Menu

Sc Paderborn 07 vs 1 Fc Magdeburg

Home Deluxe Arena, Paderborn12. apríla 2026 o 13:30

Udalosti zápasu

SC Paderborn 07
1. FC Magdeburg
Výkop
Raphael Obermair4′
Mattes Hansen9′
11′Mateusz Żukowski
F. Bilbija

asistencia: L. Curda

19′
25′
L. Musonda

asistencia: M. Zukowski

F. Bilbija

asistencia: C. Brackelmann

29′
37′
M. Zukowski
F. Bilbija

asistencia: R. Obermair

45′
Polčas
M. HansenS. Klaas
46′
46′
R. TachieP. Hercher
59′
L. Ulrich
R. MullerS. Tigges
71′
R. ObermairJ. Sticker
72′
F. Bilbija

asistencia: S. Klaas

78′
79′
B. AtikA. Nollenberger
79′
S. GnakaD. Stalmach
S. MarinoK. Okpala
84′
84′
T. MullerA. Holmstrom
84′
H. BockhornR. Ghrieb
F. BilbijaS. Michel
90+2′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal9
3Shots off Goal5
10Total Shots16
2Blocked Shots2
7Shots insidebox9
3Shots outsidebox7
15Fouls11
4Corner Kicks7
0Offsides1
42%Ball Possession58%
2Yellow Cards1
0Red Cards0
6Goalkeeper Saves1
371Total passes512
292Passes accurate444
79%Passes %87%
1.74expected_goals0.88
-1.23goals_prevented-1.23

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy SC Paderborn 07 je 7.00, v porovnaní s 6.94 u 1. FC Magdeburg. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč SC Paderborn 07 je R. Obermair (7.27), u 1. FC Magdeburg je to M. Zukowski (7.38).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky SC Paderborn 07 prispeli v tejto sezóne 37 gólmi a 28 asistenciami, na čele s F. Bilbija (14G). U 1. FC Magdeburg je to 28 gólov a 20 asistencií s lídrom M. Zukowski (17G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

SC Paderborn 07 nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.95, zatiaľ čo 1. FC Magdeburg má 4 obrancov s priemerom 6.87. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

SC Paderborn 07 nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.09, oproti 3 u 1. FC Magdeburg s hodnotením 6.85. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

SC Paderborn 07 nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.85, v porovnaní s 3 u 1. FC Magdeburg s priemerom 7.06. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u SC Paderborn 07 a 80% u 1. FC Magdeburg. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu SC Paderborn 07 nazbierali v tejto sezóne 38 žltých kariet, v porovnaní s 48 u 1. FC Magdeburg. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky SC Paderborn 07 je 23.4 (najmladší: D. Seimen (20), najstarší: R. Obermair (29)), zatiaľ čo 1. FC Magdeburg má priemer 27.2 (najmladší: L. Ulrich (20), najstarší: T. Muller (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu SC Paderborn 07 majú priemerne 27 ligových štartov, oproti 25 u 1. FC Magdeburg. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

SC Paderborn 073-4-2-14-3-31. FC Magdeburg
GKDEFMIDFWD
41Seimen25Scheller20Gotze4Brackel.17Curda14Baur22Hansen23Obermair2Muller7Bilbija30Marino1Reimann7Bockhorn16Mathisen5Muller19Musonda8Ulrich21Michel25Gnaka18Tachie22Zukowski23Atik

Náhradníci

Tréner: Ralf Kettemann

Náhradníci

Tréner: Petrik Sander

SC Paderborn 07Sila pozícií1. FC Magdeburg
7.00
Ø Hodnotenie
6.94
7.20Brankár (1 v 1)7.16
0G 0A0G 0A
6.95Obranca (3 v 4)6.87
5G 4A2G 2A
7.09Záložník (4 v 3)6.85
13G 19A3G 3A
6.85Útočník (3 v 3)7.06
19G 5A23G 15A
SC Paderborn 073-4-2-1
41BrankárD. Seimen7.2
25ObrancaT. Scheller6.82G
20ObrancaF. Gotze7.01G2A
4ObrancaC. Brackelmann7.02G2A
17ZáložníkL. Curda7.27G7A
14ZáložníkM. Baur7.04G5A
22ZáložníkM. Hansen6.8
23ZáložníkR. Obermair7.32G7A
2ÚtočníkR. Muller6.82A
7ÚtočníkF. Bilbija7.014G2A
30ÚtočníkS. Marino6.75G1A
1. FC Magdeburg4-3-3
1BrankárD. Reimann7.2
7ObrancaH. Bockhorn6.81A
16ObrancaM. Mathisen7.11A
5ObrancaT. Muller6.8
19ObrancaL. Musonda6.72G
8ZáložníkL. Ulrich6.93G3A
21ZáložníkF. Michel6.8
25ZáložníkS. Gnaka6.8
18ÚtočníkR. Tachie6.51G1A
22ÚtočníkM. Zukowski7.417G3A
23ÚtočníkB. Atik7.35G11A

Prehľad zápasu

SC Paderborn 07 zdolal 1. FC Magdeburg 4:3. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2025. Góly strelili: F. Bilbija 19′, L. Musonda 25′, F. Bilbija 29′, M. Zukowski 37′, F. Bilbija 45′, L. Ulrich 59′, F. Bilbija 78′. Bolo udelených 3 žltých kariet. SC Paderborn 07 mal 42% držanie lopty, 1. FC Magdeburg mal 58%. SC Paderborn 07 mal 10 striel (5 na bránu), 1. FC Magdeburg mal 16 (9 na bránu). Očakávané góly: SC Paderborn 07 1.74 — 1. FC Magdeburg 0.88. SC Paderborn 07 urobil 5 striedaní, 1. FC Magdeburg urobil 5.

Rivalita od 2025

SC Paderborn 07 vs 1. FC Magdeburg vzájomné výsledky

1 stretnutí
SC Paderborn 07
1
výhier
Remízy
0
1. FC Magdeburg
0
výhier
Góly spolu
1 · 1.0/zápas
Obaja skórovali
0/1 · 0%
Nad 2,5
0/1 · 0%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 01 v 2025Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

SC Paderborn 07

LLDWWW

1. FC Magdeburg

WLWLWW

Predpoveď zápasu

SC Paderborn 07

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

1. FC Magdeburg

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : SC Paderborn 07 or draw

61%Forma39%
50%Útok50%
58%Obrana42%
75%Vzájomné zápasy25%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

SC Paderborn 074výhry
6remízy10 stretnutí
1. FC Magdeburg0výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.6

Priemerný počet gólov na zápas

30%

Zápasy s 3+ gólmi

60%

Oba tímy skórovali

Trhové zhrnutie

Marža: 6.0%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 54.6%Remíza 25.0%Hostia 26.3%

Rozpätie kurzov

1X2
Min1.834.003.80
Max1.834.003.80
Nad 2,5: 67.6%Pod 2,5: 38.5%
Trhový favorit:SC Paderborn 07 · Mierny favorit

Výsledok vs. Trh

SC Paderborn 07
Výsledok vs. Trh: SC Paderborn 07 (55%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

SC Paderborn 07Polčas:321. FC Magdeburg
10Strely16
5Strely na bránu9

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
12/04/26SC Paderborn 074–31. FC Magdeburg1.83/4.00/3.80
09/11/251. FC Magdeburg0–1SC Paderborn 073.40/3.70/2.00
10/05/25SC Paderborn 072–11. FC Magdeburg2.05/3.86/3.22
14/12/241. FC Magdeburg1–1SC Paderborn 072.82/3.54/2.36
03/03/24SC Paderborn 070–01. FC Magdeburg2.21/3.72/3.02
22/09/231. FC Magdeburg1–1SC Paderborn 072.14/3.92/2.91
11/03/231. FC Magdeburg0–0SC Paderborn 072.73/3.62/2.43
03/09/22SC Paderborn 071–01. FC Magdeburg1.45/5.07/5.90
24/02/191. FC Magdeburg1–1SC Paderborn 072.73/3.50/2.49
23/09/18SC Paderborn 074–41. FC Magdeburg1.89/3.53/4.04

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: SC Paderborn 07

V 210R 146P 183
Nad 2,555
Goals scored793

Vonkajšia bilancia: 1. FC Magdeburg

V 50R 45P 70
Nad 2,558
Goals scored239

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 8. 5. 2026