Menu

Hertha Bsc vs Fc Schalke 04

Olympiastadion, Berlin17. januára 2026 o 20:30
Domáci

Hertha BSC

00
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Hertha BSC
FC Schalke 04
Výkop
Jan Luca Schuler34′
M. KrattenmacherJ. Dudziak
35′
Kennet Eichhorn45+1′
Polčas
46′
M. WallentowitzA. Gantenbein
62′
A. YounesC. Gomis
Linus Gechter72′
72′Hasan Kuruçay
M. WinklerF. Reese
75′
L. SchulerD. Kownacki
75′
75′
T. BeckerM. Ayhan
83′
F. Porath
Michaël Cuisance88′
88′Soufiane El-Faouzi
K. EichhornK. Sessa
89′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal0
5Shots off Goal1
11Total Shots5
0Blocked Shots5
10Shots insidebox2
1Shots outsidebox3
10Fouls13
6Corner Kicks3
5Offsides0
61%Ball Possession39%
4Yellow Cards2
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves6
439Total passes280
344Passes accurate176
78%Passes %63%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Hertha BSC je 6.81, v porovnaní s 6.90 u FC Schalke 04. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Hertha BSC je M. Winkler (7.03), u FC Schalke 04 je to V. Becker (7.15).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Hertha BSC prispeli v tejto sezóne 18 gólmi a 13 asistenciami, na čele s L. Schuler (8G). U FC Schalke 04 je to 30 gólov a 17 asistencií s lídrom K. Karaman (14G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Hertha BSC nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.81, zatiaľ čo FC Schalke 04 má 3 obrancov s priemerom 7.01. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Hertha BSC nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.85, oproti 4 u FC Schalke 04 s hodnotením 6.87. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Hertha BSC nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.82, v porovnaní s 3 u FC Schalke 04 s priemerom 6.76. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 77% u Hertha BSC a 68% u FC Schalke 04. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Hertha BSC nazbierali v tejto sezóne 41 žltých kariet, v porovnaní s 40 u FC Schalke 04. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Hertha BSC je 24.2 (najmladší: K. Eichhorn (16), najstarší: M. Gersbeck (30)), zatiaľ čo FC Schalke 04 má priemer 26.6 (najmladší: M. Wallentowitz (17), najstarší: L. Karius (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Hertha BSC majú priemerne 23 ligových štartov, oproti 24 u FC Schalke 04. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Hertha BSC4-2-3-13-4-2-1FC Schalke 04
GKDEFMIDFWD
35Gersbeck42Zeefuik44Gechter31Dardai33Karbown.23Eichhorn30Seguin14Kratten.10Cuisance22Winkler18Schuler1Karius5Becker25Katic4Kurucay35Wallent.23El-Faou.6Schalle.33Becker19Karaman8Younes9Sylla

Náhradníci

Tréner: Stefan Leitl

Náhradníci

Tréner: Miron Muslic

Hertha BSCSila pozíciíFC Schalke 04
6.81
Ø Hodnotenie
6.90
6.60Brankár (1 v 1)7.10
0G 0A0G 0A
6.81Obranca (4 v 3)7.01
0G 1A5G 2A
6.85Záložník (5 v 4)6.87
10G 11A4G 8A
6.82Útočník (1 v 3)6.76
8G 1A21G 7A
Hertha BSC4-2-3-1
35BrankárM. Gersbeck6.6
42ObrancaD. Zeefuik6.8
44ObrancaL. Gechter6.8
31ObrancaM. Dardai6.9
33ObrancaM. Karbownik6.81A
23ZáložníkK. Eichhorn6.7
30ZáložníkP. Seguin7.01G1A
14ZáložníkM. Krattenmacher6.81G
10ZáložníkM. Cuisance6.82G4A
22ZáložníkM. Winkler7.06G6A
18ÚtočníkL. Schuler6.88G1A
FC Schalke 043-4-2-1
1BrankárL. Karius7.1
5ObrancaT. Becker7.01A
25ObrancaN. Katic7.01G1A
4ObrancaH. Kurucay7.14G
35ZáložníkM. Wallentowitz6.51A
23ZáložníkS. El-Faouzi7.02G5A
6ZáložníkR. Schallenberg6.91A
33ZáložníkV. Becker7.22G1A
19ÚtočníkK. Karaman7.014G5A
8ÚtočníkA. Younes6.7
9ÚtočníkM. Sylla6.67G2A

Prehľad zápasu

Hertha BSC a FC Schalke 04 remizovali 0:0. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2025. Bolo udelených 6 žltých kariet. Hertha BSC mal 61% držanie lopty, FC Schalke 04 mal 39%. Hertha BSC mal 11 striel (6 na bránu), FC Schalke 04 mal 5 (0 na bránu). Hertha BSC urobil 4 striedaní, FC Schalke 04 urobil 4.

Rivalita od 2011

Hertha BSC vs FC Schalke 04 vzájomné výsledky

25 stretnutí
Hertha BSC
8
výhier
Remízy
4
FC Schalke 04
13
výhier
Góly spolu
74 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
12/25 · 48%
Nad 2,5
15/25 · 60%

Aktuálna forma

Hertha BSC

LLDLWW

FC Schalke 04

WWWWWD

Predpoveď zápasu

Hertha BSC

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

FC Schalke 04

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Double chance : draw or FC Schalke 04 and -3.5 goals

44%Forma56%
50%Útok50%
33%Obrana67%
50%Vzájomné zápasy50%

Zranenia a stopky

Hertha BSC

FC Schalke 04

  • OtáznyT. Kalas

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Hertha BSC2výhry
2remízy6 stretnutí
FC Schalke 042výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3.3

Priemerný počet gólov na zápas

83%

Zápasy s 3+ gólmi

83%

Oba tímy skórovali

Trhové zhrnutie

Marža: 5.6%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 38.0%Remíza 31.3%Hostia 36.4%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.633.202.75
Max2.633.202.75
Nad 2,5: 48.8%Pod 2,5: 57.1%
Trhový favorit: · Vyrovnaný zápas

Výsledok vs. Trh

Remíza
Výsledok vs. Trh: Hertha BSC (38%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Hertha BSCPolčas:00FC Schalke 04
11Strely6
6Strely na bránu0

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
17/01/26Hertha BSC0–0FC Schalke 042.63/3.20/2.75
01/08/25FC Schalke 042–1Hertha BSC2.92/3.50/2.38
08/03/25Hertha BSC1–2FC Schalke 042.03/3.60/3.42
05/10/24FC Schalke 042–2Hertha BSC2.30/3.78/2.75
17/03/24Hertha BSC5–2FC Schalke 042.28/3.54/3.02
08/10/23FC Schalke 041–2Hertha BSC2.27/3.91/2.80

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Hertha BSC

V 132R 87P 89
Nad 2,550
Goals scored479

Vonkajšia bilancia: FC Schalke 04

V 62R 27P 45
Nad 2,560
Goals scored226

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026