Menu

Arminia Bielefeld vs Eintracht Braunschweig

SchücoArena, Bielefeld8. februára 2026 o 13:30
Rozhodca: Max Burda

Udalosti zápasu

Arminia Bielefeld
Eintracht Braunschweig
Výkop
R. Uldrikis

asistencia: J. Rochelt

1′
6′Salomon Patrick Amougou Nkoa
8′
S. Sane

asistencia: J. Gomez

23′
L. Frenkert

asistencia: L. Bell Bell

M. Worl

asistencia: T. Momuluh

31′
Polčas
R. Uldrikis

asistencia: T. Handwerker

54′
59′
S. SaneJ. Mijatovic
59′
J. GomezG. Ranos
60′Lukas Frenkert
75′Grant-Leon Ranos
T. MomuluhN. Sarenren Bazee
76′
J. RocheltB. Boakye
76′
R. UldrikisS. Telalovic
76′
81′
L. Bell BellF. Alidou
86′
R. HeusserF. Flick
S. RussoM. Grosser
89′
Noah Joel Sarenren Bazee90+3′
M. WorlM. Mehlem
90+2′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

8Shots on Goal4
8Shots off Goal4
20Total Shots10
4Blocked Shots2
14Shots insidebox5
6Shots outsidebox5
13Fouls11
9Corner Kicks1
2Offsides0
47%Ball Possession53%
1Yellow Cards3
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves5
352Total passes413
235Passes accurate310
67%Passes %75%
1.75expected_goals0.64
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Arminia Bielefeld je 6.88, v porovnaní s 6.73 u Eintracht Braunschweig. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Arminia Bielefeld je T. Handwerker (7.25), u Eintracht Braunschweig je to A. Opoku (6.98).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Arminia Bielefeld prispeli v tejto sezóne 22 gólmi a 22 asistenciami, na čele s T. Handwerker (4G). U Eintracht Braunschweig je to 22 gólov a 14 asistencií s lídrom M. Aydin (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Arminia Bielefeld nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.03, zatiaľ čo Eintracht Braunschweig má 3 obrancov s priemerom 6.80. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Arminia Bielefeld nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.79, oproti 4 u Eintracht Braunschweig s hodnotením 6.80. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Arminia Bielefeld nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.81, v porovnaní s 3 u Eintracht Braunschweig s priemerom 6.52. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 74% u Arminia Bielefeld a 73% u Eintracht Braunschweig. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Arminia Bielefeld nazbierali v tejto sezóne 33 žltých kariet, v porovnaní s 36 u Eintracht Braunschweig. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Arminia Bielefeld je 26.5 (najmladší: M. Worl (21), najstarší: R. Knoche (33)), zatiaľ čo Eintracht Braunschweig má priemer 25.1 (najmladší: S. Sane (22), najstarší: L. Bell Bell (29)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Arminia Bielefeld majú priemerne 22 ligových štartov, oproti 24 u Eintracht Braunschweig. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Arminia Bielefeld4-1-4-13-4-2-1Eintracht Braunschweig
GKDEFMIDFWD
1Kersken24Lannert5Bauer31Knoche29Handwer.21Russo14Momuluh6Corboz38Worl22Rochelt28Uldrikis1Hoffmann21Ehlers3Nkoa29Frenkert17Opoku30Heusser8Aydin19Bell44Gomez24Sane9Yardimci

Náhradníci

Tréner: Michel Kniat

Náhradníci

Tréner: Lars Kornetka

Arminia BielefeldSila pozíciíEintracht Braunschweig
6.88
Ø Hodnotenie
6.73
6.86Brankár (1 v 1)6.92
0G 0A0G 0A
7.03Obranca (4 v 3)6.80
8G 9A6G 3A
6.79Záložník (5 v 4)6.80
11G 11A8G 6A
6.81Útočník (1 v 3)6.52
3G 2A8G 5A
Arminia Bielefeld4-1-4-1
1BrankárJ. Kersken6.9
24ObrancaC. Lannert6.81G2A
5ObrancaM. Bauer7.01G
31ObrancaR. Knoche7.02G
29ObrancaT. Handwerker7.34G7A
21ZáložníkS. Russo7.11G1A
14ZáložníkT. Momuluh6.84G5A
6ZáložníkM. Corboz6.73G3A
38ZáložníkM. Worl6.82G
22ZáložníkJ. Rochelt6.51G2A
28ÚtočníkR. Uldrikis6.83G2A
Eintracht Braunschweig3-4-2-1
1BrankárR. Hoffmann6.9
21ObrancaK. Ehlers6.92G2A
3ObrancaP. Nkoa6.71G1A
29ObrancaL. Frenkert6.83G
17ZáložníkA. Opoku7.01G
30ZáložníkR. Heusser6.82G2A
8ZáložníkM. Aydin7.05G3A
19ZáložníkL. Bell Bell6.41A
44ÚtočníkJ. Gomez6.61G4A
24ÚtočníkS. Sane6.62G
9ÚtočníkE. Yardimci6.35G1A

Prehľad zápasu

Arminia Bielefeld zdolal Eintracht Braunschweig 3:2. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2025. Góly strelili: R. Uldrikis 1′, S. Sane 8′, L. Frenkert 23′, M. Worl 31′, R. Uldrikis 54′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Arminia Bielefeld mal 47% držanie lopty, Eintracht Braunschweig mal 53%. Arminia Bielefeld mal 20 striel (8 na bránu), Eintracht Braunschweig mal 10 (4 na bránu). Očakávané góly: Arminia Bielefeld 1.75 — Eintracht Braunschweig 0.64. Arminia Bielefeld urobil 5 striedaní, Eintracht Braunschweig urobil 4.

Rivalita od 2013

Arminia Bielefeld vs Eintracht Braunschweig vzájomné výsledky

10 stretnutí
Arminia Bielefeld
3
výhier
Remízy
4
Eintracht Braunschweig
3
výhier
Góly spolu
34 · 3.4/zápas
Obaja skórovali
6/10 · 60%
Nad 2,5
6/10 · 60%

Aktuálna forma

Arminia Bielefeld

DWDLWL

Eintracht Braunschweig

LWDLDL

Predpoveď zápasu

Arminia Bielefeld

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Eintracht Braunschweig

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Arminia Bielefeld or draw

29%Forma71%
40%Útok60%
55%Obrana45%
64%Vzájomné zápasy36%

Zranenia a stopky

Arminia Bielefeld

Eintracht Braunschweig

  • OtáznyS. Raebiger

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Arminia Bielefeld3výhry
4remízy10 stretnutí
Eintracht Braunschweig3výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3.6

Priemerný počet gólov na zápas

60%

Zápasy s 3+ gólmi

60%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (60%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (47%) — kurzy môžu podceňovať Arminia Bielefeld.

Trhové zhrnutie

Marža: 6.1%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 50.0%Remíza 29.4%Hostia 26.7%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.003.403.75
Max2.003.403.75
Nad 2,5: 50.0%Pod 2,5: 55.6%
Trhový favorit:Arminia Bielefeld · Slabý favorit

Výsledok vs. Trh

Arminia Bielefeld
Výsledok vs. Trh: Arminia Bielefeld (50%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Arminia BielefeldPolčas:22Eintracht Braunschweig
20Strely10
8Strely na bránu4

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
08/02/26Arminia Bielefeld3–2Eintracht Braunschweig2.00/3.40/3.75
30/08/25Eintracht Braunschweig1–1Arminia Bielefeld2.92/3.57/2.32
05/03/23Eintracht Braunschweig3–3Arminia Bielefeld2.50/3.42/2.78
26/08/22Arminia Bielefeld4–1Eintracht Braunschweig1.97/3.57/3.75
17/11/17Arminia Bielefeld2–2Eintracht Braunschweig2.55/3.33/2.74
20/04/18Eintracht Braunschweig0–0Arminia Bielefeld2.45/3.41/2.83
11/12/16Eintracht Braunschweig3–2Arminia Bielefeld1.78/3.64/4.57
14/05/17Arminia Bielefeld6–0Eintracht Braunschweig2.68/3.32/2.63
21/08/15Arminia Bielefeld0–2Eintracht Braunschweig2.25/3.22/3.29
14/02/16Eintracht Braunschweig1–0Arminia Bielefeld2.12/3.18/3.64

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Arminia Bielefeld

V 187R 147P 174
Nad 2,553
Goals scored757

Vonkajšia bilancia: Eintracht Braunschweig

V 152R 131P 191
Nad 2,546
Goals scored535

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026