Menu

1 Fc Kaiserslautern vs Fortuna Dusseldorf

Fritz Walter Stadion, Kaiserslautern4. apríla 2026 o 13:00

Udalosti zápasu

1. FC Kaiserslautern
Fortuna Düsseldorf
Výkop
22′Sima Suso
25′
C. RasmussenJ. Daland
Polčas
N. BassetteN. Skytta
59′
59′
L. RaimundJ. de Wijs
59′
C. IttenM. Ljubicic
60′
S. AppelkampT. Breithaupt
J. Rasmussen

asistencia: M. Ritter

62′
P. JolyS. Asta
75′
M. RitterD. Hanslik
75′
S. Sahin

asistencia: M. Berisha

76′
L. SirchL. Robinson
83′
M. BerishaM. Emreli
83′
83′
S. TanakaJ. Paulina
D. Hanslik

asistencia: S. Sahin

90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

9Shots on Goal0
7Shots off Goal4
23Total Shots9
7Blocked Shots5
15Shots insidebox5
8Shots outsidebox4
10Fouls6
9Corner Kicks6
1Offsides2
64%Ball Possession36%
0Yellow Cards0
0Red Cards1
0Goalkeeper Saves6
534Total passes305
458Passes accurate226
86%Passes %74%
2.95expected_goals0.54
0.15goals_prevented0.15

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy 1. FC Kaiserslautern je 6.88, v porovnaní s 6.88 u Fortuna Düsseldorf. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč 1. FC Kaiserslautern je J. Krahl (7.11), u Fortuna Düsseldorf je to F. Muslija (7.28).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky 1. FC Kaiserslautern prispeli v tejto sezóne 20 gólmi a 20 asistenciami, na čele s M. Ritter (7G). U Fortuna Düsseldorf je to 26 gólov a 18 asistencií s lídrom C. Itten (13G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

1. FC Kaiserslautern nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.84, zatiaľ čo Fortuna Düsseldorf má 3 obrancov s priemerom 6.75. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

1. FC Kaiserslautern nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.91, oproti 5 u Fortuna Düsseldorf s hodnotením 6.91. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

1. FC Kaiserslautern nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.79, v porovnaní s 2 u Fortuna Düsseldorf s priemerom 6.83. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 74% u 1. FC Kaiserslautern a 78% u Fortuna Düsseldorf. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu 1. FC Kaiserslautern nazbierali v tejto sezóne 49 žltých kariet, v porovnaní s 39 u Fortuna Düsseldorf. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky 1. FC Kaiserslautern je 25.5 (najmladší: M. Haas (20), najstarší: M. Ritter (31)), zatiaľ čo Fortuna Düsseldorf má priemer 24.5 (najmladší: S. Suso (20), najstarší: T. Oberdorf (29)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu 1. FC Kaiserslautern majú priemerne 24 ligových štartov, oproti 24 u Fortuna Düsseldorf. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

1. FC Kaiserslautern3-4-2-13-1-4-2Fortuna Düsseldorf
GKDEFMIDFWD
1Krahl31Sirch4Gyamfi14Rasmuss.26Joly6Kunze8Sahin22Haas17Bassette7Ritter20Berisha33Kastenm.15Oberdorf44Egouli46Suso16Tanaka7Raimund8Azzouzi23Appelka.24Muslija10Rasmuss.13Itten

Náhradníci

Tréner: Torsten Lieberknecht

Náhradníci

Tréner: Markus Anfang

1. FC KaiserslauternSila pozíciíFortuna Düsseldorf
6.88
Ø Hodnotenie
6.88
7.11Brankár (1 v 1)7.27
0G 0A0G 1A
6.84Obranca (3 v 3)6.75
2G 3A3G 0A
6.91Záložník (4 v 5)6.91
7G 12A8G 10A
6.79Útočník (3 v 2)6.83
11G 5A15G 7A
1. FC Kaiserslautern3-4-2-1
1BrankárJ. Krahl7.1
31ObrancaL. Sirch7.01G3A
4ObrancaM. Gyamfi6.8
14ObrancaJ. Rasmussen6.71G
26ZáložníkP. Joly7.01G6A
6ZáložníkF. Kunze6.9
8ZáložníkS. Sahin6.84G5A
22ZáložníkM. Haas6.92G1A
17ÚtočníkN. Bassette6.82G2A
7ÚtočníkM. Ritter7.07G2A
20ÚtočníkM. Berisha6.62G1A
Fortuna Düsseldorf3-1-4-2
33BrankárF. Kastenmeier7.31A
15ObrancaT. Oberdorf6.91G
44ObrancaE. Egouli6.71G
46ObrancaS. Suso6.61G
16ZáložníkS. Tanaka7.02A
7ZáložníkL. Raimund6.71G
8ZáložníkA. El Azzouzi6.71G1A
23ZáložníkS. Appelkamp6.92G3A
24ZáložníkF. Muslija7.34G4A
10ÚtočníkC. Rasmussen6.72G4A
13ÚtočníkC. Itten7.013G3A

Prehľad zápasu

1. FC Kaiserslautern zdolal Fortuna Düsseldorf 3:0. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2025. Góly strelili: J. Rasmussen 62′, S. Sahin 76′, D. Hanslik 90′. 1 červených kariet. 1. FC Kaiserslautern mal 64% držanie lopty, Fortuna Düsseldorf mal 36%. 1. FC Kaiserslautern mal 23 striel (9 na bránu), Fortuna Düsseldorf mal 9 (0 na bránu). Očakávané góly: 1. FC Kaiserslautern 2.95 — Fortuna Düsseldorf 0.54. 1. FC Kaiserslautern urobil 5 striedaní, Fortuna Düsseldorf urobil 5.

Rivalita od 2013

1. FC Kaiserslautern vs Fortuna Düsseldorf vzájomné výsledky

18 stretnutí
1. FC Kaiserslautern
4
výhier
Remízy
5
Fortuna Düsseldorf
9
výhier
Góly spolu
66 · 3.7/zápas
Obaja skórovali
13/18 · 72%
Nad 2,5
11/18 · 61%

Aktuálna forma

1. FC Kaiserslautern

LLLWWL

Fortuna Düsseldorf

LWLLLL

Predpoveď zápasu

1. FC Kaiserslautern

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Fortuna Düsseldorf

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : 1. FC Kaiserslautern or draw

50%Forma50%
60%Útok40%
47%Obrana53%
50%Vzájomné zápasy50%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

1. FC Kaiserslautern4výhry
1remízy10 stretnutí
Fortuna Düsseldorf5výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3.9

Priemerný počet gólov na zápas

80%

Zápasy s 3+ gólmi

70%

Oba tímy skórovali

Trhové zhrnutie

Marža: 5.8%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 40.0%Remíza 27.8%Hostia 38.0%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.503.602.63
Max2.503.602.63
Nad 2,5: 63.7%Pod 2,5: 42.6%
Trhový favorit: · Vyrovnaný zápas

Výsledok vs. Trh

1. FC Kaiserslautern
Výsledok vs. Trh: 1. FC Kaiserslautern (40%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

1. FC KaiserslauternPolčas:00Fortuna Düsseldorf
23Strely9
9Strely na bránu0

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
04/04/261. FC Kaiserslautern3–0Fortuna Düsseldorf2.50/3.60/2.63
02/11/25Fortuna Düsseldorf1–11. FC Kaiserslautern2.45/3.50/2.70
29/03/251. FC Kaiserslautern3–1Fortuna Düsseldorf2.35/3.51/2.85
26/10/24Fortuna Düsseldorf3–41. FC Kaiserslautern1.69/4.05/4.40
30/03/241. FC Kaiserslautern1–3Fortuna Düsseldorf2.86/3.61/2.37
21/10/23Fortuna Düsseldorf4–31. FC Kaiserslautern1.86/3.94/3.80
28/05/231. FC Kaiserslautern0–3Fortuna Düsseldorf2.46/3.56/2.59
11/11/22Fortuna Düsseldorf1–21. FC Kaiserslautern1.92/3.46/4.13
19/08/17Fortuna Düsseldorf2–01. FC Kaiserslautern1.96/3.35/4.05
27/01/181. FC Kaiserslautern1–3Fortuna Düsseldorf3.40/3.10/2.27

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: 1. FC Kaiserslautern

V 201R 148P 159
Nad 2,551
Goals scored754

Vonkajšia bilancia: Fortuna Düsseldorf

V 197R 125P 152
Nad 2,553
Goals scored699

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026