Menu

Energie Cottbus vs Dynamo Dresden

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2024

LEAG Energie Stadion, Cottbus25. januára 2025 o 14:00
Domáci

Energie Cottbus

11
Hostia

Dynamo Dresden

Rozhodca: P. Alt

Udalosti zápasu

Energie Cottbus
Dynamo Dresden
Výkop
Polčas
58′
M. BaurR. Meißner
58′
D. KotherT. Menzel
60′
S. Kutschke

asistencia: T. Menzel

66′
C. KammerknechtA. Hoti
66′
S. RischP. Heise
67′David Kubatta
M. KraußT. Thiele
75′
Dominik Pelivan77′
78′
S. KutschkeT. Berger
Niko Bretschneider81′
N. BretschneiderE. Tallig
84′
A. BorgmannP. Halbauer
84′
T. Thiele

asistencia: E. Tallig

86′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

10Shots on Goal3
7Shots off Goal3
29Total Shots9
10Blocked Shots3
18Shots insidebox7
11Shots outsidebox2
16Fouls8
11Corner Kicks2
0Offsides2
60%Ball Possession40%
2Yellow Cards1
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves9
480Total passes329
388Passes accurate235
81%Passes %71%
2.45expected_goals1.98
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Energie Cottbus je 7.18, v porovnaní s 6.72 u Dynamo Dresden. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Energie Cottbus je T. Ciğerci (7.74), u Dynamo Dresden je to T. Schreiber (6.94).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Energie Cottbus prispeli v tejto sezóne 30 gólmi a 13 asistenciami, na čele s E. Engelhardt (15G). U Dynamo Dresden je to 13 gólov a 9 asistencií s lídrom J. Lemmer (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Energie Cottbus nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.02, zatiaľ čo Dynamo Dresden má 4 obrancov s priemerom 6.70. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Energie Cottbus nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.29, oproti 5 u Dynamo Dresden s hodnotením 6.74. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Energie Cottbus nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 1 u Dynamo Dresden s priemerom 6.44. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 78% u Energie Cottbus a 75% u Dynamo Dresden. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Energie Cottbus nazbierali v tejto sezóne 20 žltých kariet, v porovnaní s 18 u Dynamo Dresden. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Energie Cottbus je 27.9 (najmladší: E. Bethke (22), najstarší: D. Slamar (31)), zatiaľ čo Dynamo Dresden má priemer 26.5 (najmladší: D. Kubatta (22), najstarší: S. Kutschke (37)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Energie Cottbus majú priemerne 29 ligových štartov, oproti 17 u Dynamo Dresden. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Energie Cottbus4-1-3-24-1-4-1Dynamo Dresden
GKDEFMIDFWD
12Bethke3Rorig19Kusić27Slamar28Bretsch.5Pelivan10Ciğerci18Engelha.20Borgmann22Copado23Krauß1Schreib.15Kammerk.29Boeder39Kubatta28Risch17Casar10Lemmer27Hauptma.22Baur11Kother30Kutschke

Náhradníci

Tréner: C. Wollitz

Náhradníci

Tréner: T. Stamm

Energie CottbusSila pozíciíDynamo Dresden
7.18
Ø Hodnotenie
6.72
6.90Brankár (1 v 1)6.94
0G 0A0G 0A
7.02Obranca (4 v 4)6.70
2G 3A1G 2A
7.29Záložník (4 v 5)6.74
28G 10A12G 7A
Útočník (2 v 1)6.44
0G 0A0G 0A
Energie Cottbus4-1-3-2
12BrankárE. Bethke6.9
3ObrancaH. Rorig7.02G3A
19ObrancaF. Kusić
27ObrancaD. Slamar
28ObrancaN. Bretschneider
5ZáložníkD. Pelivan6.9
10ZáložníkT. Ciğerci7.710G6A
18ZáložníkE. Engelhardt7.415G2A
20ZáložníkA. Borgmann7.13G2A
22ÚtočníkL. Copado
23ÚtočníkM. Krauß
Dynamo Dresden4-1-4-1
1BrankárT. Schreiber6.9
15ObrancaC. Kammerknecht6.81G
29ObrancaL. Boeder6.71A
39ObrancaD. Kubatta
28ObrancaS. Risch6.61A
17ZáložníkA. Casar6.6
10ZáložníkJ. Lemmer6.86G2A
27ZáložníkN. Hauptmann6.85G5A
22ZáložníkM. Baur
11ZáložníkD. Kother6.71G
30ÚtočníkS. Kutschke6.4

Prehľad zápasu

Energie Cottbus a Dynamo Dresden remizovali 1:1. Zápas sa hral v 3. Liga 2024. Góly strelili: S. Kutschke 60′, T. Thiele 86′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Energie Cottbus mal 60% držanie lopty, Dynamo Dresden mal 40%. Energie Cottbus mal 29 striel (10 na bránu), Dynamo Dresden mal 9 (3 na bránu). Očakávané góly: Energie Cottbus 2.45 — Dynamo Dresden 1.98. Energie Cottbus urobil 3 striedaní, Dynamo Dresden urobil 5.

Rivalita od 2025

Energie Cottbus vs Dynamo Dresden vzájomné výsledky

1 stretnutí
Energie Cottbus
0
výhier
Remízy
0
Dynamo Dresden
1
výhier
Góly spolu
3 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
0/1 · 0%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 30 v 2025Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Energie Cottbus

LWWLWW

Dynamo Dresden

WLWWLL

Predpoveď zápasu

Energie Cottbus

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Dynamo Dresden

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Dynamo Dresden

52%Forma48%
39%Útok61%
75%Obrana25%
20%Vzájomné zápasy80%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 10. 5. 2026