburg s hodnotením 6.86. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

SV Darmstadt 98 nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.95, v porovnaní s 3 u 1. FC Magdeburg s priemerom 6.77. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u SV Darmstadt 98 a 81% u 1. FC Magdeburg. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu SV Darmstadt 98 nazbierali v tejto sezóne 40 žltých kariet, v porovnaní s 47 u 1. FC Magdeburg. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky SV Darmstadt 98 je 27.3 (najmladší: H. Akiyama (25), najstarší: M. Schuhen (32)), zatiaľ čo 1. FC Magdeburg má priemer 27.4 (najmladší: L. Ulrich (20), najstarší: T. Muller (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu SV Darmstadt 98 majú priemerne 28 ligových štartov, oproti 27 u 1. FC Magdeburg. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

SV Darmstadt 983-5-23-4-2-11. FC Magdeburg
GKDEFMIDFWD
1Schuhen6Pfeiffer20Vukotic5Maglica2Lopez23Richter16Akiyama34Corredor8Marseil.7Lidberg9Hornby1Reimann24Hugonet16Mathisen5Muller19Musonda21Michel8Ulrich17Nollenb.27Hercher23Atik11Holmstr.

Náhradníci

Tréner: Florian Kohfeldt

Náhradníci

Tréner: Markus Fiedler

SV Darmstadt 98Sila pozícií1. FC Magdeburg
6.97
Ø Hodnotenie
6.88
7.08Brankár (1 v 1)7.16
0G 1A0G 0A
7.11Obranca (3 v 3)6.94
8G 2A1G 2A
6.87Záložník (5 v 4)6.86
12G 19A8G 5A
6.95Útočník (2 v 3)6.77
27G 11A7G 11A
SV Darmstadt 983-5-2
1BrankárM. Schuhen7.11A
6ObrancaP. Pfeiffer7.01G1A
20ObrancaA. Vukotic7.31G1A
5ObrancaM. Maglica7.06G
2ZáložníkS. Lopez6.65A
23ZáložníkM. Richter7.02G9A
16ZáložníkH. Akiyama6.93G1A
34ZáložníkK. Corredor6.85G3A
8ZáložníkL. Marseiler7.02G1A
7ÚtočníkI. Lidberg7.016G3A
9ÚtočníkF. Hornby6.911G8A
1. FC Magdeburg3-4-2-1
1BrankárD. Reimann7.2
24ObrancaJ. Hugonet6.91G1A
16ObrancaM. Mathisen7.11A
5ObrancaT. Muller6.8
19ZáložníkL. Musonda6.72G
21ZáložníkF. Michel6.8
8ZáložníkL. Ulrich6.93G3A
17ZáložníkA. Nollenberger6.93G2A
27ÚtočníkP. Hercher6.4
23ÚtočníkB. Atik7.35G11A
11ÚtočníkA. Holmstrom6.62G

Prehľad zápasu

SV Darmstadt 98 a 1. FC Magdeburg remizovali 0:0. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2025. Bolo udelených 3 žltých kariet, 1 červených kariet. SV Darmstadt 98 mal 37% držanie lopty, 1. FC Magdeburg mal 63%. SV Darmstadt 98 mal 11 striel (6 na bránu), 1. FC Magdeburg mal 13 (2 na bránu). SV Darmstadt 98 urobil 3 striedaní, 1. FC Magdeburg urobil 5.

Rivalita od 2018

SV Darmstadt 98 vs 1. FC Magdeburg vzájomné výsledky

8 stretnutí
SV Darmstadt 98
5
výhier
Remízy
1
1. FC Magdeburg
2
výhier
Góly spolu
18 · 2.3/zápas
Obaja skórovali
4/8 · 50%
Nad 2,5
3/8 · 38%

Aktuálna forma

SV Darmstadt 98

LDLLLD

1. FC Magdeburg

WLWLWW

Predpoveď zápasu

SV Darmstadt 98

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

1. FC Magdeburg

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Winner : SV Darmstadt 98

100%Forma0%
69%Útok31%
74%Obrana26%
60%Vzájomné zápasy40%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

SV Darmstadt 984výhry
2remízy8 stretnutí
1. FC Magdeburg2výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.1

Priemerný počet gólov na zápas

38%

Zápasy s 3+ gólmi

50%

Oba tímy skórovali

Trhové zhrnutie

Marža: 5.3%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 55.9%Remíza 27.0%Hostia 22.3%

Rozpätie kurzov

1X2
Min1.783.604.45
Max1.803.804.50
Nad 2,5: 67.6%Pod 2,5: 38.5%
Trhový favorit:SV Darmstadt 98 · Mierny favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh53.5%25.1%21.4%
Verejný trh52.6%26.3%21.1%
Δ0.9%1.2%0.4%

SV Darmstadt 98 vs 1. FC Magdeburg — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Remíza
Výsledok vs. Trh: SV Darmstadt 98 (56%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

SV Darmstadt 98Polčas:001. FC Magdeburg
11Strely13
6Strely na bránu2

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
13/03/261. FC Magdeburg1–1SV Darmstadt 982.40/3.80/2.60
19/10/25SV Darmstadt 980–01. FC Magdeburg1.79/3.70/4.47
02/03/251. FC Magdeburg4–1SV Darmstadt 981.94/3.87/3.47
28/09/24SV Darmstadt 981–21. FC Magdeburg2.23/3.77/2.90
19/05/23SV Darmstadt 981–01. FC Magdeburg1.42/4.98/6.77
10/11/221. FC Magdeburg0–1SV Darmstadt 983.32/3.62/2.09
13/04/191. FC Magdeburg0–1SV Darmstadt 982.09/3.27/3.73
03/11/18SV Darmstadt 983–11. FC Magdeburg2.15/3.17/3.60

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: SV Darmstadt 98

V 128R 87P 89
Nad 2,555
Goals scored480

Vonkajšia bilancia: 1. FC Magdeburg

V 52R 45P 71
Nad 2,557
Goals scored242

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026