Menu

Tsv 1860 Munich vs Rot Weiss Essen

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2023

Städtisches Stadion an der Grünwalder Straße, München6. februára 2024 o 19:00
Domáci

TSV 1860 Munich

20
Hostia

Rot-weiss Essen

Rozhodca: N. Fuchs

Udalosti zápasu

TSV 1860 Munich
Rot-weiss Essen
Výkop
F. Lakenmacher

asistencia: J. Guttau

33′
Polčas
J. Guttau

asistencia: M. Frey

47′
61′
I. YoungR. Berlinski
61′
E. VoufackA. Wiegel
61′
L. VonićM. Doumbouya
61′
T. MüselB. Rother
65′Moussa Doumbouya
M. SchröterA. Vrenezi
68′
A. NankishiM. Ouro-Tagba
68′
73′Lucas Brumme
Leroy Kwadwo77′
79′
C. HarenbrockN. Kaiser
F. LakenmacherM. Reinthaler
81′
Michael Glück85′
M. FreyM. Starke
87′
J. GuttauF. Greilinger
87′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal3
5Shots off Goal2
10Total Shots8
2Blocked Shots3
6Shots insidebox4
4Shots outsidebox4
17Fouls12
5Corner Kicks3
4Offsides4
32%Ball Possession68%
2Yellow Cards2
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves1
284Total passes588
223Passes accurate509
79%Passes %87%
1.21expected_goals0.94

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy TSV 1860 Munich je 6.53, v porovnaní s 7.00 u Rot-weiss Essen. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč TSV 1860 Munich je J. Verlaat (6.60), u Rot-weiss Essen je to L. Brumme (7.24).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky TSV 1860 Munich prispeli v tejto sezóne 0 gólmi a 0 asistenciami, na čele s —. U Rot-weiss Essen je to 15 gólov a 7 asistencií s lídrom T. Müsel (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

TSV 1860 Munich nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.60, zatiaľ čo Rot-weiss Essen má 4 obrancov s priemerom 7.21. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

TSV 1860 Munich nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.45, oproti 5 u Rot-weiss Essen s hodnotením 6.88. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

TSV 1860 Munich nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 1 u Rot-weiss Essen s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 71% u TSV 1860 Munich a 80% u Rot-weiss Essen. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu TSV 1860 Munich nazbierali v tejto sezóne 4 žltých kariet, v porovnaní s 15 u Rot-weiss Essen. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky TSV 1860 Munich je 29.5 (najmladší: J. Verlaat (29), najstarší: M. Schröter (30)), zatiaľ čo Rot-weiss Essen má priemer 24.6 (najmladší: F. Wienand (23), najstarší: L. Brumme (26)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu TSV 1860 Munich majú priemerne 5 ligových štartov, oproti 29 u Rot-weiss Essen. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

TSV 1860 Munich4-2-3-14-1-4-1Rot-weiss Essen
GKDEFMIDFWD
1Hiller29Ludewig4Verlaat35Glück21Kwadwo37Frey6Rieder17Schröter7Guttau14Nankishi19Lakenma.35Wienand19Voufack23Alonso24Götze14Brumme26Müsel11Obuz8Harenbr.10Eisfeld30Young20Vonić

Náhradníci

Tréner: A. Giannikis

Náhradníci

Tréner: C. Dabrowski

TSV 1860 MunichSila pozíciíRot-weiss Essen
6.53
Ø Hodnotenie
7.00
Brankár (1 v 1)6.83
0G 0A0G 0A
6.60Obranca (4 v 4)7.21
0G 0A6G 4A
6.45Záložník (5 v 5)6.88
0G 0A9G 3A
TSV 1860 Munich4-2-3-1
1BrankárM. Hiller
29ObrancaK. Ludewig
4ObrancaJ. Verlaat6.6
35ObrancaM. Glück
21ObrancaL. Kwadwo
37ZáložníkM. Frey
6ZáložníkT. Rieder
17ZáložníkM. Schröter6.5
7ZáložníkJ. Guttau
14ZáložníkA. Nankishi
19ÚtočníkF. Lakenmacher
Rot-weiss Essen4-1-4-1
35BrankárF. Wienand6.8
19ObrancaE. Voufack
23ObrancaJ. Ríos Alonso7.24G
24ObrancaF. Götze
14ObrancaL. Brumme7.22G4A
26ZáložníkT. Müsel7.06G2A
11ZáložníkM. Obuz6.83G1A
8ZáložníkC. Harenbrock
10ZáložníkT. Eisfeld
30ZáložníkI. Young
20ÚtočníkL. Vonić

Prehľad zápasu

TSV 1860 Munich zdolal Rot-weiss Essen 2:0. Zápas sa hral v 3. Liga 2023. Góly strelili: F. Lakenmacher 33′, J. Guttau 47′. Bolo udelených 4 žltých kariet. TSV 1860 Munich mal 32% držanie lopty, Rot-weiss Essen mal 68%. TSV 1860 Munich mal 10 striel (3 na bránu), Rot-weiss Essen mal 8 (3 na bránu). Očakávané góly: TSV 1860 Munich 1.21 — Rot-weiss Essen 0.94. TSV 1860 Munich urobil 5 striedaní, Rot-weiss Essen urobil 5.

Rivalita od 2025

TSV 1860 Munich vs Rot-weiss Essen vzájomné výsledky

2 stretnutí
TSV 1860 Munich
0
výhier
Remízy
2
Rot-weiss Essen
0
výhier
Góly spolu
4 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
2/2 · 100%
Nad 2,5
0/2 · 0%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 11 v 2026Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

TSV 1860 Munich

DWDDLD

Rot-weiss Essen

LLLWWW

Predpoveď zápasu

TSV 1860 Munich

35%

Výhra domácich

 

35%

Remíza

Rot-weiss Essen

30%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : TSV 1860 Munich or draw

40%Forma60%
33%Útok67%
71%Obrana29%
50%Vzájomné zápasy50%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 10. 5. 2026