Menu

Verl vs Erzgebirge Aue

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2023

SPORTCLUB Arena, Verl13. apríla 2024 o 14:00
Domáci

Verl

31
Rozhodca: J. Wienefeld

Udalosti zápasu

Verl
Erzgebirge AUE
Výkop
N. Nadj

asistencia: M. Stöcker

6′
Polčas
L. Lokotsch
49′
M. Schikora

Own Goal

54′
56′
J. SchwirtenN. Vukančić
B. TazY. Otto
60′
N. OchojskiM. Mannhardt
71′
M. StöckerT. Knost
71′
L. LokotschH. Mittelstädt
71′
75′
M. StefaniakF. Hetzsch
76′
S. Nkansah

asistencia: E. Majetschak

N. NadjP. Kammerbauer
84′
87′
M. SchikoraL. Elsner
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal5
2Shots off Goal3
9Total Shots10
3Blocked Shots2
6Shots insidebox8
3Shots outsidebox2
9Fouls7
6Corner Kicks5
11Offsides1
44%Ball Possession56%
0Yellow Cards0
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves2
469Total passes507
394Passes accurate423
84%Passes %83%
0.89expected_goals1.50

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Verl je 7.28, v porovnaní s 7.01 u Erzgebirge AUE. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Verl je B. Taz (7.96), u Erzgebirge AUE je to M. Stefaniak (7.29).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Verl prispeli v tejto sezóne 13 gólmi a 13 asistenciami, na čele s B. Taz (13G). U Erzgebirge AUE je to 9 gólov a 0 asistencií s lídrom M. Bär (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Verl nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.60, zatiaľ čo Erzgebirge AUE má 4 obrancov s priemerom 6.84. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Verl nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.96, oproti 5 u Erzgebirge AUE s hodnotením 7.29. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Verl nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 1 u Erzgebirge AUE s priemerom 6.93. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 82% u Verl a 79% u Erzgebirge AUE. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Verl nazbierali v tejto sezóne 4 žltých kariet, v porovnaní s 12 u Erzgebirge AUE. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Verl je 26.5 (najmladší: M. Stöcker (26), najstarší: B. Taz (27)), zatiaľ čo Erzgebirge AUE má priemer 31.3 (najmladší: E. Majetschak (25), najstarší: M. Männel (37)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Verl majú priemerne 30 ligových štartov, oproti 25 u Erzgebirge AUE. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Verl4-3-1-24-2-3-1Erzgebirge AUE
GKDEFMIDFWD
25Müller11Ochojski16Paetow4Mikić24Stöcker33Nadj23Benger5Baack9Taz13Lokotsch7Wolfram1Männel2Danhof24Nkansah13Majetsc.5Burger21Schikora10Pepić9Meuer8Schwirt.34Stefani.15Bär

Náhradníci

Tréner: A. Ende

Náhradníci

Tréner: P. Dochev

VerlSila pozíciíErzgebirge AUE
7.28
Ø Hodnotenie
7.01
Brankár (1 v 1)6.99
0G 0A0G 0A
6.60Obranca (4 v 4)6.84
0G 0A1G 0A
7.96Záložník (4 v 5)7.29
13G 13A3G 0A
Útočník (2 v 1)6.93
0G 0A5G 0A
Verl4-3-1-2
25BrankárT. Müller
11ObrancaN. Ochojski
16ObrancaT. Paetow
4ObrancaD. Mikić
24ObrancaM. Stöcker6.6
33ZáložníkN. Nadj
23ZáložníkM. Benger
5ZáložníkT. Baack
9ZáložníkB. Taz8.013G13A
13ÚtočníkL. Lokotsch
7ÚtočníkM. Wolfram
Erzgebirge AUE4-2-3-1
1BrankárM. Männel7.0
2ObrancaT. Danhof
24ObrancaS. Nkansah
13ObrancaE. Majetschak6.81G
5ObrancaK. Burger
21ZáložníkM. Schikora
10ZáložníkM. Pepić
9ZáložníkS. Meuer
8ZáložníkJ. Schwirten
34ZáložníkM. Stefaniak7.33G
15ÚtočníkM. Bär6.95G

Prehľad zápasu

Verl zdolal Erzgebirge AUE 3:1. Zápas sa hral v 3. Liga 2023. Góly strelili: N. Nadj 6′, L. Lokotsch 49′, M. Schikora 54′ (o.g.), S. Nkansah 76′. Verl mal 44% držanie lopty, Erzgebirge AUE mal 56%. Verl mal 9 striel (4 na bránu), Erzgebirge AUE mal 10 (5 na bránu). Očakávané góly: Verl 0.89 — Erzgebirge AUE 1.50. Verl urobil 5 striedaní, Erzgebirge AUE urobil 3.

Rivalita od 2025

Verl vs Erzgebirge AUE vzájomné výsledky

2 stretnutí
Verl
0
výhier
Remízy
2
Erzgebirge AUE
0
výhier
Góly spolu
4 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
2/2 · 100%
Nad 2,5
0/2 · 0%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 11 v 2026Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Verl

WLWDLL

Erzgebirge AUE

WDDDLL

Predpoveď zápasu

Verl

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Erzgebirge AUE

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Verl or draw

50%Forma50%
43%Útok57%
64%Obrana36%
100%Vzájomné zápasy0%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 10. 5. 2026