Menu

Verl vs Alemannia Aachen

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2024

SPORTCLUB Arena, Verl25. januára 2025 o 14:00
Domáci

Verl

21
Rozhodca: K. Behrens

Udalosti zápasu

Verl
Alemannia Aachen
Výkop
Yari Otto18′
Polčas
N. Kijewski

asistencia: B. Taz

55′
60′
A. HeinzD. Beleme
60′
G. GaudinoN. Castelle
D. SteczykJ. Arweiler
65′
72′
S. StrujićF. Heister
73′Mika Timothy Hanraths
N. Kijewski

asistencia: B. Taz

74′
J. StarkL. Demming
78′
79′
B. BaxterD. Wiebe
84′
S. El-Faouzi

asistencia: A. Bakhat

Y. OttoK. Gerhardt
85′
B. TazM. Stöcker
85′
Michel Stöcker90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal5
0Shots off Goal5
4Total Shots11
0Blocked Shots1
2Shots insidebox9
2Shots outsidebox2
9Fouls21
3Corner Kicks5
3Offsides3
61%Ball Possession39%
2Yellow Cards1
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves2
445Total passes265
355Passes accurate183
80%Passes %69%
0.95expected_goals1.67
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Verl je 6.98, v porovnaní s 6.74 u Alemannia Aachen. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Verl je B. Taz (7.96), u Alemannia Aachen je to G. Gaudino (7.01).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Verl prispeli v tejto sezóne 21 gólmi a 18 asistenciami, na čele s B. Taz (13G). U Alemannia Aachen je to 2 gólov a 5 asistencií s lídrom L. Scepanik (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Verl nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.00, zatiaľ čo Alemannia Aachen má 3 obrancov s priemerom 6.49. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Verl nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.09, oproti 5 u Alemannia Aachen s hodnotením 6.76. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Verl nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.70, v porovnaní s 2 u Alemannia Aachen s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 86% u Verl a 76% u Alemannia Aachen. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Verl nazbierali v tejto sezóne 30 žltých kariet, v porovnaní s 19 u Alemannia Aachen. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Verl je 25.3 (najmladší: P. Schulze (22), najstarší: N. Kijewski (29)), zatiaľ čo Alemannia Aachen má priemer 28.6 (najmladší: F. Meyer (23), najstarší: S. Strujić (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Verl majú priemerne 31 ligových štartov, oproti 17 u Alemannia Aachen. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Verl4-3-1-23-4-1-2Alemannia Aachen
GKDEFMIDFWD
1Schulze8Kammerb.2Gruber34Otto19Kijewski7Stark23Benger28Otto10Taz13Lokotsch11Steczyk41Olschow.15Hanraths13Rumpf4Meyer8Scepanik46Gaudino9Baxter5Strujić18El-Faou.21Heinz10Bakhat

Náhradníci

Tréner: A. Ende

Náhradníci

Tréner: H. Backhaus

VerlSila pozíciíAlemannia Aachen
6.98
Ø Hodnotenie
6.74
6.90Brankár (1 v 1)6.91
0G 0A0G 0A
7.00Obranca (4 v 3)6.49
2G 3A0G 0A
7.09Záložník (4 v 5)6.76
18G 15A2G 5A
6.70Útočník (2 v 2)
1G 0A0G 0A
Verl4-3-1-2
1BrankárP. Schulze6.9
8ObrancaP. Kammerbauer
2ObrancaF. Gruber
34ObrancaF. Otto7.11G
19ObrancaN. Kijewski6.91G3A
7ZáložníkJ. Stark6.64G1A
23ZáložníkM. Benger
28ZáložníkY. Otto6.71G1A
10ZáložníkB. Taz8.013G13A
13ÚtočníkL. Lokotsch
11ÚtočníkD. Steczyk6.71G
Alemannia Aachen3-4-1-2
41BrankárJ. Olschowsky6.9
15ObrancaM. Hanraths
13ObrancaJ. Rumpf
4ObrancaF. Meyer6.5
8ZáložníkL. Scepanik7.01G2A
46ZáložníkG. Gaudino7.01G2A
9ZáložníkB. Baxter6.61A
5ZáložníkS. Strujić6.5
18ZáložníkS. El-Faouzi
21ÚtočníkA. Heinz
10ÚtočníkA. Bakhat

Prehľad zápasu

Verl zdolal Alemannia Aachen 2:1. Zápas sa hral v 3. Liga 2024. Góly strelili: N. Kijewski 55′, N. Kijewski 74′, S. El-Faouzi 84′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Verl mal 61% držanie lopty, Alemannia Aachen mal 39%. Verl mal 4 striel (4 na bránu), Alemannia Aachen mal 11 (5 na bránu). Očakávané góly: Verl 0.95 — Alemannia Aachen 1.67. Verl urobil 4 striedaní, Alemannia Aachen urobil 4.

Rivalita od 2019

Verl vs Alemannia Aachen vzájomné výsledky

5 stretnutí
Verl
2
výhier
Remízy
2
Alemannia Aachen
1
výhier
Góly spolu
14 · 2.8/zápas
Obaja skórovali
4/5 · 80%
Nad 2,5
3/5 · 60%

Aktuálna forma

Verl

WLWDLL

Alemannia Aachen

DWWWDW

Predpoveď zápasu

Verl

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Alemannia Aachen

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Verl or draw

55%Forma45%
67%Útok33%
43%Obrana57%
67%Vzájomné zápasy33%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026