Menu

1 Fc Magdeburg vs Arminia Bielefeld

Avnet Arena, Magdeburg15. februára 2026 o 13:30
Rozhodca: Marc Philip Eckermann
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

1. FC Magdeburg
Arminia Bielefeld
Výkop
19′Christopher Lannert
Rayan Ghrieb28′
32′
M. Bauer

asistencia: T. Handwerker

Polčas
56′Stefano Russo
R. GhriebR. Tachie
64′
70′
C. LannertB. Boakye
71′
M. WorlM. Mehlem
Marcus Mathisen79′
L. UlrichF. Michel
80′
D. StalmachS. Gnaka
80′
80′
R. UldrikisN. Sarenren Bazee
80′
T. MomuluhJ. Grodowski
88′
B. Boakye

asistencia: N. Sarenren Bazee

M. ZukowskiM. Breunig
89′
L. MusondaP. Hercher
89′
90+1′
M. CorbozE. Yasar
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal4
11Shots off Goal3
19Total Shots14
5Blocked Shots7
12Shots insidebox10
7Shots outsidebox4
8Fouls14
4Corner Kicks4
1Offsides0
60%Ball Possession40%
2Yellow Cards2
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves3
438Total passes288
354Passes accurate196
81%Passes %68%
1.59expected_goals1.14
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy 1. FC Magdeburg je 7.01, v porovnaní s 6.88 u Arminia Bielefeld. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč 1. FC Magdeburg je M. Zukowski (7.38), u Arminia Bielefeld je to T. Handwerker (7.25).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky 1. FC Magdeburg prispeli v tejto sezóne 36 gólmi a 25 asistenciami, na čele s M. Zukowski (17G). U Arminia Bielefeld je to 22 gólov a 22 asistencií s lídrom T. Handwerker (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

1. FC Magdeburg nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.94, zatiaľ čo Arminia Bielefeld má 4 obrancov s priemerom 7.03. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

1. FC Magdeburg nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.86, oproti 5 u Arminia Bielefeld s hodnotením 6.79. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

1. FC Magdeburg nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.24, v porovnaní s 1 u Arminia Bielefeld s priemerom 6.81. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u 1. FC Magdeburg a 74% u Arminia Bielefeld. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu 1. FC Magdeburg nazbierali v tejto sezóne 52 žltých kariet, v porovnaní s 33 u Arminia Bielefeld. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky 1. FC Magdeburg je 26.5 (najmladší: D. Stalmach (20), najstarší: T. Muller (31)), zatiaľ čo Arminia Bielefeld má priemer 26.5 (najmladší: M. Worl (21), najstarší: R. Knoche (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu 1. FC Magdeburg majú priemerne 27 ligových štartov, oproti 22 u Arminia Bielefeld. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

1. FC Magdeburg3-4-34-1-4-1Arminia Bielefeld
GKDEFMIDFWD
1Reimann24Hugonet16Mathisen5Muller19Musonda6Stalmach8Ulrich17Nollenb.29Ghrieb22Zukowski23Atik1Kersken24Lannert5Bauer31Knoche29Handwer.21Russo14Momuluh6Corboz38Worl22Rochelt28Uldrikis

Náhradníci

Tréner: Petrik Sander

Náhradníci

Tréner: Michel Kniat

1. FC MagdeburgSila pozíciíArminia Bielefeld
7.01
Ø Hodnotenie
6.88
7.16Brankár (1 v 1)6.86
0G 0A0G 0A
6.94Obranca (3 v 4)7.03
1G 2A8G 9A
6.86Záložník (4 v 5)6.79
9G 7A11G 11A
7.24Útočník (3 v 1)6.81
26G 16A3G 2A
1. FC Magdeburg3-4-3
1BrankárD. Reimann7.2
24ObrancaJ. Hugonet6.91G1A
16ObrancaM. Mathisen7.11A
5ObrancaT. Muller6.8
19ZáložníkL. Musonda6.72G
6ZáložníkD. Stalmach6.81G2A
8ZáložníkL. Ulrich6.93G3A
17ZáložníkA. Nollenberger6.93G2A
29ÚtočníkR. Ghrieb7.04G2A
22ÚtočníkM. Zukowski7.417G3A
23ÚtočníkB. Atik7.35G11A
Arminia Bielefeld4-1-4-1
1BrankárJ. Kersken6.9
24ObrancaC. Lannert6.81G2A
5ObrancaM. Bauer7.01G
31ObrancaR. Knoche7.02G
29ObrancaT. Handwerker7.34G7A
21ZáložníkS. Russo7.11G1A
14ZáložníkT. Momuluh6.84G5A
6ZáložníkM. Corboz6.73G3A
38ZáložníkM. Worl6.82G
22ZáložníkJ. Rochelt6.51G2A
28ÚtočníkR. Uldrikis6.83G2A

Prehľad zápasu

Arminia Bielefeld zdolal 1. FC Magdeburg 2:0. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2025. Góly strelili: M. Bauer 32′, B. Boakye 88′. Bolo udelených 4 žltých kariet. 1. FC Magdeburg mal 60% držanie lopty, Arminia Bielefeld mal 40%. 1. FC Magdeburg mal 19 striel (3 na bránu), Arminia Bielefeld mal 14 (4 na bránu). Očakávané góly: 1. FC Magdeburg 1.59 — Arminia Bielefeld 1.14. 1. FC Magdeburg urobil 5 striedaní, Arminia Bielefeld urobil 5.

Rivalita od 2018

1. FC Magdeburg vs Arminia Bielefeld vzájomné výsledky

5 stretnutí
1. FC Magdeburg
2
výhier
Remízy
1
Arminia Bielefeld
2
výhier
Góly spolu
14 · 2.8/zápas
Obaja skórovali
2/5 · 40%
Nad 2,5
3/5 · 60%

Aktuálna forma

1. FC Magdeburg

WLWLWW

Arminia Bielefeld

DWDLWL

Predpoveď zápasu

1. FC Magdeburg

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Arminia Bielefeld

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : 1. FC Magdeburg or draw

60%Forma40%
65%Útok35%
41%Obrana59%
50%Vzájomné zápasy50%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

1. FC Magdeburg2výhry
1remízy6 stretnutí
Arminia Bielefeld3výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.7

Priemerný počet gólov na zápas

50%

Zápasy s 3+ gólmi

33%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (33%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (46%) — kurzy môžu podceňovať Arminia Bielefeld.

Trhové zhrnutie

Marža: 6.2%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 48.8%Remíza 26.7%Hostia 30.8%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.053.753.25
Max2.053.753.25
Nad 2,5: 63.7%Pod 2,5: 42.6%
Trhový favorit:1. FC Magdeburg · Slabý favorit

Výsledok vs. Trh

Arminia Bielefeld
Výsledok vs. Trh: 1. FC Magdeburg (49%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

1. FC MagdeburgPolčas:01Arminia Bielefeld
19Strely14
3Strely na bránu4

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
15/02/261. FC Magdeburg0–2Arminia Bielefeld2.05/3.75/3.25
12/09/25Arminia Bielefeld2–01. FC Magdeburg2.15/3.71/3.17
28/05/231. FC Magdeburg4–0Arminia Bielefeld3.04/3.99/2.05
13/11/22Arminia Bielefeld3–11. FC Magdeburg2.28/3.57/3.00
17/02/19Arminia Bielefeld1–31. FC Magdeburg2.12/3.22/3.66
17/09/181. FC Magdeburg0–0Arminia Bielefeld2.36/3.29/3.05

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: 1. FC Magdeburg

V 52R 45P 71
Nad 2,557
Goals scored242

Vonkajšia bilancia: Arminia Bielefeld

V 187R 147P 174
Nad 2,553
Goals scored757

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026