Menu

Alemannia Aachen vs Energie Cottbus

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2024

Tivoli, Aachen31. januára 2025 o 19:00
00
Hostia

Energie Cottbus

Rozhodca: F. Bickel

Udalosti zápasu

Alemannia Aachen
Energie Cottbus
Výkop
Kevin Goden23′
27′Erik Engelhardt
Polčas
D. WiebeG. Gaudino
59′
63′
L. CopadoT. Thiele
63′
M. KraußP. Halbauer
A. BakhatN. Castelle
72′
K. GodenA. Heinz
72′
79′
E. EngelhardtE. Tallig
86′Henry Rorig
F. HeisterN. Winter
88′
L. ScepanikD. Beleme
88′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal2
4Shots off Goal6
16Total Shots12
5Blocked Shots3
11Shots insidebox7
5Shots outsidebox5
13Fouls12
9Corner Kicks4
0Offsides5
45%Ball Possession55%
2Yellow Cards2
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves7
360Total passes504
267Passes accurate403
74%Passes %80%
2.13expected_goals0.64
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Alemannia Aachen je 6.67, v porovnaní s 7.18 u Energie Cottbus. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Alemannia Aachen je L. Scepanik (6.98), u Energie Cottbus je to T. Ciğerci (7.74).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Alemannia Aachen prispeli v tejto sezóne 1 gólmi a 4 asistenciami, na čele s L. Scepanik (1G). U Energie Cottbus je to 30 gólov a 13 asistencií s lídrom E. Engelhardt (15G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Alemannia Aachen nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.46, zatiaľ čo Energie Cottbus má 4 obrancov s priemerom 7.02. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Alemannia Aachen nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.73, oproti 3 u Energie Cottbus s hodnotením 7.26. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Alemannia Aachen nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 3 u Energie Cottbus s priemerom 7.40. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 75% u Alemannia Aachen a 78% u Energie Cottbus. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Alemannia Aachen nazbierali v tejto sezóne 15 žltých kariet, v porovnaní s 20 u Energie Cottbus. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Alemannia Aachen je 29.6 (najmladší: J. Olschowsky (24), najstarší: S. Strujić (34)), zatiaľ čo Energie Cottbus má priemer 27.9 (najmladší: E. Bethke (22), najstarší: D. Slamar (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Alemannia Aachen majú priemerne 20 ligových štartov, oproti 29 u Energie Cottbus. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Alemannia Aachen4-4-24-3-3Energie Cottbus
GKDEFMIDFWD
41Olschow.19Heister34Nkoa13Rumpf5Strujić8Scepanik9Baxter28Wiebe18El-Faou.10Bakhat11Goden12Bethke3Rorig19Kusić27Slamar28Bretsch.10Ciğerci5Pelivan20Borgmann22Copado18Engelha.23Krauß

Náhradníci

Tréner: H. Backhaus

Náhradníci

Tréner: C. Wollitz

Alemannia AachenSila pozíciíEnergie Cottbus
6.67
Ø Hodnotenie
7.18
6.91Brankár (1 v 1)6.90
0G 0A0G 0A
6.46Obranca (4 v 4)7.02
0G 0A2G 3A
6.73Záložník (4 v 3)7.26
1G 4A13G 8A
Útočník (2 v 3)7.40
0G 0A15G 2A
Alemannia Aachen4-4-2
41BrankárJ. Olschowsky6.9
19ObrancaF. Heister6.4
34ObrancaP. Nkoa
13ObrancaJ. Rumpf
5ObrancaS. Strujić6.5
8ZáložníkL. Scepanik7.01G2A
9ZáložníkB. Baxter6.61A
28ZáložníkD. Wiebe6.71A
18ZáložníkS. El-Faouzi
10ÚtočníkA. Bakhat
11ÚtočníkK. Goden
Energie Cottbus4-3-3
12BrankárE. Bethke6.9
3ObrancaH. Rorig7.02G3A
19ObrancaF. Kusić
27ObrancaD. Slamar
28ObrancaN. Bretschneider
10ZáložníkT. Ciğerci7.710G6A
5ZáložníkD. Pelivan6.9
20ZáložníkA. Borgmann7.13G2A
22ÚtočníkL. Copado
18ÚtočníkE. Engelhardt7.415G2A
23ÚtočníkM. Krauß

Prehľad zápasu

Alemannia Aachen a Energie Cottbus remizovali 0:0. Zápas sa hral v 3. Liga 2024. Bolo udelených 4 žltých kariet. Alemannia Aachen mal 45% držanie lopty, Energie Cottbus mal 55%. Alemannia Aachen mal 16 striel (7 na bránu), Energie Cottbus mal 12 (2 na bránu). Očakávané góly: Alemannia Aachen 2.13 — Energie Cottbus 0.64. Alemannia Aachen urobil 5 striedaní, Energie Cottbus urobil 3.

Rivalita od 2025

Alemannia Aachen vs Energie Cottbus vzájomné výsledky

2 stretnutí
Alemannia Aachen
1
výhier
Remízy
0
Energie Cottbus
1
výhier
Góly spolu
10 · 5.0/zápas
Obaja skórovali
2/2 · 100%
Nad 2,5
2/2 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 41 v 2026Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Alemannia Aachen

DWWWDW

Energie Cottbus

LWWLWW

Predpoveď zápasu

Alemannia Aachen

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Energie Cottbus

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Double chance : draw or Energie Cottbus and -3.5 goals

42%Forma58%
43%Útok57%
43%Obrana57%
13%Vzájomné zápasy88%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 10. 5. 2026