Menu

Waldhof Mannheim vs Verl

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2024

Carl-Benz-Stadion, Mannheim1. februára 2025 o 14:00
Domáci

Waldhof Mannheim

22
Hostia

Verl

Rozhodca: F. Michel

Udalosti zápasu

Waldhof Mannheim
Verl
Výkop
31′Fynn Otto
M. Benger

Own Goal

35′
42′
H. Matriciani

Own Goal

45′
D. Steczyk

asistencia: Y. Otto

A. Becker
45+2′
Polčas
51′Yari Otto
54′
Y. OttoJ. Stark
63′Niko Kijewski
A. BeckerS. Abifade
66′
72′
D. SteczykC. Onuoha
Arianit Ferati78′
79′Fabio Gruber
79′
F. OttoD. Mikić
79′
T. GayretK. Gerhardt
J. SietanM. Kobylański
84′
K. OkpalaN. Shipnoski
84′
Malte Karbstein90+2′
A. FeratiK. Arase
90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal8
5Shots off Goal1
11Total Shots12
3Blocked Shots3
8Shots insidebox6
3Shots outsidebox6
12Fouls15
11Corner Kicks6
1Offsides0
44%Ball Possession56%
2Yellow Cards4
0Red Cards0
7Goalkeeper Saves2
309Total passes469
222Passes accurate385
72%Passes %82%
1.48expected_goals1.67
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Waldhof Mannheim je 6.84, v porovnaní s 7.09 u Verl. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Waldhof Mannheim je A. Ferati (7.53), u Verl je to B. Taz (7.96).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Waldhof Mannheim prispeli v tejto sezóne 4 gólmi a 9 asistenciami, na čele s A. Ferati (2G). U Verl je to 20 gólov a 21 asistencií s lídrom B. Taz (13G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Waldhof Mannheim nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.65, zatiaľ čo Verl má 4 obrancov s priemerom 7.00. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Waldhof Mannheim nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.98, oproti 4 u Verl s hodnotením 7.34. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Waldhof Mannheim nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.87, v porovnaní s 2 u Verl s priemerom 6.70. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 74% u Waldhof Mannheim a 86% u Verl. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Waldhof Mannheim nazbierali v tejto sezóne 27 žltých kariet, v porovnaní s 32 u Verl. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Waldhof Mannheim je 25.0 (najmladší: K. Okpala (21), najstarší: M. Thalhammer (28)), zatiaľ čo Verl má priemer 25.7 (najmladší: P. Schulze (22), najstarší: N. Kijewski (29)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Waldhof Mannheim majú priemerne 17 ligových štartov, oproti 31 u Verl. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Waldhof Mannheim4-3-1-24-3-1-2Verl
GKDEFMIDFWD
1Bartels18Yiğit20Matrici.15Karbste.4Sechelm.22Sietan21Rieckma.31Thalham.19Ferati39Becker32Okpala1Schulze8Kammerb.2Gruber34Otto19Kijewski30Gayret23Benger28Otto10Taz13Lokotsch11Steczyk

Náhradníci

Tréner: B. Trares

Náhradníci

Tréner: A. Ende

Waldhof MannheimSila pozíciíVerl
6.84
Ø Hodnotenie
7.09
Brankár (1 v 1)6.90
0G 0A0G 0A
6.65Obranca (4 v 4)7.00
0G 1A2G 3A
6.98Záložník (4 v 4)7.34
2G 8A17G 18A
6.87Útočník (2 v 2)6.70
2G 0A1G 0A
Waldhof Mannheim4-3-1-2
1BrankárJ. Bartels
18ObrancaS. Yiğit6.5
20ObrancaH. Matriciani
15ObrancaM. Karbstein6.9
4ObrancaT. Sechelmann6.71A
22ZáložníkJ. Sietan6.9
21ZáložníkJ. Rieckmann6.72A
31ZáložníkM. Thalhammer6.8
19ZáložníkA. Ferati7.52G6A
39ÚtočníkA. Becker
32ÚtočníkK. Okpala6.92G
Verl4-3-1-2
1BrankárP. Schulze6.9
8ObrancaP. Kammerbauer
2ObrancaF. Gruber
34ObrancaF. Otto7.11G
19ObrancaN. Kijewski6.91G3A
30ZáložníkT. Gayret7.43G4A
23ZáložníkM. Benger
28ZáložníkY. Otto6.71G1A
10ZáložníkB. Taz8.013G13A
13ÚtočníkL. Lokotsch
11ÚtočníkD. Steczyk6.71G

Prehľad zápasu

Waldhof Mannheim a Verl remizovali 2:2. Zápas sa hral v 3. Liga 2024. Góly strelili: M. Benger 35′ (o.g.), H. Matriciani 42′ (o.g.), D. Steczyk 45′, A. Becker 45′. Bolo udelených 6 žltých kariet. Waldhof Mannheim mal 44% držanie lopty, Verl mal 56%. Waldhof Mannheim mal 11 striel (3 na bránu), Verl mal 12 (8 na bránu). Očakávané góly: Waldhof Mannheim 1.48 — Verl 1.67. Waldhof Mannheim urobil 4 striedaní, Verl urobil 4.

Rivalita od 2025

Waldhof Mannheim vs Verl vzájomné výsledky

2 stretnutí
Waldhof Mannheim
0
výhier
Remízy
1
Verl
1
výhier
Góly spolu
11 · 5.5/zápas
Obaja skórovali
2/2 · 100%
Nad 2,5
2/2 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 52 v 2026Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Waldhof Mannheim

LDDLDD

Verl

WLWDLL

Predpoveď zápasu

Waldhof Mannheim

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Verl

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Verl

15%Forma85%
18%Útok82%
38%Obrana63%
36%Vzájomné zápasy64%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 10. 5. 2026