Menu

Erzgebirge Aue vs Hansa Rostock

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2024

Erzgebirgsstadion, Aue5. októbra 2024 o 14:00
12
Rozhodca: E. Weisbach

Udalosti zápasu

Erzgebirge Aue
Hansa Rostock
Výkop
K. Jakob

asistencia: P. Fallmann

12′
32′
S. Haugen

asistencia: N. Neidhart

44′Marco Schuster
45′Franz Pfanne
Polčas
Ali Loune50′
58′Jonas Dirkner
63′Damian Roßbach
70′
C. HarenbrockN. Fröling
Ali Loune74′
Ali Loune74′
M. ClausenE. Majetschak
77′
79′
J. DirknerA. Lebeau
M. BärO. Sijarić
81′
M. StefaniakL. Rosenlöcher
81′
Borys Tashchy87′
M. PepićS. Nkansah
87′
Erik Majetschak90+5′
90+4′Nico Neidhart
90+1′
A. Gürleyen

asistencia: A. Lebeau

Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal5
8Shots off Goal1
13Total Shots8
2Blocked Shots0
6Shots insidebox6
7Shots outsidebox2
12Fouls22
8Corner Kicks4
0Offsides2
69%Ball Possession31%
3Yellow Cards5
1Red Cards0
3Goalkeeper Saves2
624Total passes255
548Passes accurate192
88%Passes %75%
0.92expected_goals1.34
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Erzgebirge Aue je 6.86, v porovnaní s 6.99 u Hansa Rostock. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Erzgebirge Aue je M. Stefaniak (7.29), u Hansa Rostock je to M. Schuster (7.42).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Erzgebirge Aue prispeli v tejto sezóne 8 gólmi a 4 asistenciami, na čele s M. Bär (5G). U Hansa Rostock je to 14 gólov a 11 asistencií s lídrom R. Naderi (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Erzgebirge Aue nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.79, zatiaľ čo Hansa Rostock má 5 obrancov s priemerom 6.79. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Erzgebirge Aue nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.84, oproti 3 u Hansa Rostock s hodnotením 7.07. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Erzgebirge Aue nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.93, v porovnaní s 2 u Hansa Rostock s priemerom 7.23. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 78% u Erzgebirge Aue a 79% u Hansa Rostock. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Erzgebirge Aue nazbierali v tejto sezóne 21 žltých kariet, v porovnaní s 28 u Hansa Rostock. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Erzgebirge Aue je 29.3 (najmladší: P. Fallmann (22), najstarší: M. Männel (37)), zatiaľ čo Hansa Rostock má priemer 27.1 (najmladší: F. Ruschke (22), najstarší: B. Uphoff (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Erzgebirge Aue majú priemerne 24 ligových štartov, oproti 23 u Hansa Rostock. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Erzgebirge Aue4-2-3-15-3-2Hansa Rostock
GKDEFMIDFWD
1Männel17Fallmann23Barylla19Hoffmann26Jakob10Pepić30Loune8Clausen14Tashchy34Stefani.15Bär1Uphoff7Neidhart15Gürleyen23Pfanne4Roßbach29Ruschke6Dirkner5Schuster8Harenbr.20Naderi18Haugen

Náhradníci

Tréner: P. Dochev

Náhradníci

Tréner: B. Hollerbach

Erzgebirge AueSila pozíciíHansa Rostock
6.86
Ø Hodnotenie
6.99
6.99Brankár (1 v 1)7.28
0G 0A0G 0A
6.79Obranca (4 v 5)6.79
0G 2A1G 2A
6.84Záložník (5 v 3)7.07
3G 2A8G 5A
6.93Útočník (1 v 2)7.23
5G 0A5G 4A
Erzgebirge Aue4-2-3-1
1BrankárM. Männel7.0
17ObrancaP. Fallmann6.91A
23ObrancaA. Barylla6.71A
19ObrancaT. Hoffmann
26ObrancaK. Jakob
10ZáložníkM. Pepić
30ZáložníkA. Loune
8ZáložníkM. Clausen6.72A
14ZáložníkB. Tashchy6.5
34ZáložníkM. Stefaniak7.33G
15ÚtočníkM. Bär6.95G
Hansa Rostock5-3-2
1BrankárB. Uphoff7.3
7ObrancaN. Neidhart6.72A
15ObrancaA. Gürleyen6.91G
23ObrancaF. Pfanne7.1
4ObrancaD. Roßbach
29ObrancaF. Ruschke6.5
6ZáložníkJ. Dirkner6.83G1A
5ZáložníkM. Schuster7.42G3A
8ZáložníkC. Harenbrock7.03G1A
20ÚtočníkR. Naderi7.25G4A
18ÚtočníkS. Haugen

Prehľad zápasu

Hansa Rostock zdolal Erzgebirge Aue 2:1. Zápas sa hral v 3. Liga 2024. Góly strelili: K. Jakob 12′, S. Haugen 32′, A. Gürleyen 90′. Bolo udelených 9 žltých kariet, 1 červených kariet. Erzgebirge Aue mal 69% držanie lopty, Hansa Rostock mal 31%. Erzgebirge Aue mal 13 striel (3 na bránu), Hansa Rostock mal 8 (5 na bránu). Očakávané góly: Erzgebirge Aue 0.92 — Hansa Rostock 1.34. Erzgebirge Aue urobil 4 striedaní, Hansa Rostock urobil 2.

Rivalita od 2011

Erzgebirge Aue vs Hansa Rostock vzájomné výsledky

9 stretnutí
Erzgebirge Aue
4
výhier
Remízy
3
Hansa Rostock
2
výhier
Góly spolu
19 · 2.1/zápas
Obaja skórovali
4/9 · 44%
Nad 2,5
4/9 · 44%

Aktuálna forma

Erzgebirge Aue

WDDDLL

Hansa Rostock

DLDWWL

Predpoveď zápasu

Erzgebirge Aue

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Hansa Rostock

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Erzgebirge Aue or draw

58%Forma42%
50%Útok50%
47%Obrana53%
85%Vzájomné zápasy15%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026