Menu

Eintracht Braunschweig vs Vfl Bochum

Eintracht-Stadion, Braunschweig9. novembra 2025 o 13:30
Rozhodca: Konrad Oldhafer
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Eintracht Braunschweig
VfL Bochum
Výkop
7′
C. Lenz

asistencia: M. Wittek

Johan Arath Gomez14′
30′Noah Loosli
Sven Köhler35′
Polčas
J. GomezM. Aydin
65′
M. MarieR. Ramsak
65′
C. ContehL. Szabo
72′
72′
K. WatjenK. Miyoshi
72′
G. HoltmannP. Hofmann
73′
F. Onyeka

asistencia: P. Hofmann

82′
F. Alfa-RuprechtF. Passlack
Mehmet Aydın84′
84′Maximilian Wittek
R. HeusserF. Kaufmann
86′
S. SaneS. Polter
86′
88′
C. LenzM. Kwarteng
90+2′Leandro Morgalla
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal4
8Shots off Goal6
23Total Shots13
9Blocked Shots3
15Shots insidebox12
8Shots outsidebox1
10Fouls10
10Corner Kicks9
3Offsides0
61%Ball Possession39%
3Yellow Cards3
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves6
456Total passes290
369Passes accurate210
81%Passes %72%
3.21expected_goals1.56
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Eintracht Braunschweig je 6.78, v porovnaní s 6.87 u VfL Bochum. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Eintracht Braunschweig je S. Kohler (7.14), u VfL Bochum je to T. Horn (7.44).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Eintracht Braunschweig prispeli v tejto sezóne 13 gólmi a 16 asistenciami, na čele s C. Conteh (4G). U VfL Bochum je to 22 gólov a 12 asistencií s lídrom F. Onyeka (8G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Eintracht Braunschweig nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.78, zatiaľ čo VfL Bochum má 4 obrancov s priemerom 6.90. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Eintracht Braunschweig nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.78, oproti 5 u VfL Bochum s hodnotením 6.78. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Eintracht Braunschweig nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.63, v porovnaní s 1 u VfL Bochum s priemerom 6.63. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 75% u Eintracht Braunschweig a 77% u VfL Bochum. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Eintracht Braunschweig nazbierali v tejto sezóne 43 žltých kariet, v porovnaní s 52 u VfL Bochum. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Eintracht Braunschweig je 25.2 (najmladší: M. Marie (21), najstarší: S. Kohler (29)), zatiaľ čo VfL Bochum má priemer 25.5 (najmladší: F. Onyeka (18), najstarší: K. Watjen (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Eintracht Braunschweig majú priemerne 24 ligových štartov, oproti 27 u VfL Bochum. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Eintracht Braunschweig4-2-3-14-2-3-1VfL Bochum
GKDEFMIDFWD
1Hoffmann44Gomez27Kohler3Nkoa22Sanchez15Marie6Flick32Conteh30Heusser19Bell24Sane1Horn39Morgalla20Loosli3Strompf32Wittek34Lenz24Pannewig29Alfa-Ru.8Watjen17Holtmann21Onyeka

Náhradníci

Tréner: Heiner Backhaus

Náhradníci

Tréner: Dieter-Klaus Hecking

Eintracht BraunschweigSila pozíciíVfL Bochum
6.78
Ø Hodnotenie
6.87
6.92Brankár (1 v 1)7.44
0G 0A0G 0A
6.78Obranca (4 v 4)6.90
2G 7A1G 8A
6.78Záložník (5 v 5)6.78
9G 9A13G 3A
6.63Útočník (1 v 1)6.63
2G 0A8G 1A
Eintracht Braunschweig4-2-3-1
1BrankárR. Hoffmann6.9
44ObrancaJ. Gomez6.61G4A
27ObrancaS. Kohler7.11A
3ObrancaP. Nkoa6.71G1A
22ObrancaF. Di Michele Sanchez6.61A
15ZáložníkM. Marie7.03G1A
6ZáložníkF. Flick6.72A
32ZáložníkC. Conteh7.04G3A
30ZáložníkR. Heusser6.82G2A
19ZáložníkL. Bell Bell6.41A
24ÚtočníkS. Sane6.62G
VfL Bochum4-2-3-1
1BrankárT. Horn7.4
39ObrancaL. Morgalla6.71G
20ObrancaN. Loosli6.91A
3ObrancaP. Strompf7.0
32ObrancaM. Wittek7.07A
34ZáložníkC. Lenz6.92G
24ZáložníkM. Pannewig6.72G
29ZáložníkF. Alfa-Ruprecht6.52G1A
8ZáložníkK. Watjen6.72G
17ZáložníkG. Holtmann7.15G2A
21ÚtočníkF. Onyeka6.68G1A

Prehľad zápasu

VfL Bochum zdolal Eintracht Braunschweig 2:0. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2025. Góly strelili: C. Lenz 7′, F. Onyeka 73′. Bolo udelených 6 žltých kariet. Eintracht Braunschweig mal 61% držanie lopty, VfL Bochum mal 39%. Eintracht Braunschweig mal 23 striel (6 na bránu), VfL Bochum mal 13 (4 na bránu). Očakávané góly: Eintracht Braunschweig 3.21 — VfL Bochum 1.56. Eintracht Braunschweig urobil 5 striedaní, VfL Bochum urobil 4.

Rivalita od 2011

Eintracht Braunschweig vs VfL Bochum vzájomné výsledky

15 stretnutí
Eintracht Braunschweig
8
výhier
Remízy
1
VfL Bochum
6
výhier
Góly spolu
41 · 2.7/zápas
Obaja skórovali
6/15 · 40%
Nad 2,5
7/15 · 47%

Aktuálna forma

Eintracht Braunschweig

LWDLDL

VfL Bochum

DWLWLL

Predpoveď zápasu

Eintracht Braunschweig

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

VfL Bochum

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or VfL Bochum

30%Forma70%
38%Útok62%
39%Obrana61%
60%Vzájomné zápasy40%

Zranenia a stopky

Eintracht Braunschweig

  • OtáznyS. Raebiger

VfL Bochum

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Eintracht Braunschweig5výhry
1remízy10 stretnutí
VfL Bochum4výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.5

Priemerný počet gólov na zápas

30%

Zápasy s 3+ gólmi

40%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (80%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (32%) — kurzy môžu podceňovať Eintracht Braunschweig.

Trhové zhrnutie

Marža: 6.7%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 34.5%Remíza 27.8%Hostia 44.4%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.903.602.25
Max2.903.602.25
Nad 2,5: 60.6%Pod 2,5: 45.5%
Trhový favorit:VfL Bochum · Slabý favorit

Výsledok vs. Trh

VfL Bochum
Výsledok vs. Trh: VfL Bochum (44%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Eintracht BraunschweigPolčas:01VfL Bochum
23Strely13
6Strely na bránu4

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
12/04/26VfL Bochum4–1Eintracht Braunschweig1.73/3.90/4.33
09/11/25Eintracht Braunschweig0–2VfL Bochum2.90/3.60/2.25
14/02/21VfL Bochum2–0Eintracht Braunschweig1.59/3.92/5.86
17/10/20Eintracht Braunschweig2–1VfL Bochum3.42/3.44/2.12
21/10/17Eintracht Braunschweig1–0VfL Bochum2.40/3.38/2.93
01/04/18VfL Bochum2–0Eintracht Braunschweig2.15/3.32/3.42
18/11/16VfL Bochum1–1Eintracht Braunschweig2.86/3.44/2.41
23/04/17Eintracht Braunschweig2–0VfL Bochum1.72/3.67/5.01
27/11/15Eintracht Braunschweig1–0VfL Bochum2.43/3.26/2.94
08/05/16VfL Bochum2–3Eintracht Braunschweig1.89/3.70/3.89

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Eintracht Braunschweig

V 152R 131P 191
Nad 2,546
Goals scored535

Vonkajšia bilancia: VfL Bochum

V 245R 155P 180
Nad 2,553
Goals scored877

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026