Menu

Fc Schalke 04 vs Preu En Munster

Veltins Arena, Gelsenkirchen19. apríla 2026 o 13:30
Rozhodca: Deniz Aytekin
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

FC Schalke 04
Preußen Münster
Výkop
K. Karaman

asistencia: D. Ljubicic

36′
J. Heuer

Own Goal

45′
Polčas
46′
R. PreissingerM. Schulz
46′
O. Batista MeierI. Rondic
A. Aouchiche

asistencia: D. Ljubicic

51′
R. SchallenbergB. Lasme
60′
T. BeckerA. Gantenbein
61′
M. Sylla

asistencia: K. Karaman

66′
Adil Aouchiche70′
S. El-FaouziJ. Bachmann
70′
K. KaramanC. Gomis
71′
71′
J. HendrixM. Kirkeskov
71′
Y. BouchamaT. Paetow
A. AouchicheD. Leonard
81′
81′
E. AmenyidoS. Yamada
82′
S. Yamada

asistencia: J. ter Horst

86′Torge Paetow
90+2′Marvin Schulz
Riadny čas

Štatistiky zápasu

9Shots on Goal2
9Shots off Goal1
23Total Shots4
5Blocked Shots1
15Shots insidebox3
8Shots outsidebox1
9Fouls7
7Corner Kicks2
2Offsides0
57%Ball Possession43%
1Yellow Cards2
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves6
520Total passes396
440Passes accurate314
85%Passes %79%
2.44expected_goals0.21
-0.88goals_prevented-0.88

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Schalke 04 je 6.97, v porovnaní s 6.71 u Preußen Münster. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Schalke 04 je A. Aouchiche (7.42), u Preußen Münster je to J. Schenk (6.92).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Schalke 04 prispeli v tejto sezóne 33 gólmi a 21 asistenciami, na čele s K. Karaman (14G). U Preußen Münster je to 22 gólov a 15 asistencií s lídrom E. Amenyido (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Schalke 04 nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.92, zatiaľ čo Preußen Münster má 3 obrancov s priemerom 6.65. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Schalke 04 nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.05, oproti 4 u Preußen Münster s hodnotením 6.65. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Schalke 04 nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.61, v porovnaní s 3 u Preußen Münster s priemerom 6.78. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 72% u FC Schalke 04 a 83% u Preußen Münster. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Schalke 04 nazbierali v tejto sezóne 39 žltých kariet, v porovnaní s 58 u Preußen Münster. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Schalke 04 je 26.2 (najmladší: M. Ayhan (19), najstarší: L. Karius (32)), zatiaľ čo Preußen Münster má priemer 26.5 (najmladší: J. Schenk (22), najstarší: J. Hendrix (30)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Schalke 04 majú priemerne 24 ligových štartov, oproti 26 u Preußen Münster. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Schalke 044-2-3-13-4-1-2Preußen Münster
GKDEFMIDFWD
1Karius5Becker43Ayhan4Kurucay16N'Diaye23El-Faou.6Schalle.21Ljubicic19Karaman24Aouchic.9Sylla1Schenk22Heuer24Koulis3Jaeckel27Horst20Hendrix21Preissi.14Makridis5Bouchama30Amenyido17Meier

Náhradníci

Tréner: Miron Muslic

Náhradníci

Tréner: Kieran Schulze-Marmeling

FC Schalke 04Sila pozíciíPreußen Münster
6.97
Ø Hodnotenie
6.71
7.10Brankár (1 v 1)6.92
0G 0A0G 0A
6.92Obranca (4 v 3)6.65
4G 3A3G 2A
7.05Záložník (5 v 4)6.65
22G 16A5G 8A
6.61Útočník (1 v 3)6.78
7G 2A14G 5A
FC Schalke 044-2-3-1
1BrankárL. Karius7.1
5ObrancaT. Becker7.01A
43ObrancaM. Ayhan6.8
4ObrancaH. Kurucay7.14G
16ObrancaM. N'Diaye6.82A
23ZáložníkS. El-Faouzi7.02G5A
6ZáložníkR. Schallenberg6.91A
21ZáložníkD. Ljubicic7.04G3A
19ZáložníkK. Karaman7.014G5A
24ZáložníkA. Aouchiche7.42G2A
9ÚtočníkM. Sylla6.67G2A
Preußen Münster3-4-1-2
1BrankárJ. Schenk6.9
22ObrancaJ. Heuer6.83G
24ObrancaN. Koulis6.5
3ObrancaP. Jaeckel6.72A
27ZáložníkJ. ter Horst6.51G3A
20ZáložníkJ. Hendrix6.84G2A
21ZáložníkR. Preissinger6.72A
14ZáložníkC. Makridis6.61A
5ÚtočníkY. Bouchama6.72G1A
30ÚtočníkE. Amenyido6.86G
17ÚtočníkO. Batista Meier6.96G4A

Prehľad zápasu

FC Schalke 04 zdolal Preußen Münster 4:1. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2025. Góly strelili: K. Karaman 36′, J. Heuer 45′ (o.g.), A. Aouchiche 51′, M. Sylla 66′, S. Yamada 82′. Bolo udelených 3 žltých kariet. FC Schalke 04 mal 57% držanie lopty, Preußen Münster mal 43%. FC Schalke 04 mal 23 striel (9 na bránu), Preußen Münster mal 4 (2 na bránu). Očakávané góly: FC Schalke 04 2.44 — Preußen Münster 0.21. FC Schalke 04 urobil 5 striedaní, Preußen Münster urobil 5.

Rivalita od 2024

FC Schalke 04 vs Preußen Münster vzájomné výsledky

3 stretnutí
FC Schalke 04
2
výhier
Remízy
1
Preußen Münster
0
výhier
Góly spolu
4 · 1.3/zápas
Obaja skórovali
1/3 · 33%
Nad 2,5
1/3 · 33%

Aktuálna forma

FC Schalke 04

WWWWWD

Preußen Münster

DLLDDL

Predpoveď zápasu

FC Schalke 04

50%

Výhra domácich

 

50%

Remíza

Preußen Münster

0%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : FC Schalke 04 or draw

85%Forma15%
78%Útok22%
73%Obrana27%
88%Vzájomné zápasy13%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

FC Schalke 04 dominuje

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

FC Schalke 043výhry
1remízy4 stretnutí
Preußen Münster0výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.3

Priemerný počet gólov na zápas

50%

Zápasy s 3+ gólmi

50%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (100%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (60%) — kurzy môžu podceňovať FC Schalke 04.

Trhové zhrnutie

Marža: 6.9%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 63.7%Remíza 25.0%Hostia 18.2%

Rozpätie kurzov

1X2
Min1.574.005.50
Max1.574.005.50
Nad 2,5: 53.2%Pod 2,5: 51.8%
Trhový favorit:FC Schalke 04 · Mierny favorit

Výsledok vs. Trh

FC Schalke 04
Výsledok vs. Trh: FC Schalke 04 (64%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

FC Schalke 04Polčas:20Preußen Münster
24Strely4
9Strely na bránu2

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
19/04/26FC Schalke 044–1Preußen Münster1.57/4.00/5.50
22/11/25Preußen Münster0–0FC Schalke 043.40/3.30/2.15
28/02/25FC Schalke 041–0Preußen Münster1.81/3.70/4.24
28/09/24Preußen Münster1–2FC Schalke 042.81/3.79/2.25

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: FC Schalke 04

V 62R 27P 45
Nad 2,560
Goals scored226

Vonkajšia bilancia: Preußen Münster

V 14R 23P 29
Nad 2,553
Goals scored77

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026