Menu

Dynamo Dresden vs Rot Weiss Essen

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2023

Rudolf-Harbig-Stadion, Dresden24. februára 2024 o 14:00
Rozhodca: L. Benen

Udalosti zápasu

Dynamo Dresden
Rot-weiss Essen
Výkop
Tom Zimmerschied2′
7′
C. Harenbrock

asistencia: M. Obuz

T. Zimmerschied
11′
24′Felix Götze
34′
T. Eisfeld
Polčas
T. Zimmerschied
47′
D. BorkowskiJ. Lemmer
69′
S. KutschkeR. Meißner
69′
75′
T. EisfeldN. Kaiser
75′
L. BrummeS. Voelcke
75′
R. BerlinskiL. Vonić
Jakob Lewald77′
T. ZimmerschiedL. Cueto
80′
N. HauptmannL. Herrmann
89′
89′
T. MüselB. Rother
90+1′
M. ObuzM. Doumbouya
Riadny čas

Štatistiky zápasu

13Shots on Goal4
7Shots off Goal1
32Total Shots5
11Blocked Shots0
18Shots insidebox2
14Shots outsidebox3
15Fouls10
17Corner Kicks0
3Offsides2
53%Ball Possession47%
2Yellow Cards1
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves11
406Total passes309
333Passes accurate241
82%Passes %78%
2.45expected_goals0.35

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Dynamo Dresden je 6.70, v porovnaní s 7.04 u Rot-weiss Essen. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Dynamo Dresden je N. Hauptmann (6.84), u Rot-weiss Essen je to L. Brumme (7.24).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Dynamo Dresden prispeli v tejto sezóne 6 gólmi a 5 asistenciami, na čele s N. Hauptmann (5G). U Rot-weiss Essen je to 11 gólov a 7 asistencií s lídrom T. Müsel (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Dynamo Dresden nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.83, zatiaľ čo Rot-weiss Essen má 5 obrancov s priemerom 7.24. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Dynamo Dresden nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.84, oproti 3 u Rot-weiss Essen s hodnotením 6.96. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Dynamo Dresden nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.44, v porovnaní s 2 u Rot-weiss Essen s priemerom 6.79. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 72% u Dynamo Dresden a 77% u Rot-weiss Essen. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Dynamo Dresden nazbierali v tejto sezóne 9 žltých kariet, v porovnaní s 11 u Rot-weiss Essen. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Dynamo Dresden je 30.7 (najmladší: C. Kammerknecht (26), najstarší: S. Kutschke (37)), zatiaľ čo Rot-weiss Essen má priemer 25.5 (najmladší: M. Obuz (23), najstarší: J. Golz (27)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Dynamo Dresden majú priemerne 21 ligových štartov, oproti 33 u Rot-weiss Essen. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Dynamo Dresden4-1-4-15-3-2Rot-weiss Essen
GKDEFMIDFWD
35Broll15Kammerk.39Ehlers31Lewald2Kyu-Hyun28Will29Borkows.5Arslan27Hauptma.22Zimmers.30Kutschke1Golz30Young7Wiegel16Kourouma24Götze14Brumme8Harenbr.26Müsel10Eisfeld9Berlins.11Obuz

Náhradníci

Tréner: M. Anfang

Náhradníci

Tréner: C. Dabrowski

Dynamo DresdenSila pozíciíRot-weiss Essen
6.70
Ø Hodnotenie
7.04
Brankár (1 v 1)7.15
0G 0A0G 0A
6.83Obranca (4 v 5)7.24
1G 0A2G 4A
6.84Záložník (5 v 3)6.96
5G 5A6G 2A
6.44Útočník (1 v 2)6.79
0G 0A3G 1A
Dynamo Dresden4-1-4-1
35BrankárK. Broll
15ObrancaC. Kammerknecht6.81G
39ObrancaK. Ehlers
31ObrancaJ. Lewald
2ObrancaPark Kyu-Hyun
28ZáložníkP. Will
29ZáložníkD. Borkowski
5ZáložníkA. Arslan
27ZáložníkN. Hauptmann6.85G5A
22ZáložníkT. Zimmerschied
30ÚtočníkS. Kutschke6.4
Rot-weiss Essen5-3-2
1BrankárJ. Golz7.2
30ObrancaI. Young
7ObrancaA. Wiegel
16ObrancaM. Kourouma
24ObrancaF. Götze
14ObrancaL. Brumme7.22G4A
8ZáložníkC. Harenbrock
26ZáložníkT. Müsel7.06G2A
10ZáložníkT. Eisfeld
9ÚtočníkR. Berlinski
11ÚtočníkM. Obuz6.83G1A

Prehľad zápasu

Dynamo Dresden a Rot-weiss Essen remizovali 2:2. Zápas sa hral v 3. Liga 2023. Góly strelili: C. Harenbrock 7′, T. Zimmerschied 11′, T. Eisfeld 34′, T. Zimmerschied 47′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Dynamo Dresden mal 53% držanie lopty, Rot-weiss Essen mal 47%. Dynamo Dresden mal 32 striel (13 na bránu), Rot-weiss Essen mal 5 (4 na bránu). Očakávané góly: Dynamo Dresden 2.45 — Rot-weiss Essen 0.35. Dynamo Dresden urobil 4 striedaní, Rot-weiss Essen urobil 5.

Rivalita od 2025

Dynamo Dresden vs Rot-weiss Essen vzájomné výsledky

1 stretnutí
Dynamo Dresden
0
výhier
Remízy
1
Rot-weiss Essen
0
výhier
Góly spolu
2 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
0/1 · 0%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 11 v 2025Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Dynamo Dresden

WLWWLL

Rot-weiss Essen

LLLWWW

Predpoveď zápasu

Dynamo Dresden

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Rot-weiss Essen

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Dynamo Dresden or draw

50%Forma50%
60%Útok40%
56%Obrana44%
50%Vzájomné zápasy50%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 10. 5. 2026