Menu

Hansa Rostock vs Sv Wehen

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2024

Ostseestadion, Rostock25. januára 2025 o 14:00
14
Hostia

SV Wehen

Rozhodca: L. Exuzidis

Udalosti zápasu

Hansa Rostock
SV Wehen
Výkop
19′Tarık Gözüşirin
King Samuel Manu27′
29′Florian-Horst Carstens
Ahmet Gürleyen44′
Polčas
52′
F. Kaya

asistencia: F. Greilinger

King Samuel Manu59′
King Samuel Manu59′
61′
T. Goppel

asistencia: N. Bätzner

66′Emanuel Taffertshofer
A. LebeauN. Fröling
66′
S. HaugenC. Kinsombi
66′
73′
E. TaffertshoferB. Jacobsen
73′
M. Flotho

asistencia: T. Goppel

R. NaderiA. Jonjić
79′
C. HarenbrockB. Dietze
79′
C. Kinsombi

asistencia: C. Harenbrock

79′
Alexander Rossipal81′
81′Moritz Flotho
Kevin Schumacher85′
K. SchumacherF. Bock
86′
86′
M. FlothoN. Agrafiotis
86′
F. KayaO. Wohlers
89′
N. Agrafiotis

asistencia: T. Goppel

90′
T. GoppelR. Johansson
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal6
1Shots off Goal2
6Total Shots11
1Blocked Shots3
3Shots insidebox7
3Shots outsidebox4
13Fouls18
3Corner Kicks5
2Offsides1
54%Ball Possession46%
6Yellow Cards4
1Red Cards0
2Goalkeeper Saves3
449Total passes361
364Passes accurate288
81%Passes %80%
0.87expected_goals1.28
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Hansa Rostock je 7.05, v porovnaní s 6.94 u SV Wehen. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Hansa Rostock je M. Schuster (7.42), u SV Wehen je to F. Stritzel (7.15).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Hansa Rostock prispeli v tejto sezóne 12 gólmi a 10 asistenciami, na čele s R. Naderi (5G). U SV Wehen je to 20 gólov a 12 asistencií s lídrom M. Flotho (9G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Hansa Rostock nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.88, zatiaľ čo SV Wehen má 3 obrancov s priemerom 6.71. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Hansa Rostock nasadzuje 6 stredopoliarov s priemerom 7.04, oproti 4 u SV Wehen s hodnotením 6.91. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Hansa Rostock nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 3 u SV Wehen s priemerom 6.97. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u Hansa Rostock a 77% u SV Wehen. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Hansa Rostock nazbierali v tejto sezóne 21 žltých kariet, v porovnaní s 26 u SV Wehen. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Hansa Rostock je 27.7 (najmladší: R. Naderi (22), najstarší: B. Uphoff (32)), zatiaľ čo SV Wehen má priemer 27.7 (najmladší: M. Flotho (23), najstarší: S. Mockenhaupt (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Hansa Rostock majú priemerne 25 ligových štartov, oproti 29 u SV Wehen. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Hansa Rostock3-4-2-13-4-3SV Wehen
GKDEFMIDFWD
1Uphoff22Manu15Gürleyen21Rossipal7Neidhart8Harenbr.5Schuster13Schumac.14Lebeau20Naderi18Haugen16Stritzel4Mockenh.17Carstens33Luckene.9Goppel11Gözüsir.5Taffert.18Greilin.8Bätzner28Flotho29Kaya

Náhradníci

Tréner: D. Brinkmann

Náhradníci

Tréner: N. Döring

Hansa RostockSila pozíciíSV Wehen
7.05
Ø Hodnotenie
6.94
7.28Brankár (1 v 1)7.15
0G 0A0G 0A
6.88Obranca (3 v 3)6.71
1G 0A0G 2A
7.04Záložník (6 v 4)6.91
11G 10A4G 5A
Útočník (1 v 3)6.97
0G 0A16G 5A
Hansa Rostock3-4-2-1
1BrankárB. Uphoff7.3
22ObrancaK. Manu
15ObrancaA. Gürleyen6.91G
21ObrancaA. Rossipal
7ZáložníkN. Neidhart6.72A
8ZáložníkC. Harenbrock7.03G1A
5ZáložníkM. Schuster7.42G3A
13ZáložníkK. Schumacher
14ZáložníkA. Lebeau6.81G
20ZáložníkR. Naderi7.25G4A
18ÚtočníkS. Haugen
SV Wehen3-4-3
16BrankárF. Stritzel7.2
4ObrancaS. Mockenhaupt6.72A
17ObrancaF. Carstens
33ObrancaF. Luckeneder
9ZáložníkT. Goppel
11ZáložníkT. Gözüsirin7.14G1A
5ZáložníkE. Taffertshofer
18ZáložníkF. Greilinger6.74A
8ÚtočníkN. Bätzner
28ÚtočníkM. Flotho7.19G3A
29ÚtočníkF. Kaya6.97G2A

Prehľad zápasu

SV Wehen zdolal Hansa Rostock 4:1. Zápas sa hral v 3. Liga 2024. Góly strelili: F. Kaya 52′, T. Goppel 61′, M. Flotho 73′, C. Kinsombi 79′, N. Agrafiotis 89′. Bolo udelených 9 žltých kariet, 1 červených kariet. Hansa Rostock mal 54% držanie lopty, SV Wehen mal 46%. Hansa Rostock mal 6 striel (4 na bránu), SV Wehen mal 11 (6 na bránu). Očakávané góly: Hansa Rostock 0.87 — SV Wehen 1.28. Hansa Rostock urobil 5 striedaní, SV Wehen urobil 4.

Rivalita od 2025

Hansa Rostock vs SV Wehen vzájomné výsledky

2 stretnutí
Hansa Rostock
2
výhier
Remízy
0
SV Wehen
0
výhier
Góly spolu
4 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
0/2 · 0%
Nad 2,5
1/2 · 50%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 30 v 2025Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Hansa Rostock

DLDWWL

SV Wehen

LDDLLL

Predpoveď zápasu

Hansa Rostock

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

SV Wehen

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Hansa Rostock or draw

71%Forma29%
53%Útok47%
69%Obrana31%
29%Vzájomné zápasy71%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 10. 5. 2026